Skip to main content

Topic: Cheerson CX10 - zabava za sve :) (Read 4571 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Cheerson CX10 - zabava za sve :)

Reply #1
Iman i ja od hiteca nanoq.
Može i trikove izvodit,ima par postavki za osjetljivost palica
Dušu dalo za ubit dosadu kad vani pada kiša :D






free pic
I never crash, I simply have a trick where I use impact with the ground to revert my model back into kit form

Odg: Cheerson CX10 - zabava za sve :)

Reply #2
to su i kod ovog stavili, stisneš desnu palicu, pa onda "bipka" i slijedeći pokret palicom je onda "flip"

evo i slika za stjecanje dojma koliko je to čudo sitno :)

Odg: Cheerson CX10 - zabava za sve :)

Reply #3
Ma ćirson je zakon, pogotovo u akro modu.





Odg: Cheerson CX10 - zabava za sve :)

Reply #4
koji je ovo na stereoidima pored njega? :)


rado bi čuo prijedloge za neki model između (a da se isto kupi RTF), nisam sklon investirati u nešto veliko odmah, pa da ga totaliram :)

hubsan x4?

Odg: Cheerson CX10 - zabava za sve :)

Reply #5
Hubsan x4 fpv? :)
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: Cheerson CX10 - zabava za sve :)

Reply #6
samo da se zahvalim dr. tomu na preporuci za ovog quada

(nije ga osobno meni preporučio, nego ga je na jednoj temi predložio kao alternativu "konzum koaksijalnom heliću")

Da, meni je preporučio. Samo... stigli su mi iz UK jedino rezervni propeleri. Prije toga su me zamolili da poništim narudžbu, jer kao... zbog propisa oko baterija ne mogu iz UK poslati. Pa sad trebam čekati jako dugo. Ok, iako sam nestrpljiv, srećom - stigli su mi spinneri i propeleri i imao sam već jedan let na MiniMag-u... iako nije baš najbolje prošao pri slijetanju... ipak skoro godinu dana nisam letio.

Osim toga.. eh, nisam mogao odoliti, pa naručio još jedan malo veći quad od ćirsona... i malo jeftiniji... pa koji bude bolji... vidjet ćemo.

LP,
milan
---

Odg: Cheerson CX10 - zabava za sve :)

Reply #7
Ima samo jedna mana kod ćirsona: ugrađena baterija. Pa se mora onda čekati da se napuni. Bilo bi bolje neki koji može bateriju van/unutra...

LP,
milan
---

P.S. Da, što se tiče kiše, damn! Taman sam popravio MiniMag-ića, kad ono nikako da prestane natapati. U međuvremenu moram još puno griza... ovaj... vježbati na simulatoru. Puno pomaže.


Odg: Cheerson CX10 - zabava za sve :)

Reply #8
Ja sam isto imao cheersona cx-10 al mi ga je vjetar odnio  :(

Odg: Cheerson CX10 - zabava za sve :)

Reply #9
Ima samo jedna mana kod ćirsona: ugrađena baterija. Pa se mora onda čekati da se napuni. Bilo bi bolje neki koji može bateriju van/unutra...

LP,
milan
---

P.S. Da, što se tiče kiše, damn! Taman sam popravio MiniMag-ića, kad ono nikako da prestane natapati. U međuvremenu moram još puno griza... ovaj... vježbati na simulatoru. Puno pomaže.


Ovi moj hitec ima lipicu koja se ugura od ispod,i istu takvu u "stanici" pa se može zaminit kad se isprazni i stavit odma druga
I never crash, I simply have a trick where I use impact with the ground to revert my model back into kit form

Odg: Cheerson CX10 - zabava za sve :)

Reply #10
Kolko kosta taj?

Odg: Cheerson CX10 - zabava za sve :)

Reply #11
Ma dajte taman je dobro na cirsonu da se odmoris, pa na punjac od ajfona ili ipada mi se baterija puni mozda 4 minute.

Odg: Cheerson CX10 - zabava za sve :)

Reply #12
Nece dugo :)
Sumnjam da se puni 4 minute jer charger ima kontrolu struje a i da nema vec bi ta batka crknula :)

Tak brzo moze punit samo ako je baterija pri kraju tj. ima mali kapacitet!

Odg: Cheerson CX10 - zabava za sve :)

Reply #13
Ja sam već uspio spaliti USB punjač za ćiru. Probao sam ukopčati konektor u stari koaksialni helikopter, ali ono što nisam znao je to da je polaritet obrnut (baterija u heliju je spalila punjač). Ok, onda sam uzeo konektor od punjača za helikopter (može se uzeti i od ovog spaljenog adaptera, no već sam imao kabel pri ruci), pa sam ukopčao u ćiru - i mjerio napon da vidim pravi polaritet. Sada punim isti sa ImaxB6 punjačem. Ako se stavi na 100 mA (0.1A), onda puni sat vremena i napuni negdje oko 95 mAh, no originalni punjač puni 4 puta brže, dakle 400 mA. Pri tome se baterija napuni sa nekih 80 do 85 mAh - nije toliko umanjeno u odnosu na 'pravilno' punjenje, a može se ponovo letjeti u vrlo kratkom roku. Kada želim letjeti opetovano, onda punim sa 400 mA, a kad idem odmoriti - punim sa 100 mA.

Još jednom, hvala Dr.Tom-u na preporuci. Ne samo da je igračka zabavna, nego i koristan alat za početnike i učenje letenja quad-a. Barem se meni tako čini. Do sada sam naučio poprilično dobro održavati ćiru u hover-u na jednom mjestu. Ponekad uspijem sletjeti tamo gdje ja želim, no još uvijek neprecizno. Stvar je samo do prakse i navikavanja prstiju na novi kontroler.

LP,
milan
---