Skip to main content

Topic: da te nema trebalo bi te izmislit (Read 87719 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: da te nema trebalo bi te izmislit

Reply #300
se razme..... da i od mene dolaze iste želje
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe


Odg: da te nema trebalo bi te izmislit

Reply #302
evo zahvaljujuci dupeglavcu postali smo najveca zajednica modelara u hrvatskoj.tu ne smijemo zanemariti i veliki doprinos gazde.sve u svemu dali su veliki doprinos u ujedinjenju hrvatskih modelara.
sad im jos jedino preostaje kucna proizvodnja raznih nikova na RC PILOTU.
koliko vidim vec imaju neskvik,jos malo pa ce nutela i nik name linolada. ;D ;D ;D


Odg: da te nema trebalo bi te izmislit

Reply #304
Saraga, ovaj kao da je ispao iz Malnarovog Nightmare Stage-a !
Damir



Odg: da te nema trebalo bi te izmislit

Reply #307
gledam malo onaj forum RC M ,pa sam malo zavidan sto imaju svog gazdu,a mi ovdje ko guske u magli lutamo bez gurua ili duhovnog vodje pa me vec pomalo strah da se ne izgubimo ili krenemo krivim putem.nema nikoga da nas usmjeri.
zato poslije dugog razmisljanja mojom ledjnom mozdinom (mozak vec duze vrijeme ne koristim) dosao sam do zakljucka da nam je hitno potreban neki autoritet,pravi gazda.
poslije dugog razmisljanja sinulo mi je kristalno jasno,jedino i logicno rijesenje za naseg gazdu.
nas gazda moze biti jedina ivan.covjek zivi u americi ili ti dijaspori,a osim toga onog drugog gazdu je upravo ivan naucio sve sto zna. 8)
zato predlazem ivana za neseg gazdu,a ja mogu biti onaj mali koji je uvijek gazdi pri ruci.
ivane da li se slazes?

[move]g a z d a   i v a n[/move]

Odg: da te nema trebalo bi te izmislit

Reply #308
Ponuda je voema privlacna,
osjecam se pocascen i dirnut !

a to da Ucenik prestigne Ucitelja je veoma cesta pojava !
molim da se i drugi izjasne,Hvala
Iv

Odg: da te nema trebalo bi te izmislit

Reply #309
Čast mi je biti na istom Forumu kao gazda Ivan, dapače tu je  i onaj koji je Gazdi uvijek pri ruci !

Damir

Odg: da te nema trebalo bi te izmislit

Reply #310
da sam JA na ovom Forumu,to znam ALI za  onoga Drugoga (pravoga Gazdu) NEZNAM !
ipak se ovdje desavaju stvari zbog kojih kako kaze Gospodin Hrvoje Saraga bi trebalo postaviti-naimenovati  GAZDU !
Iv



Odg: da te nema trebalo bi te izmislit

Reply #313
yea.....


moj skromni glas za našeg gazdu....




a tko je mail od gazde
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: da te nema trebalo bi te izmislit

Reply #314
mater vam komunističku-banditsku-lopovsku-hadezejovsku !!!!!!!!!!!!!!!!!
ko leti visoko , nisko padne