Skip to main content

Topic: Naši najbolji FPV filmovi (Read 327710 times) previous topic - next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #600
I'm on fire !!!!!!
Sveucilisna bolnica....!!

p.s. Koji raj za recimo mini quadove... vec smo letili tam, al sad tek vidim na snimci kolko jos potencijala ima ;)

https://www.youtube.com/watch?v=nrmLymPnpp0

 

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #601
Lajkam :)

Odlicno si podesio strojcek, gimbal, cestitam :)

Si probao koji put maknut fisheye u nekom softveru. Pitam se kako bi iste snimke izgledale.

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #602
tolko malo obradjujem da se nisam jos zezao s tim...
al budem... doci ce vrijeme i za to ;)

ono sto sam 100% siguran je da bi snimke bile jos ostrije da mi gopro nije u kucistu...
naime, Majka sam zicao gimbal za gopro u kucistu jer cu po ljetu dosta letit iznad mora... sve sam sa sikafleksom fino zabrtvio zlu ne trebalo..
no kroz kuciste mi se cini malo mutnija snimka nego sto bi trebala bit.. da se postprodukcijom rijesit, ali sad razmisljam da na kopnu snimam s goproom van kucista, a iznad mora u kucistu.. budem vidio

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #603
Kuzim, kuzim. Ma i ovako je cist ok. Sve si mislim i ja slijedeci gimbal radit za kameru s kucistem. No, ne gopro jer mi je to preskupo, nego xiaomi.

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #604
probaj pa cemo gledat videice :D

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #605
Ne tak skoro posto nemam na sta stavit gimbal otkad sam ostao bez quada.

No, drugi je u izgradnji, bit ce popracen slikama. Al polako to ide, financije su veliko ogranicenje. A iskreno, bit ce me strah letit vise. Gubitak necega od par k kn je velik sok.

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #606
jesi na kraju skuzio kaj se desilo ?

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #607
Ne, i to je najgore, sto nemogu skuzit sta se dogodilo. No, reko bih da je vjerojatno propeler bio u pitanju. Iako novi, al moguce da je ili puko, ili se odvrnuo. Neznam sta drugo bi bilo. Vjerojatno zna onaj koji ga je mozda negdje naso tamo. Jer sumnjam da je quad tamo. Da je bio tamo, nakon tolko potrage nasli bi ga sigurno.

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #608
Jel bio karbonski props sa rctimera. Meni su ti pucali ko mutavi tamo na spoju. Od tada samo graupner ili hq

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #609
Nije bio karbonac. Bio je drveni sa HK. Inace sam imao graupnere gore, al dva dana prije sam stavio drvene za probu.

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #610
George ak hoces mozemo se dat u potragu jos jednom s 2-3 quada i trasirat, jedino tako pogotovo ako znas otprilike na koju kocku prostora je pao pa to pretepemo

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #611
Graupner je zakon za sve, stvarno su propovi mrak, sami od sebe nema sanse da puknu, cak i pri manjem crashu prezive

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #612
Gdi kupuješ graupner propelere?

Odg: Naši najbolji FPV filmovi

Reply #613
Kopterworks.

backspin, nisam siguran da je to vise tamo. Posto sam nakon par dana pretrage pokeljio obavijesti da trazim to i to, nudim lovu za to, i slijedeci dan su sve bile pokidane.

Ili je netko odmah naso kad sam zveknuo (a mislim da je), ili je imao namjeru trazit za sebe, pa je pokidao sve plakate sa stupova po kvartu da nebi neko drugi trazio.

Da sam ja imao vise vremena u tom trenu, nebih odustajao, i nebih stavljao nikakve obavijesti. No, u par navrata smo pregledali podrucje, bezuspjesno. Nebih se cudio da je neko naletio kad je to bilo, i odmah pokupio.