Skip to main content

Topic: Ukradena oprema - molimo pomoć (Read 15103 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Ukradena oprema - molimo pomoć

Reply #30
Ma nije nitko ni glavati ni debeli ! Znam tko je,zna i on !!!
kaj ne bi bilo bolje da se počne raspravljati tko ima veči pi...k.
umjesto pričati gluposti.
To je tak kad imaš puno vremena ili si u penzij...i onda ti idu gluposti po glavi )

Odg: Ukradena oprema - molimo pomoć

Reply #31

Vise se nadamo da ce netko po opisu prepoznati covjeka, nego da ce se oprema ponuditi na prodaju. Ali nikad neznas..ako je tako glup da skida dijelove kada zna da netko dolazi, svasta mozes ocekivati.


Nažalost s tom snimkom, teško. Jeste dali nekom photoshop freaku da proba malo izvući detalje? Može se s tom fotkom dobiti malo bolje.
Poveznica vam je auto, no koliko ih ima po gradu. Snimka vam neće ništa po iskustvu značiti , već samo likovi koji su svjedočili krađi.

Fakat bed. Zamišljam da mi se to dogodilo i mislim da bi popi****!

No iskreno čisto sumnjam da bi ga pustio iz vida kada je krenulo na loše.

to samo ameri u svojim serijama mogu obradit da se vidi lopovu lice  ;D

neznam za ostale ali meni ovaj lici ful na tebe  :D

Je fakat, krznen je cijeli, i ima luđački pogled ???

Ne, da se slika malo izoštriti, radio sam to za jedan dućan gdje smo ganjali likove, pa se malo ipak dalo srediti.

A ono na tv-u je čisti SF shit ;D
Ono ekipa sa slike s mobitela uslikanog auta u pokretu u polumraku s 100 metara udaljenost izvuče kristalno jasnu registraciju.
Malo morgen.
Osim ako mobitelu ima integriranog 200MP Hasselblad-a i osjetljicost pješačke mine pod stampedom slonova!
Smeće >:(
Svatko tko je probao to zna.
[attach=1]

Odg: Ukradena oprema - molimo pomoć

Reply #32
hasselblad ti nije baš po mraku bog-zna-kaj ;)
i have fun with my funjet, it' ultra fun :)

flyfly mirage 2000

Odg: Ukradena oprema - molimo pomoć

Reply #33
Pa nemojte mi sad protiv Hazija, zar  ste svi malo otišli zbog ovog slučaja:-X
RC elektronika radi na bijeli dim. Kad bijeli dim izađe, elektronika je za baciti...

Odg: Ukradena oprema - molimo pomoć

Reply #34
hasselblad ti nije baš po mraku bog-zna-kaj ;)
ma neka je dobar samo točno u podne ak treba, da ga imam....prodao bi ga i kupio brdo svega :D
Odustao sam u biti od fotografije davno, za ono što mi je trebao nisam htio više ulagati. Wildlife, a cijena poštenog telca mi je too much pa...objesio to na klin, i fotkam sada rijetko.

Kada dođe prilika budem se vratio. Pikirao sam Sigmu 150-500mm ali eto odustao za neko vrijeme barem :-[