Skip to main content

Topic: HK Turbine - uskoro (Read 5656 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

HK Turbine - uskoro

Stavili jednu teaser slicicu

[attach=1]

I naveli...
Compressor and bearings from Germany.
Most parts produced by a famous turbine factory.
Quality guaranteed!



Evo topic kod njih
http://www.hobbyking.com/hobbyking/forum/forum_posts.asp?TID=19763&PID=135567
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: HK Turbine - uskoro

Reply #1
Ajde da i to vidimo,baš me zanima cijena!

LP!
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: HK Turbine - uskoro

Reply #2
A tek servis...  :D

Piše kod njih na forumu tip da svako ko bude kupil turbinu bude se moral složiti s njihovim uvjetima garancije...  ;D
Ideš, ovo leti... :D

na stolu: BT 1/6 F4U Corsair
build log: http://www.flyfreak.net/samogradnja/bt-f4u-corsair-u-16-skali/
u zraku: Skyartec 182 Cessna

Odg: HK Turbine - uskoro

Reply #3
mene više interesira dal će se nekom razletit turbina kad ju zavrti na max okretaje :)
i have fun with my funjet, it' ultra fun :)

flyfly mirage 2000

Odg: HK Turbine - uskoro

Reply #4
veseli me ova najava...odabir boja upućuje na to da će se ekipa iz Jet cata polako početi ljutiti...
 
http://www.jetcatusa.com/
 
treba vidjeti kako će priča ići no sjetimo se kako su počeli s baterijama na HK a kakve su danas i tako redom....
 
turbina je dosta složen stroj, ali tko se razumije u njih može natjerati i Jet Joea da mu uglađeno radi....ako ovdje ponude stepenicu ili dvije više po jako konkurentnoj cijeni to bi bio globalno još jedan pun pogodak.... ;)
 
lp
 
Toni 
 

Odg: HK Turbine - uskoro

Reply #5
bit će mrtvih  :-X kada ekipa masovnije počne kupovati turbine za 60% od sadašnjih cijena.
ovako je bar cijena bila neki filter za tipove s triper idejama, kakvih je već par bilo i na ovom forumu, a kamoli vani po svijetu....

živi bili pa vidjeli kako bu se to sve odvilo  :)

Odg: HK Turbine - uskoro

Reply #6
Ništa, morat ćemo kao standardni dio modelarske opreme ubaciti bar aparat za gašenje požara i zaštitnu kacigu, nešto lijekova za opekotine, pribor za šivanje, neprobojni prsluk i bar jednog svećenika po letjelištu
Starenje je neizbježno ali zato odrastanje nije

Odg: HK Turbine - uskoro

Reply #7
Ništa, morat ćemo kao standardni dio modelarske opreme ubaciti bar aparat za gašenje požara i zaštitnu kacigu, nešto lijekova za opekotine, pribor za šivanje, neprobojni prsluk i bar jednog svećenika po letjelištu

ili još bolje - na sva mjesta na kojima letimo ćemo morati dovesti neke montažne bunkere... :)
MX-16S/Aurora9, Giles202, ASW28, PC9, Quad, Canary40
Building: ME-109, ExtraLeki 300, Mig-7


Odg: HK Turbine - uskoro

Reply #9
hmmm. zanimljivo....samo me zanima ovo da su komperssor i ležajevi iz GER? A o turbinama da ne pričam.
JJ i nije tako loš izbor s time da turbinu treba  nakon što ju kupiš dobro presložiti te povariti sve varove nanovo na komorama za sagorijevanje.

Odg: HK Turbine - uskoro

Reply #10
bit će mrtvih  :-X kada ekipa masovnije počne kupovati turbine za 60% od sadašnjih cijena.
ovako je bar cijena bila neki filter za tipove s triper idejama, kakvih je već par bilo i na ovom forumu, a kamoli vani po svijetu....

živi bili pa vidjeli kako bu se to sve odvilo  :)

Apsolutno se slazem, ovo bi uskoro mogao postati jako opasan hoby :o