Skip to main content

Topic: ponuda za posao, Austrija (Read 2683 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

ponuda za posao, Austrija

U hotelu gdje sam ja zaposlen uskoro ce se popunjavati tim u kuhinji.
Dakle ako na forumu ima ne zaposlenih kuhara javite se sa njemackim životopisom na http://www.aldiana-salzkammergut.at/jobs/aktuelle-job-angebote.html


Samo da napomenem da NE ŽELIM posredovati i imati nikakve veze sa potencijalnim zaposlenikom pri zaposljavanju.
Naime svi znamo kako je nezahvalno  garantirati cak i za poznatu osobu, ovo pism samo kao informaciju,  time zelim pomoci ako ima kandidata na forumu.
Potrebno je prevesti sve papire na njemacki, poslati  njemacki zivotopis na navedeni mail, prilikom odgovora na vas poslani zivotopis potrebno je obaviti obavjesni razgovor tel. na njemackom jeziku. to sam ja prosao, dajem vam samo kao informaciju.
Pozeljno je poznavanje Austriske  kuhinje.


Sve ostale informacije o placi i svemu drugome sami cete dogovoriti.


EDIT: ako je njemacki  u razgovoru problem, prilikom dogovora za posao moze se koristiti i engleski...  U kuhinji se koristi njemacki..


Požurite i sretno  ;)

Odg: ponuda za posao, Austrija

Reply #1
nisam taj,

ali evo primjera "ff-modelarske" kolegijalnosti u naj svijetlu...

hl25 svaka ti čast, ili bolje svaka ti dala i daj Bog da ne trebaš dugo čekati na to  ;)

Odg: ponuda za posao, Austrija

Reply #2
Bravo hl25 sigurno če nekome uspjeti i to mu od srca želim.I sam radim u Austriji i znam kako sam bio sretan kad sam počeo raditi,otvorio mi se sasvim drugi horizont života.
Extra 300,Edge 540, S-Bach 342, Beaver dhc-2, Domino, Ultron,Discovery...
          Graupner MX-12, MX-20

Odg: ponuda za posao, Austrija

Reply #3
Svaka cast...na ovome!


Sent from my iPhone using Tapatalk
LP,  Chris
... gravity always wins ....

Odg: ponuda za posao, Austrija

Reply #4
@ hl25..... 8) 8) 8)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: ponuda za posao, Austrija

Reply #5
Posao je malo "zajeb..n" ali radis pet dana u tjednu imas pristojan smjestaj i cjelogodisnje zaposlenje, godisnji 20 dana plus vikendi, i sve beneficije sto nosi rad na  ne odredeno u austriji.
Udaljeno samo 350 km  od Zagreba.
besplatno koristenje sauna i bazena u termama, posto je to grupacija od nekoliko hotela po mediteranu i zapadnoj eu. postoji nacin da se jeftino putuje a ako postoji mogucnost mozes raditi i u drugim zemljama unutar grupacije.

Nije lose  ;)

 

Odg: ponuda za posao, Austrija

Reply #6
Popunjavanje osoblja za zimsku sezonu ili nešto ranije (mozda odmah) podjelite ovo sa poznanicima.


Sve informacije i pravila pišu u prvom postu.