Skip to main content

Topic: da te nema trebalo bi te izmislit (Read 87619 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: nedostajes nam mladene.

Reply #15
Rekao sam da ga treba "potegnut"
doci ce on pa njegov najboli Pajdas je ovdje !

pa ti ga cimni.... ionako se redovito cujete
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: nedostajes nam mladene.

Reply #16
Rekao sam da ga treba "potegnut"
doci ce on pa njegov najboli Pajdas je ovdje !
ovdje sam i cekam ga.cak je i kole tu.
postajemo medjunarodni cindbenik.
predzidje modernog i slobodnoumnog modelarskog svijeta koji je nakon teske borbe pobijedio jednoumlje i izasao iz tamnice modelarstva gdje su nas neki pokusali zatvoriti i uvjeriti da je to raj,a ne prevara za kraj.
dakazali smo da nismo guske u magli i stoka sitnog zuba. ;D

Odg: nedostajes nam mladene.

Reply #17
Evo jedan na belosvetskom jeziku :

Svađaju se dva pedera:
- Đubre jedno!!!
- Jedi govna!!!
- Crkni kretenu!!!
- Puši k***c!!!
- Aaaa sad, oćeš da se pomirimo!!!

Prodajem stado ovaca  , predvodi ih tajnoviti ali bezkompromisni i potentni prč Glavonja !!!!!!

,,A u fušu cipan drva"""""""

Odg: nedostajes nam mladene.

Reply #18
postoji narodna izreka "bolje biti prvi u Selu nego zadnji u gradu"
pogledajte tamo u RCP,nema Diogena,Marija,Kobca pa ZAC-a a tek Saraga,posebna prica,jedini tko otskace i vrijedi je moj najbolji Pajdas,necete ga lako dobiti ovamo, Crna Guja je sinoc napisala da je cijena za transfer veoma visoka,
sto znaci da su slabi izgledi a moj Pajdo mnogo vrijedi.

Odg: nedostajes nam mladene.

Reply #19
postoji narodna izreka "bolje biti prvi u Selu nego zadnji u gradu"
pogledajte tamo u RCP,nema Diogena,Marija,Kobca pa ZAC-a a tek Saraga,posebna prica,jedini tko otskace i vrijedi je moj najbolji Pajdas,necete ga lako dobiti ovamo, Crna Guja je sinoc napisala da je cijena za transfer veoma visoka,
sto znaci da su slabi izgledi a moj Pajdo mnogo vrijedi.

vjerujemo mi da je cijena visoka ali za pravog igraca vrijedi svaka uložena lipa
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: nedostajes nam mladene.

Reply #20
di bi nam bio samo kraj.... da nas se pridruži....

dream team..... ujedinjenim snagama napravili bi aeromiting modela na plesu a ne tamo na onom mjestu gdje ovce pasu(duje kako se ono zvaše to mjesto )
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: nedostajes nam mladene.

Reply #21
Ma sve je to razumljivo, ali nije mi jasno kako Oldy može biti na RCP-u i da li je član 'odgovarajuće udruge'.
Kome nije jasno o čemu pišem, neka pogleda file u attachu...
Damir

Odg: nedostajes nam mladene.

Reply #22
postoji narodna izreka "bolje biti prvi u Selu nego zadnji u gradu"
pogledajte tamo u RCP,nema Diogena,Marija,Kobca pa ZAC-a a tek Saraga,posebna prica,jedini tko otskace i vrijedi je moj najbolji Pajdas,necete ga lako dobiti ovamo, Crna Guja je sinoc napisala da je cijena za transfer veoma visoka,
sto znaci da su slabi izgledi a moj Pajdo mnogo vrijedi.

pa ako mnogo vrijedi treba igrat u 1.ligi. :)

Odg: nedostajes nam mladene.

Reply #23
Evo jedan na belosvetskom jeziku :

Svađaju se dva pedera:
- Đubre jedno!!!
- Jedi govna!!!
- Crkni kretenu!!!
- Puši k***c!!!
- Aaaa sad, oćeš da se pomirimo!!!



jesi cuo za onu:
"ko tebe kamenom ,ti njega kruhom"

Odg: nedostajes nam mladene.

Reply #24
Ma sve je to razumljivo, ali nije mi jasno kako Oldy može biti na RCP-u i da li je član 'odgovarajuće udruge'.
Kome nije jasno o čemu pišem, neka pogleda file u attachu...
Damir
Damire,radoznalost nije uvijek prednost ali me interesuje kakva je to udruga Dalmati pa ako nije tajna,hvala

Odg: nedostajes nam mladene.

Reply #25
i mene to zanima.

Odg: nedostajes nam mladene.

Reply #26
Ne znam, pitajte admina koji je to tamo postavio...
Damir

Odg: nedostajes nam mladene.

Reply #27
Svakakvi kreteni žive u Zagrebu i ponose se time!!!!!!!1

Kako vam se zna reći ::: Neće te na more!!!!!!!!!!!!!!!

Prodajem stado ovaca  , predvodi ih tajnoviti ali bezkompromisni i potentni prč Glavonja !!!!!!

,,A u fušu cipan drva"""""""

Odg: nedostajes nam mladene.

Reply #28
u potpunosti se slazem s tobom.
sto se tice mora sigurno necemo na more tamo negdje do 5.meseca. ;)

Odg: nedostajes nam mladene.

Reply #29
Neznam hoće li vam se isplatiti ,, Vinjetu će te platiti na Velebitu   , itd , itd....

Sa Zagrebačke gore , vidi vam se plavi Jarun ...,, e da  ni Bundek nije loše uređen......, možda si ti mislio na Slovensko more , pa vama je i bliže nego Dalmati grupa!!!!!!!!
Prodajem stado ovaca  , predvodi ih tajnoviti ali bezkompromisni i potentni prč Glavonja !!!!!!

,,A u fušu cipan drva"""""""