Skip to main content

Topic: Updejtani forum (Read 11742 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Re: Updejtani forum

Reply #15
Ima mala strelica desno za to.

Re: Updejtani forum

Reply #16
Možda ja ne vidim dobro, što je lako moguće, al nikako da uočim tu strelicu. Možeš mi je pokazati na slici u prilogu??
samo zemlja je granica....

Re: Updejtani forum

Reply #17
Ja sam mislio na ovo.

X

Re: Updejtani forum

Reply #18
Botovi uzvracaju udarac
Mogli bi dic dvije male instance na recimo DigitalOceanu i slozit gore HAproxy
MAK Zapad

 

Re: Updejtani forum

Reply #20
Odlično sad samo da se malo priviknemo na ovo novo..
Sad imamo vremena treba malo počistit te botove... Možda da stavimo da admini odobravaju registracije? Nisam prolazio registraciju novog korisnika ako nije već tako...

Re: Updejtani forum

Reply #21
Zivcira me što gledajući "recent post" ne znam gdje bih kliknuo da mi pokaze zaista zadnji post, a ne 1. post na temi. Mpr. kada kliknem na "recent post" u ovoj temi, uvijek me baci na 1. Wespenov post u ovoj temi, pa moram skrolati dole da nadjem zadnji.

Taj dio idem sad fixati, ne radi dobro.
Idem pofarbati i defaultnu temo, pa si onda mjenjajte ako vam ova nije fora :)

A ovi botovi, to sam ja zeznuo kada sam dozvolio da se regaju preko Fejsa i Googla. Sad sam stavio da moraju mail potvrditi i da moramo aprovati prvi post pa to makne vecinu.
Ako bude i dalje onda micem te social loginove.
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Re: Updejtani forum

Reply #22
Evo slozen dio za new topic i dodan lijepi plavi separator da se vidi gdje pocinju novi postovi. :)

Sada ce raditi i new gumbic i strelica
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Re: Updejtani forum

Reply #23
Hvala Wespen sto se brines za napredak tehnologije i sto nam omogucavas da forum ide dalje. Svaka nova stvar ispocetka izaziva odredjene reakcije, i ja sam bio prvi dan sokiran novim izgledom, i treba vremena de se priviknes ali jos tjedan ili dva i svi cemo zaboravit na stare navike i zazivit sa novim promjenama. Sretno i hvala na tvojem strpljenju

Re: Updejtani forum

Reply #24
Bok dečki,meni je ful čudno,no budem se naviknuo...
Spektrum DX8
Predator 650,Robocat 270,Dji Mavic air,Omei2000EP,Flamingo,Cyclone-E,Curare 40,Nemesis 60,MPX funracer,Mustang,WotXL,Meridian

Re: Updejtani forum

Reply #25
Ajde, slobodno pisite feedback. Sto vam valja, a sto ne.
Ste skuzili da snima draft poruka? Notifikacije su tu, lajkovi... ima hrpa novih feature-a.

Stari forum je bio online vise od 5 godina, stvari na webu su se promijenile :)
Stavim za vikend i old school temu za nostalgicare.
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Re: Updejtani forum

Reply #26
Dobio si me kod "old school" teme :)

Re: Updejtani forum

Reply #27
Zivcira me što gledajući "recent post" ne znam gdje bih kliknuo da mi pokaze zaista zadnji post, a ne 1. post na temi. Mpr. kada kliknem na "recent post" u ovoj temi, uvijek me baci na 1. Wespenov post u ovoj temi, pa moram skrolati dole da nadjem zadnji.

To i mene živcira.
Pozdrav sa Hreljina, Werner
"Ne pričaj - napravi!!"
www.kamphausen.ch

Re: Updejtani forum

Reply #28
Pa fixano je sada.

Odskrola na neprocitani i imas plavu trako koja ih odjeli :)
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Re: Updejtani forum

Reply #29
neznam dali samo meni ali na tapatalk forum se nemoze otvorit, kao otvori se na sec i samo se vrati na default screen od tapatalk-a i to je to probao search novi ali svaki isto kad kliknes dode na sec bijeli screen i ugasi se