Skip to main content

Topic: Postajte fotografije svog MINIJA!!! (Read 81219 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Postajte slike svog MINIJA!!!

Reply #225
Za te male AIO kamene ne znam tocno samu rezoluciju (ima raznih), ali salju PAL ili NTSC format (iako je sama rezolucija cipa uglavnom manja od toga, pa je "rastegnuto" na PAL/NTSC - neka me netko ispravi ako grijesim) - dakle nikako HD tako da su HD naocale za FPV (ako se mene pita) bacanje novca (izuzev ako zelis gledati HD video na njima preko HDMI kabla).

Odg: Postajte slike svog MINIJA!!!

Reply #226
Na HD3 se dovoljno brzo nindja grane vide :-[

Odg: Postajte slike svog MINIJA!!!

Reply #227
285g mixuko






Odg: Postajte slike svog MINIJA!!!

Reply #228
POKLANJAM dronove i nešto dijelova - vidi slike ( bez baterija ) nekome koga bi to veselilo :-)
Eachine racer 250, Flying 3D X8, ...

Sve je ispravno i relativno malo korišteno ( osim Flying 3D X8 koji je malo više trošen i dorađivan ).
Poklanjam sve u kompletu ne pojedinačno... Ne bi slao poštom već ako može netko osobno preuzeti ( Zagreb )

 

Odg: Postajte slike svog MINIJA!!!

Reply #229
@Zeljko
Hvalevrijedna gesta da se nekome olaksa ulaz u ovaj hobby. Svaka cast!

Odg: Postajte slike svog MINIJA!!!

Reply #230
POKLANJAM dronove i nešto dijelova ...
Zahvaljujem se Željku na velikodušnosti. I zahvaljujem se u ime brata i prijatelja koji će samnom krenuti u svijet letenja. Stvarno VELIKO HVALA :)

Odg: Postajte slike svog MINIJA!!!

Reply #231
Predivno, super! Željko thumbs up !!

Poslano sa mog SM-J500FN koristeći Tapatalk

keep rippin'
peace

Odg: Postajte slike svog MINIJA!!!

Reply #232
Respect za ovakvu gestu : )

Sent from my Redmi 3 using Tapatalk


Odg: Postajte slike svog MINIJA!!!

Reply #233
Svaka cast!!! Sad je na Osi da javlja kako ide!

Odg: Postajte slike svog MINIJA!!!

Reply #234
Evo, upogonjeni gotovo svi. Za hexacopter sam si napravio privremeno 2S bateriju od dvije 1S baterije i leti. Malo sam prtljao oko kamere ali sam i to uspio namjestiti. Ostali dronovi idu odlicno. Jos je ostao ovaj sa gps-om. Njega sam ostavio za kraj kao naslozenijeg. Kad i s njim poletim, javim vam.

Poslano sa mog SM-G925F koristeći Tapatalk

Odg: Postajte slike svog MINIJA!!!

Reply #235
Jel' mozemo ovdje postati i slike mikro quadova (i nano), ili samo mini quadova?

Odg: Postajte slike svog MINIJA!!!

Reply #236
Ni slucajno, ako ti stavis tog svog pizduna koji samo pravi problema vlasti, forum ce se samozapalit i pocet ce curit kiselina kroz monitor.  8)

Odg: Postajte slike svog MINIJA!!!

Reply #237
 :D :D :D :D :D :D :D