Skip to main content

Topic: stefo-zajeb (Read 21718 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

stefo-zajeb

evo da vam recem kako me gospodin stefo zaj......prodavao je lipo baterije u postu samo 5-6 puta koristene,izgleda nevjerovatno da je netko baterije tako malo koristio a zatim dao na prodaju(nevjerujem ali mozda i je).i ja nazovem navedenoga i pitam ga nekoliko puta dali je to istina da su baterije nove,on to sve potvrdi bez ikavke sumlje.i baterije dodu i odma po njima vidim da su vizualno izgrebane izbljednjele i istrosene maksimalno,mozete misliti koliko su koristene ako su pobljedile.i proban baterije ka ono slabije su nego moja bateria koja je lezala u ladici 2godine.i eto sad sa njima mogu samo u smece.nadam se da sam pomoga buducim kupcima ;) !


Odg: stefo-zajeb

Reply #2
evo da vam recem kako me gospodin stefo zaj......prodavao je lipo baterije u postu samo 5-6 puta koristene,izgleda nevjerovatno da je netko baterije tako malo koristio a zatim dao na prodaju(nevjerujem ali mozda i je).i ja nazovem navedenoga i pitam ga nekoliko puta dali je to istina da su baterije nove,on to sve potvrdi bez ikavke sumlje.i baterije dodu i odma po njima vidim da su vizualno izgrebane izbljednjele i istrosene maksimalno,mozete misliti koliko su koristene ako su pobljedile.i proban baterije ka ono slabije su nego moja bateria koja je lezala u ladici 2godine.i eto sad sa njima mogu samo u smece.nadam se da sam pomoga buducim kupcima ;) !

Pa ako je Stefo kolega, a ti odmah reagiras, bilo bi uredu da se vrati roba za svoje pare.

Crna lista se puni...,koliko ima jos mijesta..?.. ;)

Odg: stefo-zajeb

Reply #3
evo da vam recem kako me gospodin stefo zaj......prodavao je lipo baterije u postu samo 5-6 puta koristene,izgleda nevjerovatno da je netko baterije tako malo koristio a zatim dao na prodaju(nevjerujem ali mozda i je).i ja nazovem navedenoga i pitam ga nekoliko puta dali je to istina da su baterije nove,on to sve potvrdi bez ikavke sumlje.i baterije dodu i odma po njima vidim da su vizualno izgrebane izbljednjele i istrosene maksimalno,mozete misliti koliko su koristene ako su pobljedile.i proban baterije ka ono slabije su nego moja bateria koja je lezala u ladici 2godine.i eto sad sa njima mogu samo u smece.nadam se da sam pomoga buducim kupcima ;) !

bilo bo dobro i takve bi trebalo javno iznijeti da jednom za uvijek svi znaju sa kim imaju posla,
ustvari sa kim NE treba imati posla,

objavi ovdje njegovo puno ime i prezime nema razloga da ga se stiti, Stefo nije dovoljno,
pozdrav

Odg: stefo-zajeb

Reply #4
polako kolege.nemojmo brzati.u trgovini znaju se dogoditi situacije vrlo delikatne.nekad neko nije zadovoljan iz subjektivnih razloga.ne mora uvijek biti da je tocno ono sto kaze ona strana koja se osjeca ostecena isto tako ne mora biti da je ostecena strana i zaista ostecena jer moze biti stvar percepcije.
zato mislim da su ove teme bespredmetne i uopce nepotrebne jer ponekad se covjek nadje u situaciji da se nepotrebno pravda.s druge stane ako nesto kupujes na nevidjeno i vjerujes sto ti druga strana govori svjesno ulazis u rizik da budes nezadovoljan.ali to si sam odlucio.nesto sto je za mene dobro,drugome ne mora biti.
zato je bolje za sve da ovaj stup srama zatvorimo,a svako preozme odgovornost za svoje postupke i procjene.

