Skip to main content

Topic: dx7 (Read 4413 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

dx7

dali spektrumova stanica dx7 ima ulaz za kabel za simulator..ako možda znate ako ima koji bi bio za nju..možete staviti i link..


unaprijad hvala
:arrow_down:

Odg: dx7

Reply #1
ovo na slici..trainer jack..dali je to možda ulaz za simulator kabel??
:arrow_down:



Odg: dx7

Reply #4
obicni mikrofonski kabel, moze stereo moze mono, klasika 3,5mm banana

Odg: dx7

Reply #5
može li koji od ovih kablova poslužiti za dx 7
 
naime, imam to doma od ranije ali nisam još koristoi na Spectrumu...samo me jedna stvar buni.....kada uštekam ovaj prvi desni kabel s usb priključkom u stanicu onda se onda sama od sebe uključi..dakle, ne kada spojim stanicu s kablom na PC nego samo uštekam kabel u trainer jack i stanica se sama uljuči ...je li to ok....može li se taj kabel koristiti s dx7 za simulator???
 
 
http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&Item=270541712758&Category=34056&_trkparms=algo%3DLVI%26its%3DI%26otn%3D2
 
 
lp
 
Toni

Odg: dx7

Reply #6
jes, ovaj obican mono 3,5mm


Odg: dx7

Reply #8
izgleda da to je isti samo je malo drugačiji jack...nego jel se i tebi stanica sama upali kada kabel uključiš u stanicu a da nije ukopčana u pc niti si sam uključio stanicu..
 
 
Toni

Odg: dx7

Reply #9
Da uključi se sama hehehe.Samo sam je se riješio ima već otprilike 3 mjeseca letim s A9.
Jebo nitro i benzin , struja zakon

http://www.rcwings.webs.com/

Odg: dx7

Reply #10
nisam do sada koristio smiulator pa mi je sve nepoznato...imam aerofly pro deluxe ..kako da koristim stanicu ...je li je trebam instalirati kao yojstick ili kako drugačije...spojen sam preko usb kabla...
 
Toni

Odg: dx7

Reply #11
Kod uštekavanja 3,5mm banana jacka stanica se ukljući ali ne radi VF izlaz.
Slićno je kod spajanja dvije stanice ( ona koja je trener mora biti uključena dok druga mora biti isključena na prekidaču ) što znaći da se VF izlaz koristi isključivo od trener stanice.
Spektrum koristi mono jack 3,5mm.


Odg: dx7

Reply #12
ali radi i sa stereo, ja bas isprobavao neki dan, spojili smo auroru9 i dx6i, radi sve 5

Odg: dx7

Reply #13
riješen je ovaj dio sa spajanjem...ne registrira mi je kao usb/interface u izborniku controls nego kao yojstick - instalirao sam je kao 3 axis i 4 button tako da sada mogu letjeti normalno samo ne mogu koristiti ostale kanale za flapsove, gear i ostalo...ako neko ima aerofly pro deluxe molio bih ga za pomoć kod instaliranja stanice i namještanja postavki u kontrolama tako da mogu koristiti što više opcija...
 
hvala
 
Toni