Skip to main content

Topic: Skyhunter FPV od Daglasa (Read 25760 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: Skyhunter FPV od Daglasa

Reply #90
Cestitam!

Cekao sam novi video, ko i prethodne.

Ajd javi se jednom kad budes planirao neki let kod jazbine, navratio bih :)

Odg: Skyhunter FPV od Daglasa

Reply #91
To, Dag is back!
Planiraj tandem - za 10 dana sam nazad u ZG :)


 

Odg: Skyhunter FPV od Daglasa

Reply #93
Evo ako nekog zanima, složio sam si nešto što brijem da je dobro riješenje.

Gimbal na skyhunteru mi je zakon.
Složio sam ga fiksno na novom Skyhunteru, fiksan je na poklopcu, tako da ga ne moram montirat svaki let.

Ali onda me krenuo peći taj kratak flight time sa njime. Velik je i pruža veliki otpor. (Na slici 1)

[attachimg=1]

A fora bi mi bilo da kad hoću mogu jednostavno prebaciti na ekonomičniji setup, bez premontiravanja.
Pa sam se sjetio da imam sa starog skyhuntera još jedan poklopac. I rekoh, idem složiti na taj poklopac najlakši mogući plug'n play setup.
Izrezao sam prorez za Mobiusa i složio da se spaja na konektore koje i gimbal unutra koristi.
Kad sam vidio kak Mobius fino sjedi u prorezu, palo mi na pamet složiti da fino kad ga ubaciš drito ulazi u usb koji služi za video out i punjenje.
PU max je mrak za ovo.
Obukao sam Mobiusa u foliju, uštekao mu usb, stavio na mjesto i u položaj koji želim i zalio sa PU maxom. On se fino raširio po svemu i povezao sve unutra.
Sad Mobius uklizi unutra i pogodi USB, plug and play!

E sad, kakva će biti snimka zbog vibri, to ću vidjet kada prvi put poletim.

Fotke:

[attachimg=2]

[attachimg=3]

[attachimg=4]

[attachimg=5]

Odg: Skyhunter FPV od Daglasa

Reply #94
Ja sam to riješio sa dva poklopca.Izmjena traje koliko i zamjena guma na f1 bolidu.Kako kratki period letenja ? Meni traje sa 5000 mah bankom i dvo osim brushles gimbalom pola sata leta .
'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''

Odg: Skyhunter FPV od Daglasa

Reply #95
Tek sam imao maiden sa ovim i to kratak pa neznam još koji je flight time ali baš zato imam sada streamline varijantu i full quality video varijantu pa da vidim.

Koji ti sad na kraju ESC/MOTOR/PROP nosiš gore?

Odg: Skyhunter FPV od Daglasa

Reply #96
T motor 1300 w 730 kv i 70A esc .prop trokraki 12x8.
'Tko vrijedi leti, tko leti vrijedi, tko ne leti ne vrijedi''

Odg: Skyhunter FPV od Daglasa

Reply #97
Budem vidio kako će mi se ponašat u sljedećim letovima pa onda možda promjenim... Hvala!

Odg: Skyhunter FPV od Daglasa

Reply #98
Za jedan vikend sam bio u Zadru pa smo Bodul i ja odletili pokoju batku. On sa Patriot Quadom, ja sa Skyhunterom. Skyhunterov gimbal nešto slabije radi nego je radio prije, očito sam malo postavke pošemerio. Šeće lijevo desno i nije baš miran. Čini mi se da ima dosta i vibri sa propa.

To je tak kad imaš slabo vremena za letenje i tuning nego svaka dva tjedna odletiš jednu batku. Ali bude to sve sjelo na mjesto...

http://www.youtube.com/watch?v=CugNF4-ru2s

Odg: Skyhunter FPV od Daglasa

Reply #99
DAG vratiiiiiii seeeeeee! Zanimljivo mi je s tobom letjeti ;)  U floti je stari X-UFO sa novom NAZE 32 :'(

Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: Skyhunter FPV od Daglasa

Reply #100
Hahaha dodem ja vec! :)

Odg: Skyhunter FPV od Daglasa

Reply #101
Odlicno letenje ekipa, fali vam neki mali quad ili hexa da malo se ganja sa avioncem  :-X

Odg: Skyhunter FPV od Daglasa

Reply #102
Istina!

Odg: Skyhunter FPV od Daglasa

Reply #103
Super video!! :)

Odg: Skyhunter FPV od Daglasa

Reply #104
Hej, evo da vam pokažem jučerašnji let. Nije neki. Imam problema sa vibrama, moram tome ući u trag...
A fora mi je kako se usudim blizu dalekovodu letiti, pogotovo kad ih na FPVu uopće ne skužim nego poslije na snimci... Hahaha

http://www.youtube.com/watch?v=Qd00hD3GZGw