Skip to main content

Topic: ASW 28 (Read 4501 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

ASW 28

nova pila u mom hangaru... prezadovoljan sa sa avionom... tjekom sastavljanja sam mu odrezo nos i stavio postolje za motor... pa ga mogu lako popest visoko i jedrit... let nisam uspio snimit jer nije imo tko snimat... ali evo par slikica aviona....

http://www.facebook.com/album.php?aid=62476&id=1562354321&saved#!/album.php?aid=62476&id=1562354321
lp Nikola

Odg: ASW 28

Reply #1
slike
lp Nikola

Odg: ASW 28

Reply #2
slike
lp Nikola

Odg: ASW 28

Reply #3
slike
lp Nikola

Odg: ASW 28

Reply #4
Pozdrav.
Možeš li mi reći jesi li ga probao extremnije cimati.... koju jaču akrobaciju?
Ako jesi, kako se ponašao?

Hvala.
Eugen

Odg: ASW 28

Reply #5
Pozdrav.
Možeš li mi reći jesi li ga probao extremnije cimati.... koju jaču akrobaciju?
Ako jesi, kako se ponašao?

Hvala.
Eugen

probao sam sve i svasta sa njom... ponašala se skoro isto kao i u normalnom letu.... znači sa punim gasom i vertikalnim spustanejm prema zemlji i naglo dizanje u zrak i odmah u dizanju sam napravio polu kubanku... i sve je prezivjela... sve dok mi se jednog dana orginalna folija na krilima nije odljepila i uzrokovala pad sa 50 metara direkt u zemlju (usla u kovit) steta ej bila poprilicna... puko nos ali to smo popravili i napuko rep.... sve je slozeno i ponovo leti... jedrilica je poprilično čvrsta.... krila tjekom pada nisu bila oštečena...

ako ce te uzet tu jedrilicu odamh skinite orginalnu foliju sa krila i ojacajte pednji dio jerilice( nije bas pre cvrst taj prednji dio, ali ako necete.... nista se nece dogodit tjekom noramlonog leta  i slijetanja)... ovaj zaokruzen na slici:
lp Nikola

Odg: ASW 28

Reply #6
Hvala na iscrpnom odgovoru... jedna od mojih jedrilica je na taj tvoj full gas prema zemlji i onda naglo dizanje odlučila popustiti... krila su se sklopila i ona se zabila jedno pola metra u zemlju :)
Zato sam te i pitao... Još sam u traženju, i ova mi je jedrilica zapela za oko.

Pozz
Eugen

Odg: ASW 28

Reply #7
neam na cemu... ;D
 tu smo da izmjenimo znanje odnosno iskustva....

pozzz
lp Nikola