Skip to main content

Topic: Svadjanje i ostale gluposti vezane uz napisi pricu i osvoji Hobbyking Dynamic S (Read 25543 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Svadjanje i ostale gluposti vezane uz napisi pricu i osvoji Hobbyking Dynamic S

Reply #120
Stvarno nekužim od kud mi glasovi, časna rijeć da se nisam mješao u slobodnu
volju ljudi ovdje na forumu.  Ako dobijem rtf set, gotovo sigurno ću dati stanicu i prijamnik
Ax-u i posudit ću mu mojeg easya. Samo molim da me ne mješate u ovo svađanje.
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: Svadjanje i ostale gluposti vezane uz napisi pricu i osvoji Hobbyking Dynamic S

Reply #121
Sta je taj Wespen tako vazna licnost, da ste mu vec u zelucu zavrsili koliko mu se trpate u supak!

Ocito je da vara ljude u ovoj nagradnoj igri, a vi stanete na njegovu pokvarenu stranu!
Strasno!

Neki od vas na forumu bi se trebali zvati Tojesvestolizemosupak! :D

Odg: Svadjanje i ostale gluposti vezane uz napisi pricu i osvoji Hobbyking Dynamic S

Reply #122
Toki! nisam mislio na tebe, tebi mogu pozeljeti samo da dobijes na nagradnoj igri, a moj glas je isao Axmanu s razlogom, posto covjek nikako da poleti!

A pravi krivci se bune, a oni drugi mudro sute!

Odg: Svadjanje i ostale gluposti vezane uz napisi pricu i osvoji Hobbyking Dynamic S

Reply #123
Tko zna mozda ovo debiliziranje izrodi novi forum :D

Odg: Svadjanje i ostale gluposti vezane uz napisi pricu i osvoji Hobbyking Dynamic S

Reply #124
Stvarno nekužim od kud mi glasovi, časna rijeć da se nisam mješao u slobodnu
volju ljudi ovdje na forumu.  Ako dobijem rtf set, gotovo sigurno ću dati stanicu i prijamnik
Ax-u i posudit ću mu mojeg easya. Samo molim da me ne mješate u ovo svađanje.

Nema razloga da se nadjes pogodjen ali je nekome, nekolicini u interesu a zasto Bog dragi zna da Ax-man ne dobije Avion,
da se preko noci skupi nekoliko glasova za tebe ne izgleda mi cista rabota,
i ja imam namjeru da ako Ax-man bude zaobidjen, da mu pomognem,
Pozz


Odg: Svadjanje i ostale gluposti vezane uz napisi pricu i osvoji Hobbyking Dynamic S

Reply #126
Sad ste i Tokijevo ime umazali...svaka vam cast pravi ste igralci!

Toki naj se sekirat znamo svi da si dobar i posten decec!

Odg: Svadjanje i ostale gluposti vezane uz napisi pricu i osvoji Hobbyking Dynamic S

Reply #127
Ma nema veze zed, Tojesveštotrebašznati( Ivan) ,drago mi je da se razumijemo.
Sretno svima koji igraju.
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: Svadjanje i ostale gluposti vezane uz napisi pricu i osvoji Hobbyking Dynamic S

Reply #128
Sad ste i Tokijevo ime umazali...svaka vam cast pravi ste igralci!

Toki naj se sekirat znamo svi da si dobar i posten decec!

Sta pises ti "Papagaj" 
svakom Loncu si Poklopac,

Toki je moj Prijatel i moj komentar nema savrseno veze sa njegovom licnosti,
on nema uticaja na glasove, iza svega stoji netko tko je mocan i moze da upravlja po zelji,
zasto ne,pa tako je svugdje ?

