Skip to main content

Topic: Hangar iz Đakova i snimke letenja (Read 9074 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Hangar iz Đakova i snimke letenja

Reply #15
Gdje je moj mali multi od ovih nekih profesionalnih strojeva za snimanje, rekli bi neki, ali svejedno svi u gradu vole njegovu pojavu i kada poprati neki događaj. Učenici i maturanti, ravnatelj škole, gradski portal i još mnogi oduševljeni, ima i novi naziv: leteći insekt  :)

Mi smo Europa - Dani OŠ Vladimira Nazora Đakovo
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: Hangar iz Đakova i snimke letenja

Reply #16
Frankycro ,Ti si leteći Šime Strikoman...čestitke,ovo dobro izgleda.... ;)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Hangar iz Đakova i snimke letenja

Reply #17
Kolegina extra još malo pa gotova, bit će to lijep avionček  :)
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: Hangar iz Đakova i snimke letenja

Reply #18
Frankycro , nadam se da će kabina dobiti pravu boju  :o....Živio
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes


Odg: Hangar iz Đakova i snimke letenja

Reply #20
Jučer smo kolega i ja snimili ovaj video pomoču Slavonca-karbonca quadcoptera, nek bude u čast i spomen svim žrtvama Domovinskog rata i kao dobrodošlica svim bajkerima i ljudima dobre volje koji su se uputili na put od Ploča pa do Vukovara pod motom "Zajedno u ratu - zajedno u miru"

Doček bajkera u Đakovu 17.11.2013.
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: Hangar iz Đakova i snimke letenja

Reply #21
Je li i kako policija reagirala na letjelicu?

lp
Toni

Odg: Hangar iz Đakova i snimke letenja

Reply #22
Je, 2 policajca što su vozili motore na čelu kolone su došli do mene da vide na monitor dok smo snimali pa se nisu mogli nadivit  :)

Je li i kako policija reagirala na letjelicu?

lp
Toni
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: Hangar iz Đakova i snimke letenja

Reply #23
Dragi Franky , predivno...... Katedrala Sv. Petra je najljepša na Svijetu.... :)
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Hangar iz Đakova i snimke letenja

Reply #24
Hvala  :)
Več neko vrijeme planiramo snimat katedralu iz bližega ali i ovaj puta je bilo više usputno, katedrali čemo se posvetit još malo da doradim neke stvari na quadcopteru (a i na kameri) onda idemo okolo tornjeva, a i biskupija bi htjela vidit u kakvom je stanju krovište na par mjesta.
Trebali smo duže snimat ali sam primjetio da imam na quadcopteru nekakvo čudno cimanje lijevo-desno (koje inaće nemam ni približno u toj mjeri) pa sam sveo snimanje na 2 preleta, malo hovera i jedno uspinjanje do vrha. Kasnije sam testirao quadcopter i nije bilo nikakvog cimanja lijevo-desno, neznam još točno što je mogao biti uzrok, opcije od Naze nisu dirane več neko vrijeme od kako su bile poštimane za optimum ovog quadcoptera. Budem se probao još malo poigrat sa yaw gainom a postoji mogučnost da je i kompas imao nekakvu smetnju ali neznam dali se smjela odrazit jer sam ga isključio.

Jedan gospodin je dobio ideju da napravi vertikalnu panoramu iz videoa, evo kako je to ispalo:


Dragi Franky , predivno...... Katedrala Sv. Petra je najljepša na Svijetu.... :)
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis

Odg: Hangar iz Đakova i snimke letenja

Reply #25
Da to je iz 3:00 minute...uistinu je fenomenalno.....slušaj, ja nisam još iz svijeta quadrokoptera , ali snimka , oko treće i četvrte minute, je bila toliko mirna ,da sam pomislio da je fotografija... :o LP
Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes

Odg: Hangar iz Đakova i snimke letenja

Reply #26
Odlično odrađeno. Želim Ti uspjeha u daljnjem radu.
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: Hangar iz Đakova i snimke letenja

Reply #27
U jednu ruku si u pravu, možda i ja tražim malo previše perfekcije od tog quadcoptera, ali ipak je to samo quadcopter nije ni hexa niti octa niti X8, a ne nosi ni 3 osni gimbal nego običan s RCTimera 2 osni.

Da to je iz 3:00 minute...uistinu je fenomenalno.....slušaj, ja nisam još iz svijeta quadrokoptera , ali snimka , oko treće i četvrte minute, je bila toliko mirna ,da sam pomislio da je fotografija... :o LP
COME IN PEACE & GO IN ONE PIECE
Jeti DS16 Carbon Line & Electric Helis