Skip to main content

Topic: Odpadnik sa Rc pilota (Read 11982 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odpadnik sa Rc pilota

 >:( Naime radi se o mom neznanju engleskog i lijepo sam si tamo blokirao sve slike ??? !Molio sam Adllera da mi pomogne no on mi je napisao da "bez muke nema nauke"Meni od 78g cudo da i znam prckati po pc ,jako ih je malo mojih godista da se bave kompjuterima obicno su nepismeni!Tako da sa vidio da sam tamo nepozeljan pa sta da se guram ionako vise mislim necu praviti modele evo zadnji mi je mali Ultimate 3d i nema vise.Pozdrav svim prhalicama puno termike za jedrilicare a motornjacima jeftinije gorivo!Cestit Božic Zeli Pinky....Ovdje se mislim  :'( nisam nikom zamjerio!!??? :'(

Odg: Odpadnik sa Rc pilota

Reply #1
Pinky ne poznamo se, ali... nebi se trebao osjećati odbaćeno od svih sa foruma radi jedne jedine osobe. Dobro došao si tu, a vjerujem i tamo.
Tko umre  na jesen, za njega nema zime.



Odg: Odpadnik sa Rc pilota

Reply #4
dobro došao
 
Toni

Odg: Odpadnik sa Rc pilota

Reply #5
također dobro došao

pozdrav,
Denis

Odg: Odpadnik sa Rc pilota

Reply #6
Hvala Decki!"
Ali ja tu ne kuzim kako se slike ubacuju ,htio sam moj zadnji model Ultimate 3D byplan ovdje postaviti no nekom drugom zgodom ako prokuzim kako sliku upucati! Jos jednom do prhanja modelarski pozdrav Pinky....


Odg: Odpadnik sa Rc pilota

Reply #8
kada pišeš poruku, dole ispod prozora za pisanje je "Dodatne Opcije" gumb, klikne se na njega i pojavi se proširenje.....

sad je pojavi opcija "Privitak"  pokraj koje je gumb "Pretraži" klikom na taj gumb direktno se sa kompjutera odabiru slike za ubacivanje

evo, nadam se da sam pomogao ukratko.....

Odg: Odpadnik sa Rc pilota

Reply #9
Nevidim ja gdje pise "dodatne opcije"???jel to na engleskom pise!????????????????gje ispod nema nista...

Odg: Odpadnik sa Rc pilota

Reply #10
evo zaokruz sam sa crvenim
kod prve slike je zaokruzeno "Dodatne opcije"
na drugoj "browse" i tu se direktno sa kompa dodaju slike
i na trecoj sam zaokruzio "više privitaka" tu se stisne da mozes stavit vise slika...
nadam se da sam pomogo...  ;)
lp Nikola

 

Odg: Odpadnik sa Rc pilota

Reply #11
Sve ovo što ti je red bull napisao ali prije toga klikneš na odgovor jer imaš pravo dole nema ničega ako pišeš brzi odgovor

lp lija

Odg: Odpadnik sa Rc pilota

Reply #12
ULTIMATE 3D dvokrilac


Odg: Odpadnik sa Rc pilota

Reply #14
JOJ JOJ  al sam se namucio ali ipak hvala na uputsvu poslao 3 iste slike !ka corava kokos sam kopao hi pozdrav pinky