Skip to main content

Topic: MAK Trešnjevka - Lučko www.mak-tresnjevka.hr (Read 89351 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: MAK Trešnjevka - Lučko

Reply #390
Drago mi je da se sjecas....  :D 



samo zemlja je granica....

Odg: MAK Trešnjevka - Lučko

Reply #391
prenos s drugog portala, ali vjerno oslikava 3/4 nas modelara pa moram podijeliti:

" Nikada neću zaboraviti kada su mi roditelji za rodjendan doneli helikopter na daljinski ! Skočio sam od sreće ! Poljubio roditelje i istrčao napolje da se igram ! Jurcao sam sa daljinskim u ruci , dok je helikopter gordo leteo u vazduhu ! Vikao sam , skakao , smejao se ... Još uvek pamtim tu sreću , tu radost !
A kad sam se naigrao , ušao sam u kuću , spustio moj helikopter , a onda ga pažljivo obrisao krpicom i stavio na sto . Mama i tata nisu očekivali od mene da se tako pažljivo odnosim prema poklonu i to ih je činilo još srećnijim ! A kada su roditelji izašli na terasu , na svež vazduh , prišla mi je žena i šapnula na uho :
- J**eš mi mater ako si ti normalan ! "


 :D
samo zemlja je granica....

Odg: MAK Trešnjevka - Lučko

Reply #392
ooo jeee vrlo poznato, mislim da si malo reka 2/3 broj je puno veći.

Poslano sa mog WAS-LX1 koristeći Tapatalk

Sve više znan a sve manje mogu

Odg: MAK Trešnjevka - Lučko

Reply #393
Neka postotaka, Nino, ako ćemo precizno bilo bi 1/1.  :D


Noćas je palo toliko vode da se Sava izljevala iz korita, spremni su bili zečji nasipi za obranu od poplava, ali uz gumene čizme i čeličnu volju ništa nas ne može zaustaviti. Na kraju se pokazalo i sunce, pa je ispao krasan dan za letenje.
U igru je uletio rijetki medo iliti Rare Bear, u koji je Krki ubacio akumulator iz svog Peugeota Graphenku 6S i lagano ludovao. Telemetrija iz prijemnika aviona je registirala max. brzinu 267km/h, a ja bih se, kao snimatelj, složio s tom procjenom jer sam tog medu vrlo teško "držao u kadru". Pojačajte zvuk i procijenite sami:
EDIT: onu pjesmicu je odsvirao ESC iz Rare Bear-a.  :D

Error 404 (Not Found)!!1


Snimka iz aviona:


Error 404 (Not Found)!!1
samo zemlja je granica....

 

Odg: MAK Trešnjevka - Lučko

Reply #394
Svaka čast na uspješnom letu tog mede,  prava mala zvjerkica. Lipo ga je vidit, a Baš vam se posrečilo sa vrimenom. Split sunca nije vidija ima misec dana.

Poslano sa mog WAS-LX1 koristeći Tapatalk

Sve više znan a sve manje mogu


Odg: MAK Trešnjevka - Lučko

Reply #396
Fala dečki...  :) 

lijepo vrijeme je iskoristio i ovaj bogec, FMS F-16 koji je doživio nekoliko totalki i bio već u kanti za smeće, otkuda je izvađen i malo popravljen. Nije bilo šminkanja i šmirglanja, samo vruće ljepilo i malo stakla računajući da se nedostaci u popravku neće ni primjetiti ako će brzo letiti. Nije bio na špuru, ali je ipak letio više nego dobro.  ;)


http://www.youtube.com/watch?v=JsgpOvlnfxw




samo zemlja je granica....



Odg: MAK Trešnjevka - Lučko

Reply #399
U nedostatku mogućnosti letenja i čekanja bolje situacije, stavljam slike koje spadaju u podgrupu naše teme, "Muškarci i avioni". Na istima se nalazi prekrasan model, s čime ćete se vjerovatno složiti bez rasprave, mada se treba priznati da ni aviončić nije loš. Kako god, oba modela jedva čekaju da se opet krene letiti.  :D
samo zemlja je granica....




Odg: MAK Trešnjevka - Lučko

Reply #403
Na nebu iznad Zagreba se pojavio novi - stari igrač: Stilletto...  ;)
samo zemlja je granica....

Odg: MAK Trešnjevka - Lučko

Reply #404
uu,dobra crvena zvjerka 8)