Skip to main content

Topic: MIG-Bez Kabine ? (Read 68313 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: MIG-Bez Kabine ?

Reply #31
Da baš to kaj se netko križa sa tri prsta a netko klanja ujuto i navećer ratujemo već stoljećima. Ne zato jer to volimo i želimo nego jer to moramo ako želimo preživjeti. Mi smo bili i ostali graničari između istoka i zapada. To je sve, nema više.
Neko eventualno trgovanje nas stavlja u jednu državu ili drugu. Pripadamo zapadu ali smo na granici, samim time što smo mali, nezanimljivi smo osim za čuvanje granice i političku trgovinu. I vjersku donekle može se reći.
 
I da ako smo ratovali kroz sva ova stoljeća sigurno budemo još. Jednostavno neizbježno nije izbor nego sila.
Link na spot Thompsona je bio sa moje strane zato jer su na spotu radili članovi ovog foruma, to u prvom redu, zato jer je taj kraj od kud spomenuti dolazi osjetio na svojoj koži politička previranja kroz povijest vjerojatno više od Zagreba i okolice, zato više i cijene da se smijemo zvati kako se i zovemo, znači Hrvati na Hrvatskoj zemlji.
Thompson kao Hrvatski branitelj i domoljub meni uopće ne smeta na Hrvatskoj glazbenoj sceni. Jednostavno ne slušam jer mi ne odgovara glazbeni izričaj ali da ću okretati stanicu neću. Čovjek ima pravo isto kao i drugi na eter, možda ga ima manje pravo od drugih zbog predrasuda. Ako su mu pjesme nabijene rodoljubljem još manje me smeta.
 
Thopmsona često povezuju sa ustaštvom, jednostavno ne razmišljam o tome, čovjek se ogradio  ako se ne varam u javnosti od Ustaštva i meni je to dovoljno. Osobno mislim da je Ustaški režim jako loše predvodio Hrvatski narod, dijelili su Hrvatski teritorij šakom i kapom. Ostalo neću ni spominjati, jednostavno koštali su nas puno i još nas koštaju. Nekako imam osjećaj da Hrvatska i Hrvati ispaštaju zbog naci ideologije više nego Njemci i drugi koji su bili kolovođe. Nije ni to bez vraga.
 
Napisati kakva Srebrenica je ne bezobrazno i glupo, nego zlonamjerno. Tamo je ubijeno 10 000 ljudi. Samo zato jer se klanjaju ujutro i navećer a nisu se križali se sa tri prsta. Zato molim poštivati žrtve rata jer ti ljudi to jesu.
Spominje se nekakva regija. Nema tu nikakve regije, to nije cjelina. Djele nas kultura, vjera i običaji. Ako želimo mir trebamo poštivati svakom njegovo. Kulturu vjeru i običaje. Sve drugo vodi u ratovanje a za to nam trebaju avioni i sve ostalo oružje, naravno i vojska. Samim time što nemamo redovno služenje vojnog roka valjda je jasno tko u tzv. regiji naj više pridonosi miru i suživotu.
Ekonomska situacija je takva kakva je ne zbog načina na koji se križamo no jedini u tzv. regiji rješavamo, koliko je to moguće, mito i korupciju. Mislim da je usporedba sa drugima iz tzv. regije još gluplja jer ti nemaju ni namjeru rješavati svoje lopine i slati ih pred sud, to su tamo može se reći institucije a ne lopovi i razbojnici.
I taj mig kom je pala kabina ne znači da se trebamo razoružati, jer ni Švicarska nije bez oružja a spomenuta je ovdje, to znači samo kako je moral ovog naroda na niskim granama da si pojedini ne brišu pošteno guzicu posle sranja a kud bi šerafili kabine na avionu kako treba.
To kaj smo članica NATO-a nekako mi se čini da nam daje više obveza nego koristi. Naravno doprinos je neizbježan ali koliko nas to može zaštititi od nekog izravnog udara je jako upitno isto kao i migovi sa i bez kabine.

