Skip to main content

Topic: Setup za MIG-29 (Read 9720 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Setup za MIG-29

Pozdrav svima!!  Radim na svom prvom avionu (mig 29) i trenutno sam malo zapeo (čitaj puno) na slaganju setupa za njega pa bi mi svaka pomoć i prijedlozi dobro došli. Nabavio sam Turnigy i6 stanicu i to je sve što za sada imam. Mislio sam uzeti DYS D2826 2200KV motor pa me zanima valja li taj motor išta? O:) Također kada bi preporučili i ostale komponente koje bi išle uz njega bio bih vam zahvalan.. :) 
Živjeli!


Re: Setup za MIG-29

Reply #2
Ja za moj F-15 koristim slijedeći setup:
motor - racerstar 2212 2450kv
esc 40A
servo MG90S
prop 6x4
Kudikamo je bolje znati o svakoj stvari ponešto nego o jednoj sve.


Re: Setup za MIG-29

Reply #4
Samo mi je bitno da leti dovoljno sporo da ga mogu kontrolirat. Kakvu bateriju uzeti?
Živjeli!

Re: Setup za MIG-29

Reply #5
Ja koristim Zippy compact  2200mah 3S 25C i Gens Ace 2200mah 3S 25C
Kudikamo je bolje znati o svakoj stvari ponešto nego o jednoj sve.

Re: Setup za MIG-29

Reply #6
Ok. Hvala na informaciji, kad sastavim setup ja ću ovdje postat da provjerite jel paše sve jedno uz drugo :)
Živjeli!

Re: Setup za MIG-29

Reply #7
Ja koristim Zippy compact  2200mah 3S 25C i Gens Ace 2200mah 3S 25C
Ako želim da mi avion leti sporije jel ispravno uzeti motor koji ima oko 1000 - 1500KV? Novi sam pa ne razumijem baš.
Živjeli!

 

Re: Setup za MIG-29

Reply #8
Tada bi trebao veći propeler koji bi ti zasigurno okrenuo avion kad bi dodao gas. Možeš ti i s ovim setupom letjeti polako, samo to nije avion s kojim možeš jedriti. Ja bih za početnika preporučio nekog visokokrilca, on prašta neke greške dok MIG ne prašta ništa.
Kudikamo je bolje znati o svakoj stvari ponešto nego o jednoj sve.

Re: Setup za MIG-29

Reply #9
Jel ovo ispravan način za spajanje control surfaces sa krilom? https://ibb.co/QMQ46qp
Živjeli!

Re: Setup za MIG-29

Reply #10
Da
Kudikamo je bolje znati o svakoj stvari ponešto nego o jednoj sve.


Re: Setup za MIG-29

Reply #12
Dobra večer Bruno,
Ja koristim obične kleme za struju.
Pozdrav sa Hreljina, Werner
"Ne pričaj - napravi!!"
www.kamphausen.ch


Re: Setup za MIG-29

Reply #14
Ok hvala, uzet ću ove bullet konektore da mogu lakše, kad treba, odspojit motor od esc-a. A za bateriju one žute (XT60)?
Živjeli!