Skip to main content

Topic: GOPRO 3 Black  (Read 4203 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

GOPRO 3 Black

Pozdrav ekipa!! Kupio ja dotičnu kameru i mom veselju nije bilo kraja,dok..  nisam snimio prve kadrove i pogledao snimljeno!? Trza,zapinje,bljeska... a ton ide normalno.Kamera se ponaša totalno normalno,ali snimka neupotrebljiva.E sad-imam Transcend class 10 32Gb karticu.U GOPRO 2 se ponaša normalno.Vaša iskustva sa GOPRO bi mi dobro došla!! Tnx

Odg: GOPRO 3 Black

Reply #1
Koja rezolucija snimanja

Sent from my SM-T211 using Tapatalk

dovoljno jak motor moze dignuti i tavalon u zrak

 

Odg: GOPRO 3 Black

Reply #2
Bilo koja rezolucija,uopće nije bitno.Stavio i novi update.Sad sam se naljutio i naručio novu SanDisc 32 gige karticu pa budem vidio sto se bude dogodilo.

Odg: GOPRO 3 Black

Reply #3
Snimi 10 sec pa uploadaj na yubito i linkaj tu. Trebalo bi biti ok.
Vjerojatno te kolju codeci na tvom kompu kada reproduciras.

Odg: GOPRO 3 Black

Reply #4
GOPR1385

Ha ha ha !! Sad  je snimci slika mirna i ne skače i ne zapinje,a na mom VLC programu kojeg inače koristim za pregled snimljenog  slika da poludiš.Nisam siguran da znam sto se događa!


Odg: GOPRO 3 Black

Reply #6
Ma nadam se da jesu codec-i ali danas sam radio update i njih na Gom player i VLC ( njih koristim inače).Slika trza i na Gopro studiju kad idem obrađivat snimak tako da mi dođe :'(    možda neka preporuka za dobar player program??


Odg: GOPRO 3 Black

Reply #8
Ili je uštekaj na micro HDMI pa u TV, tako ja pregledavam kad trebam samo nešt na brzinu vidjeti, ako njezin player čita normalno onda je s kamerom sve u redu.
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: GOPRO 3 Black

Reply #9
To ok,al želim nešto editirat i složit a ono zapinje  uh..    al kad prebacim u avi format slika radi normalno u svim player-ima.Tako da me veseli da neću kameru po drugi put slati u Njemačku na servis a to traje i traje.Ma idem spavat jel nemam više živaca za ovo! Tnx na savjetu ;)

Odg: GOPRO 3 Black

Reply #10
Vjerojatno, Pošalji podatake o PC da se vidi možeš li s njim išta ozbiljno raditi.. :'(
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: GOPRO 3 Black

Reply #11
oprostite na ubacivanju u temu , ali kad već pričate o gopro3 ... kakva su vam iskustva sa korištenjem wifi i letenjem na 2.4Ghz....

ili eventualno sa povezivanjem na video link za neki fpv
dx9-xd8-gobac630

Odg: GOPRO 3 Black

Reply #12
Mislis na wifi povezivanje na video link ili?


Odg: GOPRO 3 Black

Reply #14
wifi smeta 2.4 komandama, neki su i pali radi toga
na 433 ne smeta toliko ali bolje ugasiti

lag ti je ogroman, oko 3 sec, a u zraku je to jako puno...
pogledaj tu npr (Black3 i SIII)
securitycamera2000 650TVL SONY Super HAD CCD

bolje kupi 5.8GHz FPV kit i do 1km ti je to dosta.