Skip to main content

Topic: INSPIRE 1 - nova dobitna kombinacija (Read 62107 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: INSPIRE 1 - nova dobitna kombinacija

Reply #60
Ja sam prilicno uvjeren da je fake. Sve sto se tice napretka tehnologije baterija bi bilo poznato i u drugim granama industrije i pripremalo se za komercijalnu upotrebu.

Odg: INSPIRE 1 - nova dobitna kombinacija

Reply #61
koji ti je izvor glasine....

što se tiče grafena čini mi se da im je trenutno najveći problem kako ga napraviti u dovoljno velikim količinama jer je široko primjenjiv... 
 

Odg: INSPIRE 1 - nova dobitna kombinacija

Reply #62
Obratite pozornost na 'trbuhe' donjih propova na onoj slici. Naopako okrenuti.
tj u photoshopu vjerojatno samo zarotiran normalno pozicioniran motor i prop....

Odg: INSPIRE 1 - nova dobitna kombinacija

Reply #63
Jep, to sam gledao  ;)

Odg: INSPIRE 1 - nova dobitna kombinacija

Reply #64
Uz to se vidi da je ova ruka samo dodana u PS-u i to jako lose ... Pogledajte dio gdje ruka ''ulazi'' u trup .
R.I.P modeli: cessna 185, 5xF16 Falcon,2x zagi,Super Bandit,Eurofighter,Mig 29,Mig 29 v1.1,Eurofighter v1.1,Eurofighter v1.2
U izgradnji: Tarot fy 450 & F15 Frc Foamies MK2
Sada letim: -Ništa

Odg: INSPIRE 1 - nova dobitna kombinacija

Reply #65
O da, to se sada lijepo vidi. To si naknadno dodao u post pa se nije odmah vidjelo, zato sam te i pitao za izvor. Al ipak su ga nazvali odmah INSPIRE 1.

lp
Toni

Odg: INSPIRE 1 - nova dobitna kombinacija

Reply #66
i da je fake , ideja nije za odbaciti , u slucaju octe raspored je zanimljiv ..


a da imaju u pripremi nesto da bude bolji omjer snage-tezine - vremena letenja , bilo bi strasno cudno da nemaju ,


u meduvremenu budite sigurni da ce u inspire 1 koji je samo djelomicno novi proizvod ,biti postavljeno puno puno dijelova od fantomcica koji kao takai vise ne prolaze ....a prodaja opet ide dalje..







dx9-xd8-gobac630

Odg: INSPIRE 1 - nova dobitna kombinacija

Reply #67
Napravio sam preorder za jednoga pa ćemo vidjeti kakav je to stroj, brijem da je to sve super napravljeno za nekog tko ne krši često, meni osobno prefora tipkati po tabletu dok se leti, vision+ je bila igračka ali ovo bi mogao bit pun pogodak, budemo vidjeli.  :)
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: INSPIRE 1 - nova dobitna kombinacija

Reply #68
Cim stigne eto me u gosti na aldomaš da vidim stroj uzivo


Sent from my iPad using Tapatalk
Sjedi mrav na banderi i umače keks u struju

Odg: INSPIRE 1 - nova dobitna kombinacija

Reply #69
super , sigurno ces osjetiti napredak na fantaca , a i ljepo bude da neko iz prve ruke rece kaj je to zapravo.. :) :) :)
dx9-xd8-gobac630

Odg: INSPIRE 1 - nova dobitna kombinacija

Reply #70
Taj model spada u nišu između Phantoma i S 1000.

Franky kada ti dođe rastavi ga da vidimo koliko je Phantom djelova u njemu. Tek toliko da vidiš da ti nisu što podvalili za tu ciijenu.  ;)

Model ima cool faktor i svakako nije za kršenje a ni tvrđa slijetanja. Čekamo prvu domaću recenziju. U međuvremenu jedan prigodni....

http://www.youtube.com/watch?v=2xg9oO4OdRU

lp
Toni

Odg: INSPIRE 1 - nova dobitna kombinacija

Reply #71
eto ,to je vec posten video ,  tu se barem vidi fantac-inspire u istoj situaciji ,
osim kaj je fantac izgubil horizont (mozda i namjerno ) izgleda da inspire nema preveliku zakrivljenost slike , ali je izgleda malo coraviji prema suncu..
dx9-xd8-gobac630


Odg: INSPIRE 1 - nova dobitna kombinacija

Reply #73
Znači išli bi tu gore možda veči propeleri, folded prop od DJI-a je pun pogodak, ja sam testirao 15" na Tarotovim prihvatima za T-Motore i mogu reči sve samo najbolje o toj kombinaciji, odlična efikasnost i stabilnost, malo manji autoritet na yaw-u ali riješi se sa gainom, bitno da je počelo modanje  ;D
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: INSPIRE 1 - nova dobitna kombinacija

Reply #74
E sad ce biti veselo. GoPro radi na svome dronu, kao odgovor dji dominaciji u tom podrucju.