Odg: stefo-zajeb

Reply #5
polako kolege.nemojmo brzati.u trgovini znaju se dogoditi situacije vrlo delikatne.nekad neko nije zadovoljan iz subjektivnih razloga.ne mora uvijek biti da je tocno ono sto kaze ona strana koja se osjeca ostecena isto tako ne mora biti da je ostecena strana i zaista ostecena jer moze biti stvar percepcije.
zato mislim da su ove teme bespredmetne i uopce nepotrebne jer ponekad se covjek nadje u situaciji da se nepotrebno pravda.s druge stane ako nesto kupujes na nevidjeno i vjerujes sto ti druga strana govori svjesno ulazis u rizik da budes nezadovoljan.ali to si sam odlucio.nesto sto je za mene dobro,drugome ne mora biti.
zato je bolje za sve da ovaj stup srama zatvorimo,a svako preozme odgovornost za svoje postupke i procjene.


Interesuje me misljenje drugih na ovu temu,
nisam da se zatvori Stup srama,
donekle bih ti dao za pravo ali ne u potpunosti,
zasto dozvoliti da pojedini neprimjetno podvaljuju a mnogi da bi si priustili ovaj Hobby odvajaju od Usta svojih pa i od Usta svoje familije.
interesuje me kako bi ti reagovao da tebe oprzi.

Odg: stefo-zajeb

Reply #6

Interesuje me misljenje drugih na ovu temu,
nisam da se zatvori Stup srama,
donekle bih ti dao za pravo ali ne u potpunosti,
zasto dozvoliti da pojedini neprimjetno podvaljuju a mnogi da bi si priustili ovaj Hobby odvajaju od Usta svojih pa i od Usta svoje familije.
interesuje me kako bi ti reagovao da tebe oprzi.

 
Primjer neprimjetnog podvaljivanja. Dajte naucite se pisati vec jednom na hrvatskom forumu, hrvatskim jezikom. Ovo nije prvi puta. a ako ste zaboravili HRVATSKI JEZIK danas postoji mogucnost provijere.

Odg: stefo-zajeb

Reply #7
ja sam protiv zatvaranja stupa srama, a baterije se ne kupuju polovne osim ako ti ih ne prodaje netko u koga imas apsolutno povjerenje. o subjektivnom dojmu ovdje nema govora jer je nezadovoljni kupac naveo da je pitao o stanju baterija, a 5 punjenja je 5 punjenja i to je velika razlika od 55 ili vise punjenja. imam i ja dotrajalih baterija pa mi ne pada na pamet da ih prodam ikome jer ako nisu meni dobre zasto bi bio takav prasac da ih prodam dalje. mozda se tu radi o parsto kuna, ali zamisli da ti netko na nevidjeno proda helic nikad razbijan, sa najboljim motorom, zircem i servima (tako ga prodavac opisuje) kojem je cijena 5000 kuna, a dobijes nekog plasticnjaka skrsenog sa shund dijelovima vrijednosti 500 kuna...  ista je stvar samo je cifra druga.
nije cak ni isto jer s ovim jadnim helicem barem imas nesto, a dotrajale baterije su samo teret jer ih mozes samo baciti i to jos nemas gdje.
struja zakon, nitro USTAV

Odg: stefo-zajeb

Reply #8

Interesuje me misljenje drugih na ovu temu,
nisam da se zatvori Stup srama,
donekle bih ti dao za pravo ali ne u potpunosti,
zasto dozvoliti da pojedini neprimjetno podvaljuju a mnogi da bi si priustili ovaj Hobby odvajaju od Usta svojih pa i od Usta svoje familije.
interesuje me kako bi ti reagovao da tebe oprzi.

 
Primjer neprimjetnog podvaljivanja. Dajte naucite se pisati vec jednom na hrvatskom forumu, hrvatskim jezikom. Ovo nije prvi puta. a ako ste zaboravili HRVATSKI JEZIK danas postoji mogucnost provijere.

rado bih procitao nesto korisnoga sto bi ti ovdje napisao a zbog cega smo ovdje okupljeni moj Donko ! osim sto MENE povremeno BOCKAS u vezi sa poznavanjem ili ne poznavanjem Hrvatskoga pravopisa a koga i sami Hrvatski Lingvisti sa sigurnoscu ne mogu tumaciti,
hrvatska je i Dalmacija,
i Slavonija,
pa Moslavina,
pa poslusaj njihov govor i izgovor,
nije Hrvatski samo KAJ
a ja pisem i govorim kako me Mama naucila a tebi ako ne odgovara zaobidji, ali i znam da ovdje nisam rado vidjen zbog tvojih istomisljenika,kojih na zalost nije mali broj ,HVALA
pozdrav,Iv

