Skip to main content

Topic: Red Bull Air Race u Rovinju? (Read 30354 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Red Bull Air Race u Rovinju?

Reply #15
to je najbolje pratit agencije i ugovorit sve, nadam se da će biti toga u ponudi

lp

Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: Red Bull Air Race u Rovinju?

Reply #16
to je najbolje pratit agencije i ugovorit sve, nadam se da će biti toga u ponudi

lp



 to bi bilo savrseno da agnecije nesto organiziraju, ja mislim da bi se skupilo dosta ljudi da ode do Rovinja  :)
lp Nikola

Odg: Red Bull Air Race u Rovinju?

Reply #17
evo nekaj se počelo vrtiti oko ovog:

Red Bull Air Race u travnju dolazi u Hrvatsku

Nakon tri godine pauze, najekstremnije svjetsko natjecanje Red Bull Air Race sprema se za povratak na nebo u veljači, a u kalendar za 2014. godinu uvrštena je nova utrka koja ovo najbrže avijatičarsko natjecanje na svijetu po prvi put u svojoj povijesti dovodi u Hrvatsku, i to prekrasni turistički dragulj Jadranske obale – Rovinj.

Red Bull Air Race svjetsko prvenstvo okuplja najbolje svjetske pilote, koji uz kombinaciju brzine, preciznosti i vještine u potpunom motosportskom iskustvu, izuzetno brzim i okretnim avionima upravljaju između 25 metara visokih zračnih vrata. Posljednja dva naslova prvaka pripala su Paulu Bonhommu, a za svoj treći uzastopni naslov u sportu velikih brzina i niskih nadmorskih visina Britanac će se boriti protiv 11 vodećih svjetskih pilota iz devet zemalja.

Izazovna letačka staza u Rovinju bit će postavljena uz sjevernu obalu, u neposrednoj blizini starogradske jezgre,čime će ova utrka dobiti spektakularnu kulisugdje će tisuće gledatelja svjedočiti dosad neviđenom zračnom spektaklu u Hrvatskoj. „Staza će biti prepuna tzv. G zavoja, a najveći izazov bit će nam bura“, rekao je Pla, misleći pritom na zapuhe vjetra sa sjevera koji često uzrokuju probleme duž istočne Jadranske obale, ali i u čitavoj regiji. „Ako bude vjetra, utrkivat ćemo se u teškim vremenskim uvjetima“, dodao je Pla. Bit će to prva utrka na Sredozemnom moru nakon finala sezone 2009., koje je održano u Barceloni.

RACE SCHEDULE – Europe

Saturday - Qualifying Day*
11:00 Doors open, reception
11:40 Side Acts, Countdown
12:00 Training Session – Challenger Class
15:00 RACE STARTS
15:00 Qualifying Session – Master Class
16:30 Race – Challenger Cup
17:30 Side Acts
17:45 Winner’s Ceremony – Challenger Cup
18:30 Doors close

Sunday - Race Day*
13:00 Doors open, reception
15:20 Side Acts, Countdown
15:50 RACE STARTS
15:50 Top 12
16:20 Break, Side Acts
16:40 Super 8
17:00 Break, Side Acts
17:10 Final 4
17:20 Break, Side Acts
17:40 Winner’s Ceremony
18:30 Doors close


Calendar 2014

[attachimg=1]

Lokacija u Rovinju

[attachimg=2]

Tko sve sudjeluje

[attachimg=3]

Još uvijek gledam da li koja agencija ima aranžmane, za sada jedino Atlas, ali samo za spavanje.




Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: Red Bull Air Race u Rovinju?

Reply #18
Kad ce se saznati tko i sta ledti u "Side Acts" ?! :)


Odg: Red Bull Air Race u Rovinju?

Reply #20
Mogel bi ja malo heli letit, di se treba prijavit? :)
MAK Zapad

Odg: Red Bull Air Race u Rovinju?

Reply #21
Mogel bi ja malo heli letit, di se treba prijavit? :)

Ako želiš pokazat znanje letenja vijuna, to se već da sredit (prije na eventu u Zagrebu kao reklama), helići tu nažalost nisu dobrodošli :)

Odg: Red Bull Air Race u Rovinju?

Reply #22
Nažalost nemam nikaki 3D vijun trenutno, samo 1.60m akro Extru koja bu uskoro finiširana :/ Onda idem samo kao gledatelj :)
MAK Zapad

Odg: Red Bull Air Race u Rovinju?

Reply #23
Moramo se svi skupa dogovorit gdje ćemo stajat a ne da budemo razbacani po publici ko kakvi Balkoooonci :D

Odg: Red Bull Air Race u Rovinju?

Reply #24
Ja sam za da napravimo neki stand ili nesto sl. da malo prezentiramo modelarstvo publici.

Tko zove organizatora?
Ja dolazim, samo javite dali da vucem sve sa sobom ili ne :)
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: Red Bull Air Race u Rovinju?

Reply #25
Ja sam za
MAK Zapad

Odg: Red Bull Air Race u Rovinju?

Reply #26
I ja sam okvirno za, ne znam samo kako ću sa poslom stajati

Odg: Red Bull Air Race u Rovinju?

Reply #27
uvjek se mozete spustiti do nas
dovoljno jak motor moze dignuti i tavalon u zrak

Odg: Red Bull Air Race u Rovinju?

Reply #28
Evo gledao sam letimično najamove autobusa

Za jednodnevni izlet iz Zagreba ima tamo i nazad cca 550 km ugrubo (zbog kalkulacije) bolje više nego manje kalkulirati.

ako bi išlo 16-18 osoba mini bus po osobi košta cca 225kn

ako bi išlo 26-28 osoba  mini bus po osobi ispada cca 150kn

ako bi išlo 44-49 osoba klasičan bus po osobi ispada cca 94kn

s ovog linka su skinute cijene, nisam kontaktirao treba provjeriti da li je to s PDV ili bez.

http://www.fenixdtours.hr/najam-autobusa/cjenik-prijevoza

Ne znam da li ima zaiteresiranih da se tak nešto organizira ili ne. ili možda netko ima kakvu dugačiju soluciju.

lp


Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: Red Bull Air Race u Rovinju?

Reply #29
Ja sam zainteresiran, s tim da cu bit tamo i u subotu i u nedjelju pa ako je takav aranzman onda moze.
Ako ne idem sa Ford ljimuzina :)


Sent from my iPhone using Tapatalk