Skip to main content

Topic: predstavite se (Read 515349 times) previous topic - next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Odg: predstavite se

Reply #180
Pozdrav iz Čk-a, zovem se Zoran, stara konjina :) , modelarstvom sam se bavio kao mlad, i opet me primilo..... Nikad upravljao avionom na stanicu, pa sam kupio najjeftiniji model na tržištu, 2 kanalnu cessnu airbus, prva liga za naučiti osnove.. Inače radim i na izradi Su-37 od stričeka Shuemate-a.


JA CU PLAKAT haahhahahahahaha :))))

Koji si ti Car :)) Sve u svemu Utjecala je Ona vecera Zimus na tebe ,nakon zajebancije sa avionima  :))))

Ajde dobro dosel mi Kolega sada mozemo da dostavljamo pizdarije avionima :))))

Odg: predstavite se

Reply #181
Takoder i ostalim Dobro dosli :)))

Odg: predstavite se

Reply #182
pozdrav ja sam Davorin Jurčić...živim u Ruščici pokraj Slavonskog Broda imam 33 godine i volim sve što vole i mladi... 8)
Mama mi je iz Ruščice (rođ. Balić), dobro došao :)
RC elektronika radi na bijeli dim. Kad bijeli dim izađe, elektronika je za baciti...

Odg: predstavite se

Reply #183
Dobrodošao među istomišljenike,
za početak obavjest o druženju nedjeljom u Aero Klubu BROD na Jelasu od oko 10,00 sati do poslijepodne.
Pozdrav,
              Tomica.sb

Odg: predstavite se

Reply #184
Pozdrav ja sa tomislav ,imam 34 godine iz zapresica sam. prije sam bio vise u modelima,a sad vec dugo nista,imam gliser RC gliser TIGER SHARK - NITRO i  rc off road autic sa 4 pogona.nadam se ljepom druzenju

Odg: predstavite se

Reply #185
Bok,

zovem se Ivan i novi sam član foruma. Živim i radim u Zagrebu. Interesiraju me prvensveno heliji ali nisu mi ni avioni neinteresantni. Trenutno sam u postupku nabave svog prvog helija i željan učiti i napredovati :)

LP,

Ivan

Odg: predstavite se

Reply #186
Pozdrav iz BiH. Ja sam Nedim Pekmezović (Nedim,jesi li to ti XD),rođen u Sarajevu,BiH.
Iako sam relativno mlad tj 16 god bavim se odavno modelarstvom i helikopter mi je u dusi.
Poslije cu predstaviti svoju masinu  :)

Odg: predstavite se

Reply #187
Pozdrav svim forumašima, kolegama modelarima!
Zovem se Gabor Lastovič "Flyer", rođen sam u Bečeju, Srbija, još davne 1977. godine. Sa modelarstvom sam se počeo baviti sa svojih 8 godina u Bečejskom aero klubu, ali zbog raznih obaveza posle 2-3 godine sam prestao. Od 2008. godine sam se opet aktivirao i počeo sam malo ozbiljnije da se bavim ovim hobijem...

Odg: predstavite se

Reply #188
Dobro došao Gabor !
Drago mi je da si se aktivirao ovdje, iako te ja  već neko vrijeme škicam na NS RC Fly forumu :)
Ako si pratio, znaš da gradim (već dugo :-[) Dandyja po nešinom nacrtu.
Samo naprijed sa svojim modelima !
RC elektronika radi na bijeli dim. Kad bijeli dim izađe, elektronika je za baciti...

Odg: predstavite se

Reply #189
Pozdrav,ja sam Robert iz okolice Zaboka,bavio sam se ovime prije neke dvije god al sam zbog nedostatka vremena i financija odustao,sad frenda zanima al ne kuzi bas nista pa ajd da se logiram i pomognem mu u nabavi nekih dijelova,do sad imam dva uspjesna leta zagijem i jedan neuspjesan helikopterom...

Odg: predstavite se

Reply #190
Bok svima, ja i nisam baš novi (bio prije više od nekoliko godina na starom flyfreaku, no nisam bio previše aktivan), bavim se modelarstvom 15ak godina, iako sam bio u duljoj pauzi, 26 godina uskoro, iz Zagreba, born and raised  :)
MAK Zapad

Odg: predstavite se

Reply #191
oj,ekipa.evo da se i ja predstavim. Zovem se Goran Djurkovic (ne ZLIKOVSKI kak neki misle :D )iz Ivanić Grada (clan RC-IG leteceg cirkusa). modelarstvom sam se poceo baviti prije cca 10 mjeseci (navukli me eewan i jobescu) i imam vec bogatu karijeru iza sebe,oko 35 razbijenih extri,2 zagija,cessnu i 15ak drugih modela,3 spaljene 3s baterije,par escova.. također sam strucnjak za penjanje po drvecu,krovovima i ostalim mjestima gdje zapnu modeli.
modele izrađujem sam (do sada preko 60 komada) i vecinu izređujem iz deprona i stiropora bez nacrta,volim eksperimentirati :) 
ali ok,konacno je i mene krenulo :D jeeeee.. tak da sad radim odlicne avione,pogotovo zagiće :) 
pošten sam,nisam svadljiv i uvijek spreman pomoć, nevolim svadljive i nepoštene ljude.pozdrav svim starim i novim kolegama modelarima i nadam se da cete svi barem jednom doc do nas u Ivanić Grad na našu predivnu,uvijek pokošenu i veeeeliku livadu na druzenje i letenje

P.S.
vidim da među modelarima u RH ima nekih ratova,klanova tak da LEPO MOLIM,neka me se zaobilazi sa takvim stvarima (imam ja dosta svojih problema tak da me tuđi ne zanimaju),druzeljubiv sam i trudim se sa svima biti u dobrim odnosima pa ko me misli davit sa nekim svađama klanova,ratovima,itd mogu rec samo jedno "slika ispod teksta"

Pozdrav :) :D


Odg: predstavite se

Reply #192
Pozdrav svima,
dakle:Stjepan iz Krapinskih Toplica,veliki ljubitelj svega što letiiiiiiiii,prisutan nekih 10-tak dana i počinjem sa radom.
Ujedno se ispričavam ekipi na forumu kaj davim sa pitanjima ali jednostavno kad počinješ si truba i svaka je pomoć dobro došla.
Zato se zahvaljujem na svakoj pomoći...

Lp
lp

Odg: predstavite se

Reply #193
Pozdrav svima,
Ja sam Stefan, iz Opatije, 26g.
Eto, za sada sam početnik u svemu ovome, nadam se da ću ubrzo imati iskustva, jer upravo radim na svojoj prvoj hexi.

Odg: predstavite se

Reply #194
Pozdrav svima,

ja sam Dario iz Karlovca. Novi u ovim vodama, pocinjem poprilicno kasno s 28g ali naucit cu ja sve sto znaju i mladi  :D

poceo sam s helikopterima, prvi mi je bio neki mali koaksijalac, pa sam nastavio na esky belt cpx i kad sam skrsio 2 komada nabavio sam si trex 250 kojeg trenutno i lupam po livadama (ustvari cekam djelove da dodu iz kine :D )