Odg: stefo-zajeb

Reply #9
Prijatelji dragi! moram se malo osvrniti na ovih par diskusija koje nemaju veze sa temom...Bilo je dosta prilika koje su skretale sa tema vezanih za modelarstvo i uvjek su vodile nekim nesuglasicama ..zato Vas sve kao čovjek molim da pustite politiku, pravopis i ostale zavrzlame koje nisu uopće bitne za naše ugodno provođenje vremena na forumu tamo nekim drugim likovima ...i uživajte u onome za što i je ovaj forum....hvala i pozdrav svima
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: stefo-zajeb

Reply #10

Interesuje me misljenje drugih na ovu temu,
nisam da se zatvori Stup srama,
donekle bih ti dao za pravo ali ne u potpunosti,
zasto dozvoliti da pojedini neprimjetno podvaljuju a mnogi da bi si priustili ovaj Hobby odvajaju od Usta svojih pa i od Usta svoje familije.
interesuje me kako bi ti reagovao da tebe oprzi.

 
Primjer neprimjetnog podvaljivanja. Dajte naucite se pisati vec jednom na hrvatskom forumu, hrvatskim jezikom. Ovo nije prvi puta. a ako ste zaboravili HRVATSKI JEZIK danas postoji mogucnost provijere.

rado bih procitao nesto korisnoga sto bi ti ovdje napisao a zbog cega smo ovdje okupljeni moj Donko ! osim sto MENE povremeno BOCKAS u vezi sa poznavanjem ili ne poznavanjem Hrvatskoga pravopisa a koga i sami Hrvatski Lingvisti sa sigurnoscu ne mogu tumaciti,
hrvatska je i Dalmacija,
i Slavonija,
pa Moslavina,
pa poslusaj njihov govor i izgovor,
nije Hrvatski samo KAJ
a ja pisem i govorim kako me Mama naucila a tebi ako ne odgovara zaobidji, ali i znam da ovdje nisam rado vidjen zbog tvojih istomisljenika,kojih na zalost nije mali broj ,HVALA
pozdrav,Iv

U cetrdeset i vise godina (49) hodam (pjesacim) po cijeloj Hrvatskoj i nemoj mi podvaljivati kako se gdje govori. To su prava podvaljivanja koja godinama slusam. Koje lingviste ti pak poznajes! Svaka cast na modelarskom znanju. Skidam kapu, ali ovo me iritira.
Pzdrv,

Odg: stefo-zajeb

Reply #11
Donko prijatelju ! duboko te poštujem jer znam što si bio i sve prošao al ako te ovo iritira dođi na par dana u Vukovar Da "smirimo "iritaciju zajedno::::..veliki pozdrav
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: stefo-zajeb

Reply #12
tak je zlatane, tu smo radi modelarstva. zar netko nebi smio pisati na rcgroups ako ne zna savrseno engleski ili na modelarji.com ako ne zna slovenski ili nedaj boze da se legenda rale javi ovdje kojem je srpski materinji pa je tesko da zna hrvatski.

i jos nesto: ne mozes starog psa uciti nove trikove. ivan zna kako zna, koliko je samo bosanaca doslo za vrijeme rata koji su kod nas ostali, danas pricaju isto kao kada su izbjegli i tu nasli novi dom, a od toga je proslo skoro 20 godina.

bez uvrede ikome...
struja zakon, nitro USTAV

Odg: stefo-zajeb

Reply #13
Donko prijatelju ! duboko te poštujem jer znam što si bio i sve prošao al ako te ovo iritira dođi na par dana u Vukovar Da "smirimo "iritaciju zajedno::::..veliki pozdrav

Hvala na pozivu i postoji velika mogucnost da ovo ljeto dojdem u Slavoniju na poznati D. Gorjanovica lokalitet i na lokalitete prapora u Vukovaru pa se mozda i vidimo.
Pozdrav

Odg: stefo-zajeb

Reply #14
donko oprezan budi.
kad sam se ja pobunio na starom flyfreaku,da bi slovenske  trgovine trebale stavljati oglase na hrvatskom jeziku,radi boljeg razumjevanja bio sam proglasen fasistom i maloumnikom koji ne razumije nijedan jezik,pa ni svoj. :(
otisli su cak korak dalje pa su me izbrisali. >:(