Skip to main content

Topic: Moram se pohvaliti s ovim malisanom! (Read 2634 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Moram se pohvaliti s ovim malisanom!

Eto pobrao ga na brzinu u tanju u kojem cu morai uloziti malo folije malo letvica itd ali planiram ga dovesti u savrsenu top formu do proljeca..krila su u super stanju ali trup i rep su malo u banani..morat cu ga malo otvorit skrpat pa slozit..neke dijelove planiram i izlit od karbona..npr poklopas kabine posto je napuknut i donji dio trupa..
motor je 5045 sk 360kv sa 70a reglerom..svi servaci su hitec..s tim da cu i neke sajle i stangice morat promjenit..ugl sto se cijene tice mislim da sam imao i vise nego srecu.. 8)

Odg: Moram se pohvaliti s ovim malisanom!

Reply #1
Jako lijep model Tompa!
Dobra kupovina ;-)

Odg: Moram se pohvaliti s ovim malisanom!

Reply #2
Danas ionako u manjku vremena ali morao sam otvoriti i poslikati oštečena i smješno krpana mjesta...
ako imate savjete za krpanje samo dajte.. trup ionako mislim cjeli presvuc ponovno oracover folijom kad popravim sva puknuca i dovedem ga  red..imate ideje za boju? krila bi ostala ista..nosac motora je kriminal ali i to cemo srediti takoder ostaviti elektro ili pak prjeci na bengu? nadam se da ce biti nesto od te funtane hh :(

Odg: Moram se pohvaliti s ovim malisanom!

Reply #3
Ajoj...prijašnji vlasnik nije bio baš vičan modelarstvu...NHF :)

Ja bi rađe na elektro, sve drugo će ti tak izvibrirat model da bu se sve raspalo :)

Odg: Moram se pohvaliti s ovim malisanom!

Reply #4
hmm to i ja razmisljam a imam brdo 6s batki a nemam bas nesto love da utucem jos u motor..a da ocito da nije ali ne brigaj malo volje truda i finog rada i da vidis bude prava 3d igracka a kolko vidim ovaj motor ima oko2200w to bi trebalo ic fino u vertikalu..ali nikako da smislim u koju boju ga poslje presvuc..

Odg: Moram se pohvaliti s ovim malisanom!

Reply #5
Ma samo polako i olakšavaj što god možeš...pobrusi sve viške ljepila, epoksija i čega već sve ima na ovom i piči :D