Skip to main content

Topic: Jako dobar link... (Read 4286 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.


Odg: Jako dobar link...

Reply #2
375 km/h.... jao nebuloze, valjda je precizniji za neke normalnije brojke, sporije modele...  ;D


Odg: Jako dobar link...

Reply #4
onda.... treba brisati temu ili preimenovati u '' jako loši link''  :D

Odg: Jako dobar link...

Reply #5
Po meni nije loš link... ako ga bolje pogledate, nema ubačenu težinu ni tip modela. ovo je samo proračun propele i motora, a ne brzinu cijelog modela.

Možda netko ima neki bolji link koji može proračunati i ostale podatke?

 :P


Odg: Jako dobar link...

Reply #7
Hvala :)

Odg: Jako dobar link...

Reply #8
Pazi, lako ti se može dogoditi da dobiješ još čudnije rezultate. Preporuka je ipak na drivecalc i motocalc, nekako ispadne slićno onome što i izmjeriš.
Damir

Odg: Jako dobar link...

Reply #9
meni ni jedan od tih programa nije baš iskoristiv, možeš eventualno teoretski provjeriti brzinu s nekim motorom u odnosu na drugi a za točne podatke ti ni NASA nebi našla program jer od sto naših zagija nemožeš naći dva 100% ista, da ne pričamo o ostaliim stvarima koje tu dolaze u obzir.
za drivecalc čak nema ni svih motora koje koristimo, a ko bi ih i sve stavio...
 
lijo, samo motor esc i baterija nek lete, Racerata ostavi doma... :)

Odg: Jako dobar link...

Reply #10
uzmi kolac i samo gasssss

Odg: Jako dobar link...

Reply #11
Pa evo ubacio podatke od race rat-a :D :D :D :D :D :D

evo ovdje imaš neke podate kao mogući orijentir Lijo
 
 Originally Posted by GregG   My preference on this airframe would be an inrunner.

My Race Rat used 300 watts and spun a 5X5 at 24k RPM. This put it well into the 100 MPH+ club. However, the wing is prone to snapping the spars in flight. Watch your speed and keep the weight down you should be alright.

I was warned about this and ended up finding out it was true, the hard way        http://www.rcgroups.com/forums/showthread.php?t=2805&page=4        i što ga toliko picaniš, u zrak s njime pa ga onda lickaj.... ;)      lp     Toni

Odg: Jako dobar link...

Reply #12
      i što ga toliko picaniš, u zrak s njime pa ga onda lickaj.... ;)      lp     Toni


A hebiga zarazio me Kristijan ali bit če ubrzo :)