Skip to main content

Poll

modelari, a sto vi kazete?

  • za
    25 (31.6%)
  • protiv
    47 (59.5%)
  • suzdrzan
    7 (8.9%)

Total Members Voted: 75

Voting closed: January 21, 2012, 10:52:25 pm

Topic: nas mali referendum (Read 56464 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: nas mali referendum

Reply #210
Srce mi je na mjestu jer sam zaokružio ono što sam mislio da treba zaokružiti - NE...
A sad, kaj bu - bu. Inače, siguran sam 90% da su rezultati namješteni...
MAK Zapad


Odg: nas mali referendum

Reply #212
Srce mi je na mjestu jer sam zaokružio ono što sam mislio da treba zaokružiti - NE...
A sad, kaj bu - bu. Inače, siguran sam 90% da su rezultati namješteni...

mozes li pojasniti zasto si siguran da su rezultati namjesteni?
struja zakon, nitro USTAV

Odg: nas mali referendum

Reply #213
Srce mi je na mjestu jer sam zaokružio ono što sam mislio da treba zaokružiti - NE...
A sad, kaj bu - bu. Inače, siguran sam 90% da su rezultati namješteni...

mozes li pojasniti zasto si siguran da su rezultati namjesteni?

ma ne moraju biti namješteni.. stvar je gotova.. point je da je manje od pola hrvatske glasalo za bilo što.. ne 66%  već 66% od manje od pola.. no eto.. vrijeme koje dolazi će pokazati.. biti će zanimljivo gledati događaje koji slijede do 2013-e... ono šta je sigurno .. da se pljačka blagajne nastavlja čim ulete svježi krediti.. ;)


PS.. ma ovo je komedija.. pa stvarno si moram nasapunat oči.. da vidim koliko je to stvarno super stvar  :D :D


Odg: nas mali referendum

Reply #214
Svi vi koji ste zokružili DA objasnite mi kolika je šansa da rvatska predloži zakon koji će biti prihvačen u EU.

Nikad.

Nema više Hrvatske

RIP
Zadnjih 15-ak godina sam bio JAKO PONOSAN na svoju državu :'( koja mi je pružila budućnost i perspektivu
htjeli mi ili ne evropa je već tu godinama...nema smisla više plivati protiv struje, morat ćemo se prilagoditi - što prije to bolje
Trex 550E 3G, PA Bandit, HK Y-3 Tricopter
Futaba 9C, Jr MC-20

Odg: nas mali referendum

Reply #215
Srce mi je na mjestu jer sam zaokružio ono što sam mislio da treba zaokružiti - NE...
A sad, kaj bu - bu. Inače, siguran sam 90% da su rezultati namješteni...

mozes li pojasniti zasto si siguran da su rezultati namjesteni?

ma ne moraju biti namješteni.. stvar je gotova.. point je da je manje od pola hrvatske glasalo za bilo što.. ne 66%  već 66% od manje od pola.. no eto.. vrijeme koje dolazi će pokazati.. biti će zanimljivo gledati događaje koji slijede do 2013-e... ono šta je sigurno .. da se pljačka blagajne nastavlja čim ulete svježi krediti.. ;)


PS.. ma ovo je komedija.. pa stvarno si moram nasapunat oči.. da vidim koliko je to stvarno super stvar  :D :D


[/qu
Srce mi je na mjestu jer sam zaokružio ono što sam mislio da treba zaokružiti - NE...
A sad, kaj bu - bu. Inače, siguran sam 90% da su rezultati namješteni...

mozes li pojasniti zasto si siguran da su rezultati namjesteni?

ma ne moraju biti namješteni.. stvar je gotova.. point je da je manje od pola hrvatske glasalo za bilo što.. ne 66%  već 66% od manje od pola.. no eto.. vrijeme koje dolazi će pokazati.. biti će zanimljivo gledati događaje koji slijede do 2013-e... ono šta je sigurno .. da se pljačka blagajne nastavlja čim ulete svježi krediti.. ;)


PS.. ma ovo je komedija.. pa stvarno si moram nasapunat oči.. da vidim koliko je to stvarno super stvar  :D :D



onaj tko voli hrvatsku je danas izasao na referendum osim ako nije bio sprijecen sa razlogom. tko nije izasao na referendum nije preuzeo odgovornost i nema pravo vise nikada prigovoriti oko ovog pitanja. referendum je najizravnija demokracija koja postoji i ne iskoristiti tu mogucnost, a pjeniti se radi rezultata je najobicnija glupost.

