Skip to main content

Topic: Turnigy Trooper (Read 21682 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Turnigy Trooper

Reply #45
Meni je stock esc riknuo tek malo kasnije ali ja sam ga bas silovao. Sad je gore x-star tak se nekak zove i radi ok. Moram pogledat mozda imam ja negdje stari amortizer pa ti ga dam. I zalockaj srednji difr. Dize ga na zadnje pa prenese snagu na prednje koji onda vrte u prazno.

Odg: Turnigy Trooper

Reply #46
Ajde pls napisi ili daj linkove kaj si sve upgradeao...


I ako nađeš amortizer, super bi bilo da imam koji za rezervu pa javi :)
Hvala puno!


Nadam se sam da regler nije zgoril da mogu danas pelati opet

Odg: Turnigy Trooper

Reply #47
Bok


Samo par komentara.
Na svim ovim jeftinijem serijski opremljenim "autičima" treba se uglavnom držati onoga za što su namjenjeni.
Recimo 2S, na 3S radi ali se znaju oštetiti motori, ESC, i zupčanici.


Nije da sada popujem ali čim se makneš od toga onda se obično završi na različitim nadogradnjama pa složiš nešto izdržljivije.

Čak kada voziš na 2S treba pripaziti jer recimo vožnja po travi više opterečuje i grije motor nego asfalt.
9XR + FrSky, Bixler 2, Phazer KX EDF, ELF DLG, Quanum Nova QuadCopter, DEX mini quad, Q-BOT micro quad, 2 x Buggy HSP XSTR PRO 1:10, Monster Truck 4WD 1/8 Nitro Circus, Relentless Racing Boat ...

Odg: Turnigy Trooper

Reply #48
Hvala na savjetima Boha...


Nego Zagrepčanci, ima tko regler za posuditi da se mogu pelat danas?


Odg: Turnigy Trooper

Reply #50
To je za autek isto? Ne kuzim se bas u to...ako je, naravno da pase :) :) :)
Posle 18h sam slobodan samo vici di treba doc i koju cugu donijet :)


Odg: Turnigy Trooper

Reply #52
Nazalost mislim da nije za auteke :D
Svejedno, hvala ti!

Odg: Turnigy Trooper

Reply #53
znaš kaj zed.. sad si me naljutio, nudim ti amortizer a ti me ne jebeš ni pol posto, to mi dokazuje da imaš nekaj protiv mene, i sad ti nebi dao amortizer za nikakve pare, eto...

Odg: Turnigy Trooper

Reply #54
Kaj? :D :D :D
Oprosti, nisam vidio da nudis amortizere, ocito nisam detaljno citao jer sam popravio stvar zasad.
Kaj se ljutis ko zena :P kaj imas ovakve iste il kaj?

Odg: Turnigy Trooper

Reply #55
nemoj si autek forsati s 3 s,nisam videl kak ti pila juri ali mislim,ne da mislim več znam da i s 2s juri opako,mozes koristiti i avionski regler,ali nemas rikverc,i veči hladnjak,jos jedan mali savjet.sto manje nadrkavas autic,vise bus ga vozil 8)

Odg: Turnigy Trooper

Reply #56
Sa 2S se ni gume ne napuhnu :D
Šalim se, odlično ide na 2S, na 3S da se ukakiš kad krene prema tebi sa naduvankama :)

Autic je stvarno predobar. Danas sam nabrzinu bacio unutra avionski regler, isprogramirao i piči. Pa zašto mi nitko nikad nije rekao da su ovi regleri tako spori? Uvijek sam mislio da propu na avionu treba vremena da se zavrti, a ono klinac! Kak se autić razvrti začas...znači sa onim Shitex 35A reglerom je imao start kao da ga vrazi gone, a sa Sentryem od 60A (koji provjereno drži do 90A) ima start nikakav (prvih par km/h).

Dođe mi da si piknem regler za auto na Addictiona, to bi bilo brutalno.


Uglavnom, vozili se danas na 2S jedno 40min (veliko hvala Tomiju za bateriju) - malo lakše pošto je bez bremze, žena uči orijentaciju, vozi osmice već oko drveća na parkingu. Zakon :)
Ima tko dobru preporuku za regler 100-120A da može sensored i sensorless motore natezat a da je jeftin? Znači probali ste i pokazao vam se odlican :D

Mirt cim dodje regler kaki god idemo pelat negdi jako mi je zabavno ovo!

Odg: Turnigy Trooper

Reply #57
Sa 2S se ni gume ne napuhnu :D
Šalim se, odlično ide na 2S, na 3S da se ukakiš kad krene prema tebi sa naduvankama :)

Autic je stvarno predobar. Danas sam nabrzinu bacio unutra avionski regler, isprogramirao i piči. Pa zašto mi nitko nikad nije rekao da su ovi regleri tako spori? Uvijek sam mislio da propu na avionu treba vremena da se zavrti, a ono klinac! Kak se autić razvrti začas...znači sa onim Shitex 35A reglerom je imao start kao da ga vrazi gone, a sa Sentryem od 60A (koji provjereno drži do 90A) ima start nikakav (prvih par km/h).

Dođe mi da si piknem regler za auto na Addictiona, to bi bilo brutalno.


Uglavnom, vozili se danas na 2S jedno 40min (veliko hvala Tomiju za bateriju) - malo lakše pošto je bez bremze, žena uči orijentaciju, vozi osmice već oko drveća na parkingu. Zakon :)
Ima tko dobru preporuku za regler 100-120A da može sensored i sensorless motore natezat a da je jeftin? Znači probali ste i pokazao vam se odlican :D

Mirt cim dodje regler kaki god idemo pelat negdi jako mi je zabavno ovo!
more ,more imam ja dobre lokacije za furanje,a ima nas dovoljno iza dobru dirku.odi samnom na pistu u petak pa pitaj dečke koji furaju  elektrase za regler

Odg: Turnigy Trooper

Reply #58
Mozda ti je regler isprogramiran na slow start..