Skip to main content

Topic: HK 550 helikopeter (Read 7918 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: HK 550 helikopeter

Reply #15

Kako god jeftin je s obzirom da trex 550 goli kit košta oko 400 dolara bez dostave.

Da se upecat za 250+50$ shipping, pratim eBay

Daj mi molim te upecaj jendoga dam ti 300 dolara čim je u mojim rukama.
Daj da bude V2 i ovako planiram uzeti jednoga za rezervu jer me više košta ovoga da upgrade-am.

Osobno mislim da češ platiti carinu na to i da če te izači malo više ako ga uspiješ upecati.

Sada ozbiljno ako možeš mi srediti trex 550 novog v2 golog bez ičega za 300 dolara uzimam mogu ti dati novce unapred ako treba. to je 1800kn po ovo tečaju sada.

Ozbiljno ti velim, odu tu i tamo za 250 baksa! Samo treba sjedit i pecat. Porez plaćaš 100%, tu nema priče (osim ako se baš ne potrefi, ali u ZG teško)
Istina je da većinom idu 300-400$, samo treba bit strpljiv. Pa ja sam Veloa piknuo za 200$ kad je bio 400$. Strpljenje i sreća
MAK Zapad

Odg: HK 550 helikopeter

Reply #16
Moja je bila 300+shipping 50+600 kn poreza
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Odg: HK 550 helikopeter

Reply #17
I taman kad na HK kitu promjeniš sve kaj valja, dođeš na tu cijenu... Nije Align precijenjen, niti je HK jeftin, dolazimo do toga da sve košta onoliko koliko vrijedi :)
MAK Zapad

Odg: HK 550 helikopeter

Reply #18
stoji izjava sa ebayom , samo nema pravila koliko bude kaj izaukcionirano , ponekad bezveze situacije dobro ispadnu , ja sam tako piknuo protosa .....
dx9-xd8-gobac630

Odg: HK 550 helikopeter

Reply #19
bolje zavuci ruku malo dublje u djep i uzet nesto kvalitetnije
godinu i malo vise, kolko sam u ovom hobiju svaki put kad sam gledao da prodjem jeftino sam prosao skupo
i zakljucio da ja vise ne kupujem ove kineske kopije

Odg: HK 550 helikopeter

Reply #20
Hehe, evo još jedan je skužio :) Sjećam se da si bio veliki zagovornik tih el cheapo helija i dijelova.. Hebeš to, činjenica je da to ne valja i bok
MAK Zapad



 

Odg: HK 550 helikopeter

Reply #23
bolje zavuci ruku malo dublje u djep i uzet nesto kvalitetnije
godinu i malo vise, kolko sam u ovom hobiju svaki put kad sam gledao da prodjem jeftino sam prosao skupo
i zakljucio da ja vise ne kupujem ove kineske kopije

A sjecam se da si prije par mjeseci ravnao feather shaftove chekicem. Bogami si dobro napredovao u kratko vrijeme ;D
sory nisam mogao odolit, no hard feelings....
Enlight me!

Odg: HK 550 helikopeter

Reply #24
bolje zavuci ruku malo dublje u djep i uzet nesto kvalitetnije
godinu i malo vise, kolko sam u ovom hobiju svaki put kad sam gledao da prodjem jeftino sam prosao skupo
i zakljucio da ja vise ne kupujem ove kineske kopije

A sjecam se da si prije par mjeseci ravnao feather shaftove chekicem. Bogami si dobro napredovao u kratko vrijeme ;D
sory nisam mogao odolit, no hard feelings....

par mjeseci? godinu i po skoro je proslo od tad  ;D
to ti je tako kad ti se neda cekati 20ak dana pa onda pokusavas sve i svasta samo da letis  ;D ;D

Odg: HK 550 helikopeter

Reply #25


par mjeseci? godinu i po skoro je proslo od tad  ;D
to ti je tako kad ti se neda cekati 20ak dana pa onda pokusavas sve i svasta samo da letis  ;D ;D
[/quote]

Sto sve i svasta? .... zaboravljate da je to i modelarstvo  ... hehehe  :D

Odg: HK 550 helikopeter

Reply #26
 :) ufff sta vrijeme leti  ;D
Enlight me!