Odg: MIG-Bez Kabine ?

Reply #32
bez bojazni agresije.. haha sotona nikad ne spava, sad su terorizam problem.. dođe mudžahedin iz sarajeva, digne miga i u zagrebu baci krmaču, a mi nemamo s cim da ga presrednemo i prije dolaska. a dok se nato probudi iz aviana možemo svi crknuti. mi smo na samom pragu, granici nevolje i jada

Stipe

Kad se on digne iz Sarajeva dok dođe do Zagreba dok naši naprave pripreme jer ne znaju do Banja Luke kud on ide gotovo je onda jedino ak nemaju dojavu i prizemlje ga kod Bugojna
Stipe po mom mišljenju i gledanju tvojih filmića si u boljem položaju
razmiisli malo bolja stanica malo bolji  FPV (ne kritiziram tvoj) nego da dalje letiš staviš na zagija jedno 450grama C4 s upaljačem s aktivacijom na stanicu odpeljaš se jedno 20km i spustiš gdje hoćeš to je prednost a ne neki mig ili neka ćudesa od aviona .
FPV i naši modeli to je oružje budućnosti kakva puška na 150mt  kad te mogu s....t s Zagijem na kilometar.
Naši bolje da ulažu u modelarstvo nego u avijune.
lp
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C


Odg: MIG-Bez Kabine ?

Reply #34
hahahahah o ovoj temi bi se dalo u vjecnost...


Odg: MIG-Bez Kabine ?

Reply #35
zac,u mojim rijecima nema ama bas nikakve zlonamjere.spomen poginulima i ubijenima.to da razjasnimo.no to nije jedino mjesto gdje su ljudi ubijeni,zar ne?meni je svejedno jel ubijeno 10000 ili 10 ljudi zbog tupavih i idiotskih svjetonazora.sve je ovo bilo jer se sami neznamo druziti.jer smo zavedeni. i jer kko vidim nikada nece ovdje biti mira zbog nacina na kojeg narod gleda oko sebe. nazalost.

no kako mozemo ovo u beskraj kak veli tompa,svoj razocaravajuci stav sam iznio pa se vise nebudem petljao oko toga.ionak se nebumo dogovorili a poznavajuci takve stavove poput tvojih znam da rasprava vodi samo u jednom smjeru. stoga kaj se mene tice nemoramo vise o politici.ko uziva u ovakvom nacinu zivota neka ga..mene ne pali ta vojna spika i to je to. kao ni zivot na rubu egzistencije u kojem svakodnevno gledam i moram trpjeti politicke sarlatane kako nasim kurchevima lupaju po trnju.menu pun qrac toga a tebi?

ajmo mi na livadu,modele,ugljen,meso i pivu i gemist u gepek i veto na politicke teme pa cemo se lijepo upoznati..eto za to sam ti ja  ;)
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: MIG-Bez Kabine ?

Reply #36
ajmo mi na livadu,modele,ugljen,meso i pivu i gemist u gepek i veto na politicke teme pa cemo se lijepo upoznati..eto za to sam ti ja  ;)
Ova vrijedi :)

Ma znam da nisi zlonamjeran samo nije isto kad se ubije 10 ili 10 000 ljudi. Da je jedan puno je a kud 10 000
Žalosno je to das svi okrećemo glavu na drugu stranu. Svi mi. Laprdanje u birtiji ili forumu baš ništa ne znači tim obiteljima a tu je rijeć skoro o 10 000 obitelji znači taj broj X 3 naj manje samo više tu dolazimo do veličine grada Velike Gorice
To se nebi smjelo događati a događa se.
 
To okretanje glave na drugu stranu ne rješava ništa. To se sutra može dogoditi negdje drugdje. Pa to nećemo valjda više.
 
Ovdje se krenulo o avionu kao oružju govoriti. Kako je zastarjelo i da je za otpad.
 
Žalosno je to da za kakav takav mir moraš imati više i što modernije oružje.

Odg: MIG-Bez Kabine ?