Odg: Svadjanje i ostale gluposti vezane uz napisi pricu i osvoji Hobbyking Dynamic S

Reply #129
Nemam protiv nikoga nista ovdje na forumu,nek se zna!
Ali da je bilo muljanja na pocetku je,moze rec ko' god sta hoce...
Tko god da dobije model bit ce mi drago jer ce nekoga razveseliti u ovo odvratno vrijeme,ne trazim milostinju ni od koga...ako nisam do sad poletio,poletit cu ima vremena mlad sam ;D
Stvarno mislim da je ovdje bilo podosta vrijeđanja,no da je sve bilo kako spada (tu se doticem Wespena) nebi do toga ni doslo 8) vjerojatno zato je i Jarun75 otvorio anketu.
Ljudovi bez zivcanjenja,uzivajte ovdje i zabavljajte se ;)

Odg: Svadjanje i ostale gluposti vezane uz napisi pricu i osvoji Hobbyking Dynamic S

Reply #130
Stvarno nekužim od kud mi glasovi, časna rijeć da se nisam mješao u slobodnu
volju ljudi ovdje na forumu.  Ako dobijem rtf set, gotovo sigurno ću dati stanicu i prijamnik
Ax-u i posudit ću mu mojeg easya. Samo molim da me ne mješate u ovo svađanje.

Nema razloga da se nadjes pogodjen ali je nekome, nekolicini u interesu a zasto Bog dragi zna da Ax-man ne dobije Avion,
da se preko noci skupi nekoliko glasova za tebe ne izgleda mi cista rabota,
i ja imam namjeru da ako Ax-man bude zaobidjen, da mu pomognem,
Pozz

namjera se kod dobrih djela ne racuna Iwanhoe, ak hoces. nekom pomoci, onda mu pomognes i ne pricas o tome, a ne ovako "najavlhivati" svoja "plemenita djela

Odg: Svadjanje i ostale gluposti vezane uz napisi pricu i osvoji Hobbyking Dynamic S

Reply #131
i usput, kaj te svrbi sto Toki ima glasove, ak si htio jedrilicu i stanicu, mohao si sam napisati pricu

i da, da, znamo svi da imas 3 futabe i 33 modela u njemackoj, ali te evo sudba kleta odvojila od njih

daj pusti da se ova dobra ideja koju su drugi"dobri ljudi" uspjesno zasrali dovrsi i da mozemo
dalje nastaviti sa forumom kakav god da je, a takav je kakvim ga cine clanovi

ovo ide i ekipu koja misli da moze bolje, samo nema ostalih elemenata osim "klasicne. šank šprehe"  tipa "ja bi to ovak i onak" a na kraju nista ne naprave

p.s.

zasto se uvijek navucem postati u ovakve teme..
 :)

Odg: Svadjanje i ostale gluposti vezane uz napisi pricu i osvoji Hobbyking Dynamic S

Reply #132
i usput, kaj te svrbi sto Toki ima glasove, ak si htio jedrilicu i stanicu, mohao si sam napisati pricu

i da, da, znamo svi da imas 3 futabe i 33 modela u njemackoj, ali te evo sudba kleta odvojila od njih

daj pusti da se ova dobra ideja koju su drugi"dobri ljudi" uspjesno zasrali dovrsi i da mozemo
dalje nastaviti sa forumom kakav god da je, a takav je kakvim ga cine clanovi

ovo ide i ekipu koja misli da moze bolje, samo nema ostalih elemenata osim "klasicne. šank šprehe"  tipa "ja bi to ovak i onak" a na kraju nista ne naprave

p.s.

zasto se uvijek navucem postati u ovakve teme..
 :)


Pa sta je sa tobom ?

jesam tebi nesto obecao ?

"Moja Roba moj Ducan, kome hocu tome dam" !

uostalom i Damir je pisao da bi Ax-man-u pomogao sa jednim iz zbirke svojih modela,
ali Damiru neces blizu, ljigavac !



 

Odg: Svadjanje i ostale gluposti vezane uz napisi pricu i osvoji Hobbyking Dynamic S

Reply #133
 8) hehehehee ko sapunica..... 8)

Odg: Svadjanje i ostale gluposti vezane uz napisi pricu i osvoji Hobbyking Dynamic S

Reply #134
Damiru sam blize nego ti, cca par desetaka tisuca kilometara blize nego ti :)

ovo ljigavac je zbog branše u kojoj sam, sto ja mogu, takav je pos'o, ni ja ga ne volim :)

no, i kaj sad budes poklonio covjeku model ili i dalje ide suplja gastarbajterska prica :)

 

  Quick Reply

Warning: this topic has not been posted in for at least 120 days.
Unless you're sure you want to reply, please consider starting a new topic.

Note: this post will not display until it's been approved by a moderator.