Skip to main content

Topic: Multiwii 2.2 radio postavke (Read 1473 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Multiwii 2.2 radio postavke

Sklepao sam si jedan FPV quad sa Crius V2 plocicom i GPS-om, gore je Multiwii 2.2, uglavnom sve sam slozio , ali jedino neznam kako najbolje podesiti modove letenja da mijenjam na stanici, netrebaju mi sve one silne fore sa HEADFREE itd. Nego bi na jednom tropolnom switchu stavio da ima npr manual mode, altitude i gps hold mode. E sad koje od onih senzora je najbolje upaliti, MAG, HORIZONT, BARO.

Odg: Multiwii 2.2 radio postavke

Reply #1
probaj ovak.
ali nemoj još stavljat gps rth.
i neznam koji mod je bolji angle ili horizon. doktor najbolje zna.

Odg: Multiwii 2.2 radio postavke

Reply #2
A neznam ja imam drukciji GUI. Ovak sam slozio pa kud puklo da puklo

AUX 1 - LOW - nema nista upaljeno - kolko kuzim da mogu armat
AUX 1 - MIDDLE - HORIZONT , BARO , MAG
AUX 1 - HIGH  - HORIZONT , BARO , MAG , GPS HOLD

AUX 3 - kad stavim na LOW palim GPS HOME, jasno na AUX 1 moram biti u HIGH poziciji

valjda bu ok, ak opadne koga hebe


Odg: Multiwii 2.2 radio postavke

Reply #3
Ok, izasao na livadu i to dobro nepokosenu da kad padne bude mekano. Armanje ne kuzim, stavim u poziciju gdje ni jedan senzor ne radi , armam , ali zavrte se svaki put drugi motori i armanje uspije svaki drugi put. Odradio sam kalibraciju reglera tako da nije to. OK, stroj uzleti, cak i mirno leti, bacim ga u mod sa HORIZONT, MAG i BARO upaljenim, miran, ali kad napravim nagli pokret on se nagne i ugasi motore, :D :D :D :D, OK , sta sad  :o

Odg: Multiwii 2.2 radio postavke

Reply #4
pojma nemam.
probaj doktora pitat, ako ima vremena bude ti reko.
meni se to nije događalo.
 
mada, lijek je da to više ne radiš  :D .
 

Odg: Multiwii 2.2 radio postavke

Reply #5
Budem se jos igrao, ali sto sam radio KK2 ovo je hover letenje. A moram istraziti, ali mislim da je bolja solucija sto kaze jazavac, uzmi KK2 ili Nazu I peglaj...

 

Odg: Multiwii 2.2 radio postavke

Reply #6
imm ti ja kk2  ;D

javi se sutra da dodjes po nj.   ;)