Reply #37
kak se got uzme....
nama treba novi svjetski poredak...


jedna vlada... jedna valuta... jedan gazda...


i tek onda možemo razmišljati da se priključimo u ujedinjenu federaciju planeta...
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: MIG-Bez Kabine ?

Reply #38
Samo se treba dogovoriti koje bude boje kože i vjere  :D  a onda nastaju problemi
ma koja valuta baš sam se na trampu priviknuo u zadnje vrijeme  :)
 
Negdje sam pročitao na netu da ratujemo potajno sa vanzemaljcima. Svi snimaju neke leteće tanjure i vanzemaljce.
Kod nas toga još nema.

Odg: MIG-Bez Kabine ?

Reply #39
Al vanzemaljci nemaju problema s kabrio avijonima..tak kazu..imaju sarene zrake i daltonisti su pa iako su sareni svi su sebi isti.a i ako su pametni nikad se nebuju pojavili..jer virus zemlja nikoga ne stedi :)
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: MIG-Bez Kabine ?

Reply #40
Ma kakvo ratovanje, protiv rase koja ima tehnologiju interplanetarnog/intergalaktičkog/interdimenzionalnog putovanja bi imali šanse ravne nuli...
MAK Zapad

Odg: MIG-Bez Kabine ?

Reply #41
moje misljenje po ppitanju avijacije na ovim prostorima je grbavo za avijaciju
ja bih prije svega napucao PVO na max. naj naj i naj ful.
E onda bi bilo dobrog razmisljanja od strane bilo koga da li bi nadletio moj vazdusni prostor ili mu se priblizio dovoljno da mi predstavlja prijetnju.
Razlog je jednostavan, nema se novaca za finansiranje avijacije.
Opremiti, zbog patroliranja, obuke i sl, aparate koji su jeftini za odrzavanje i eksploataciju i pjesma.



Striker, listen, and you listen close: flying a plane is no different than riding a bicycle, just a lot harder to put baseball cards in the spokes.

Odg: MIG-Bez Kabine ?

Reply #42
Samo se treba dogovoriti koje bude boje kože i vjere  :D  a onda nastaju problemi
ma koja valuta baš sam se na trampu priviknuo u zadnje vrijeme  :)
 
Negdje sam pročitao na netu da ratujemo potajno sa vanzemaljcima. Svi snimaju neke leteće tanjure i vanzemaljce.
Kod nas toga još nema.


Kod nas niti neće doći nisu ludi pa mi bi im ili maznili pred očima leteći tanjur i uvjeravali ih da su došli pješke ili bi ga pofarbali jupolom za neku cifru na desetu kao i tunele :D :D :D :D :D :D :D
Zagi, Mini Titan 325, F5J-N 400 by Beli, MPX Easy Star II
MPX Funjet, Cessna 177 GP-10,MPX FunCub, Robbe Charter, Combat & Slope Soaring Wing, Mini Dex DLG, SpaceWalker, Cirus.
Futaba 7C

Odg: MIG-Bez Kabine ?

Reply #43
nisu ludi..pa otkud im lova za cestarinu, osiguranje, tehnički i regu...pa plati ovom janjetinu da mogu sletit, pa ovom plati za vizu, pa onom plati da mozes ovima platiti i tak to..ma nisu ludi doci sim :))
Hangar: Avanti V2 80mmEDF, Viper 90mmEDF, Stream Glider V2 EDF, Marlin 64mmEDF, UltraStick 35ccm, Carbon Cub Saito4T, EDGE 540 33ccm, Husky SE, Pichler ARROW, MPX Extra 330 SC, EFX Racer, Waco, Hurricane, FunCub, ZOHD Dart XL, Timber Evo, Fokker DR1, Futaba 7C/14SG & Spektrum NX8. Buggy 30.5ccm.

Odg: MIG-Bez Kabine ?

Reply #44
parking si zaboravio
i ekoloski porez na izduvne gasove
Striker, listen, and you listen close: flying a plane is no different than riding a bicycle, just a lot harder to put baseball cards in the spokes.