Skip to main content

Topic: Gopro crkava nakon 15-20 sec snimanja (Read 4094 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Gopro crkava nakon 15-20 sec snimanja

Daj jel ima ko kakav prijedlog, vec sam lud...

Gopro 3 Black
Zveknula sa avionom prije godinu dana pa je riknuo ekran ali od onda do sad sve uredno radi, i preko wifija i ovak...
Ali naravno da od garancije nista zbog tog pada.

E sad neki dan me krenula zezat.
Bez kucista,
snima 20 sec, prestane snimat, naprijed krene blinkat plava lampica iako nije wifi ukljucen, crvena naprijed prestane blinkat, a odozada kontinuirano svijetli. I ne reagira na nista dok batku ne izvadim.
I tako stalno...

Sto sam probao:

Napunit batku
Nula bodova

Drzat na usb pristekan
Nula

Druga batka
Nula

Druga kartica
Nula

Format kartice kroz gopro
Nula

Slabije video postavke
Nula

Skinut naljku iza batke
Vidio na Yt, nula bodova

Firmware update
Iako imam najnoviji reko idem probat, stavim na karticu file, restartam, krene zmigat crveno brzo i blinka unedogled. Kako mi ekran ne radi, ne vidim sta radi ali file za firmware update ostanu na karticii i dalje nula bodova.

Wtf?!


Odg: Gopro crkava nakon 15-20 sec snimanja

Reply #1
Zasto ne probas preko kompa updateat?

Odg: Gopro crkava nakon 15-20 sec snimanja

Reply #2
Mislis firmware aplikaciju? Probao i ne prepoznava mi kameru.

Ali ajde, sad kad kazes mogu jos nesto probat, ja sam na Macu ali imam negdje bljakPC laptop pa budem probao tamo...

Odg: Gopro crkava nakon 15-20 sec snimanja

Reply #3
ajde probaj na fulbljakPC-u pa se čujemo kad ti spasi kameru :P


(šalim se i vjerojatno neće ali eto) :D

Odg: Gopro crkava nakon 15-20 sec snimanja

Reply #4
Meni se isto to dogodilo kad se ubacila kartica koja nije klasa 10.

Odg: Gopro crkava nakon 15-20 sec snimanja

Reply #5
Zedonja okej, fala na supportu. Javim...

Ja imam dve 10tke od razlicitih proizvodaca i obje daju iste rezultate...

Odg: Gopro crkava nakon 15-20 sec snimanja

Reply #6
Danas sam nekak uspio firmware updateat ali nije pomoglo. Isti drek...

Odg: Gopro crkava nakon 15-20 sec snimanja

Reply #7
Šah mat.

Odg: Gopro crkava nakon 15-20 sec snimanja

Reply #8
možda ima problema se pregrijavanjem... rastavi je kompletno i stavi malo paste na onaj dio gdje se spaja bakreni hladnjak s pločom, ima već paste, staru skini stavi novu... dobro sve zategni i ponovo upali... ak niš ne pomogne imaš još jednu opciju, a to je da kupiš novu... jbga...

Odg: Gopro crkava nakon 15-20 sec snimanja

Reply #9
Za tu opciju sam cuo ali mi se bas ne dopada, da idem po novu... Cudno mi je da se pregrije tak brzo... Ali ajde, probam...

Odg: Gopro crkava nakon 15-20 sec snimanja

Reply #10
Pregledaj malo i kondenzatore i resistore koliko je moguće (ukoliko je već rastavljaš). Može biti i do njih.

Odg: Gopro crkava nakon 15-20 sec snimanja

Reply #11
A mogu ih samo poslikat pa ako tko sto vidi...

Odg: Gopro crkava nakon 15-20 sec snimanja

Reply #12
Nisam familijaran sa GoPro, ali sličnij problema sam imao sa samim čitaćem kartica - on ima jedan kontakt na samom kraju kartice, tako da kad se kartica ubode do kraja, tek onda je rad sa karticom moguć. Mana tog prekidača (zapravo tipkala) je ta što zna ispasti iz svog ležišta, a spašava se tako da se lagano pincetom vrati u predvđeni utor.

Kvar ne mora uvijek biti veliki, moguće je da te zapravo taj kontakt zeza. Pošto si rekao da blinka, barem tako reagira recimo Mobius kad nema kartice ili nije do kraja ubodena. Ne znam koliko je teško ili lagano otvoriti GoPro, ali mi se čini da ti je to jedina opcija.

[attach=1]

Kod SD kartice, ovaj kontakt je bio vani, sada je na mjestu.

[attach=2]

MicroSD je sasvim druga priča - tako je sitno da se jedva vidi. Na slici gore je vidljivo da je taj kontakt savijen prema gore, a kartica nije unutra. Iako kamera radi (808 #3), ponekad prekida.

Uglavnom, probaj provjeriti sve kontakte, kod padova ne mora biti da je nešto puklo (što nije isključeno). Ali, ako ti je to zadnje rješenje... ili barem netko tko ima alat za to.

LP,
milan
---

Odg: Gopro crkava nakon 15-20 sec snimanja

Reply #13
Samo tren... Rekao si da ti je kamera snimala 20 sekundi, a onda stala?

Provjeri karticu na tvom PC-u (ili štogod već imaš), da nije ona stradala. Provjeri dali se slaže podatak na katici (8 GB, 16 ili 32 GB ili što god već) sa onim što dobiješ kad na PC-u kad klikneš desnim mišem i odeš na svojstva (properties). Meni je tako jedna SD kartica stradala (zbog istog onog kontakta), snimala, najednom zablesala i onda je umjesto 8 GB imala samo 1.3 GB. Formatiranje ne pomaže, a na kameri može uzrokovoati da ti javlja grešku, a pošto nemaš ekran...

To prvo provjeri.

LP,
milan
---

Odg: Gopro crkava nakon 15-20 sec snimanja

Reply #14
e Daglas  moj je uginula prošli tjedan apsolutno ne daje nikakve znakove života  nema što nisam pokušao  a primjetio sam iako ne radi  da se baterija grije momački
kamera nikad padala uvijek se čuvala pazila i mazila  sva sreča pa je pod garancijom pa sam je vratio e sad pitanje kad je opet budem vidio navodno servisa  nema u hrvatskoj
 


DJI MAVIC PRO