Skip to main content

Topic: PROGNANICI (Read 3058 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

PROGNANICI

Pošto ima rubrika povratnici.... onda zaslužujemo rubriku i prognanici....
 
to su oni koji su izgnani od nekud a znamo svi od kuda...
evo ja prvi....
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe


Odg: PROGNANICI

Reply #2
Vrlo neodgovorno!!!

Kako napraviti popis kad su svi modelari Prognani s FlayFreak-a onog starog, a ne žele doći na ovaj.
MX16s+Assan, AURORA 9, T8FG
SF47, Ventus 2AX, Shadow, Elektra,
Optima PRO, Discus CS, Escape Jarro Miler
Eagle Tree PRO

Odg: PROGNANICI

Reply #3
ja sam mislio da se radi o nama prognanima sa RCP-a

Odg: PROGNANICI

Reply #4
Znam, znam.
Ali od Starog Flay-Freak-a je sve počelo.
MX16s+Assan, AURORA 9, T8FG
SF47, Ventus 2AX, Shadow, Elektra,
Optima PRO, Discus CS, Escape Jarro Miler
Eagle Tree PRO

Odg: PROGNANICI

Reply #5
mali osvrt, samo da se nadovežam, od kako se desilo ono sa starimim FFom, stariji modelari nezalaze baš na njih (forume), pa cak ni na aeromodelarstvo.net, barem koliko sam ja primjetio, mislim na gospodina Dlaku, g. Pećinara itd... koji su se na starom redovito javljali. to je stvar koja se odnosi na jotićare, barem one koje ja znam, da ih nenabrajam sve...
ljudi su doživili neugodna iskustva i to je to. ljudima se više nada trudit: npr. ja da sam stavio u par godina tema koliko i oni, pojedinačno gledam, npr da sam posto za neke modele po stotinjak postova da bi nekom pomogo u izradi i onda se desi da samo jedan dan nestane SVE, nepada mi napamet da bi išo negdje drugdje radit istu stvar i toloko postat da bi se možda u skoroj budučnost desilo isto. stariji modelari su izgubili volju, opet, ćast izuzecima...
no nebrinite ja za sad imam puno volje i rado ću pomoć....