oni koji su izasli i glasali za protiv kao robi1kenobi  imaju se puno pravo pjeniti jer vole ovu zemlju i imaju stav te hrabrost da glasuju za ono u sto vjeruju.
struja zakon, nitro USTAV

Odg: nas mali referendum

Reply #216
sad se vec moze cestitati jer je gotovo.

cestitke svima i puno srece u buducnosti.


struja zakon, nitro USTAV

Odg: nas mali referendum

Reply #217
Ovo je drugi put da je hrvatski narod odabrao i ovaj put nadam se ispravno kao i prvi.
Bilo kako bilo svaka budučnost prelazi u povijest a o njoj se može pisati i pričati "samo je treba doživjeti".
Nadam se da smo i mi u toj ekipi koja se bude osvjedočila gdje smo bili u pravu a gdje smo griješili.

Čestitam na rezultatima referenduma.



Odg: nas mali referendum

Reply #218
drago mi je da sam zaokruzio protiv tak da si to nikad  necu moc predbacivat, ali isto tako dao bog da nam svima skupa napokon bude bolje

Odg: nas mali referendum

Reply #219
Referendum je gotov, rezultat je tu i, kako god bilo, moramo prihvatiti novu stvarnost i prilagoditi joj se. Meni osobno je drago i zadovoljan sam ishodom.
Nešto je u zraku...
Multiplex Profi mc3030 - 22 years of excelence and counting...
Siniša

Odg: nas mali referendum

Reply #220
Mada ja ne vijerujem u tocnost glasova... mislim da je glasovanje bilo radi mira ljudi...

Odg: nas mali referendum

Reply #221
ja ne znam postoji li sto transparentnije od ovoga: http://metro-portal.hr/provjerite-da-li-je-vas-listic-ispravno-zabiljezen/67497 i sumnjam da bi se itko usudio lazirati i jedan listic jer bi to diglo protivnike ulaska i izasli bi na ulicu.

referendumski rezultati postoje za svaku opcinu ili grad posebno, glasovalo se na preko 6000 glasackih mjesta gdje je na svakom mjestu bilo vise nestranackih ljudi u komisiji. cak su i glavni predstavnici aurofoba prihvatili rezultate zaleci se samo na izlaznost na referendum.

ako se tko referira na ankete po portalima onda treba uzeti u obzir da nam je prema tim istim anketama predsjednik trebao biti miroslav tudjman, a na predsjednickim izborima izborima je osvojio 4,09% glasova. 
struja zakon, nitro USTAV

Odg: nas mali referendum

Reply #222
ma vrijeme je da ova tema dobije lock.. prošlo je tak kak je.. da je bilo super valjda je kako kažu eurofili..

ali primjetio sam jedan zgodan komentar : žalim sve one "budale" koji misle da će im maćeha biti bolja od majke... tak da..  ???

Prilka sigurno je.. kako su govorili.. prilika je kao da idemo na utakmicu.. dok ne završi ne zna se da li će završiti loše ili dobro..  :D
jedino je eurofil zaboravio napomenuti da je to utakmica: NK Špišić Bukovica protiv Real Madrid-a  :D :D

Na kraju cijele ove balade...  koliko se puta u vašim životima dogodilo da vam netko iz čista mira ponudi članstvo u nečem, da vam pokloni novce iz čista mira? Mislite li da su bandera krediti dobar izvor za kreditiranje vaših planova?



Odg: nas mali referendum

Reply #223
wora, razbacivanje frazama nije argument, ne vidim da ijedna drzava zeli van iz eu, svima odgovara sigurnost koju im eu nudi, a sve drzave koje su pred propasti su se same zaduzivale. zakaj njemacka nije u takvom stanju, zakaoj oni imaju manje place od grka, a proizvode duplo po covjeku, zakaj talijani idu svaki dan na vecere od 50 eura po covjeku dok su na ljetovanju, a svabe si veceru skuhaju u apartmanu...?

ovo nam je sansa i na nama je da je iskoristimo ili ne. neulazak bi samo nastavio trend koji imamo zadnjih 20 godina, a hr je u jugi narasla 4-5 puta gospodarski sto znaci da hr kao gospodarski projekt nije uspjela i da je u zajednicama bolje funkcionirala...

eto ja cu kljucat temu i nemojte ocajavati vi koji mislite da ste izgubili jer to ne znate isko kao sto mi koji nismo protiv europe (sto ne znaci da smo eurofili vec eurorealisti) nismo sigurni da smo sa ovim potezom nesto dobro dobili.

ostaje nam da se barem malo nadamo i puno radimo.

sretno svima!

zivjela europska hrvatska.

do nekog sljedeceg referenduma...
struja zakon, nitro USTAV