Skip to main content

Topic: Pokušaj prvi (Read 9256 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Pokušaj prvi

Reply #15
Letvice (jelovina) od 5x5 10x5 10x10 15x5 15x10mm imas u OBI-ju.
Ali uzmi malo vremena pa proberi letvice kojima su godovi (sare) skoro paralelne po duzini
I odmax kupi par komada. Zatrebace sigurno.
Apetiti ce da ti garantovano rastu.:)
Striker, listen, and you listen close: flying a plane is no different than riding a bicycle, just a lot harder to put baseball cards in the spokes.

Odg: Pokušaj prvi

Reply #16
Imas pravo Zac za lipu, tako su i meni rekli. isto stoji da je teza ... a do jelovivine u svakom bauhausu tako da to je to kaj se drva tice.
ja osobno za manje depronase imam super rjesenje u obliku alu profila koje staklari koriste za izradu izo prozora. ima vise profila, jedan najcesce koristeni je bas taj 5×5mm i najbolje je to sto je sa tri strane kockast a s jedne obli tako da ga stavljam na prednju ivicu krila i po potrebi na polovicu ili trecinu. drvo je cvrsce, gledajuci teze padove - ali onda najcesce depron podbaci.
ovi profili imaju cvrstocu do jedne granice a onda se savijaju. ali ja imam onog ljubicastog deltasa i sve radi bezprijekorno...

ako imas staklara u blizini upitaj, sigurno ce znati...

Odg: Pokušaj prvi

Reply #17
Najiskrenije zahvaljujem svima redom (Ivan, ZZechner-, mtesa i strong) jer sam u samo četiri posta pročitao za početnika mog profila, malo blago savjeta i originalnih ideja (zmajevi i staklari  :) ).
Tko umre  na jesen, za njega nema zime.

Odg: Pokušaj prvi

Reply #18
Za sada najčešće koristimo letvice 5x5 koje uzmemo u OBI-ju u Sisku jer drugdje nismo napiknuli nešto takvo. Nemoj robovati vrsti drveta. Za ovog visokokrilnog depronca par grama plus minus nije tako strašno. jela, lipa, smreka... što nađeš trpaj. model ti je ionako osuđen na smrt ili prelazak u ruke nekom drugom kad se izguštaš.
Ugodan let.
Karlo. 098-711-540, Sisak

Odg: Pokušaj prvi

Reply #19
Najiskrenije zahvaljujem svima redom (Ivan, ZZechner-, mtesa i strong) jer sam u samo četiri posta pročitao za početnika mog profila, malo blago savjeta i originalnih ideja (zmajevi i staklari  :) ).

pozdrav novom marofu!
baka mi je z novog marofa.