Skip to main content

Topic: Piper J3 Cub 1/4 scale (Read 17758 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Piper J3 Cub 1/4 scale

Reply #45
Imam samo jedno pitanje za tebe da li si na prijemniku iskoristio SPC port jer bi onda na stanicu vidio koliko ti pada napon kad ti svi servoi rade i kad ti je motor uključen?
ne mozes preko SCP porta vidjet sve, ili vidis napon UBEC-a ili napon pogonske baterije, ovisno odakle napajas sam prijemnik

Odg: Piper J3 Cub 1/4 scale

Reply #46
Ja sam na konektor od reglera na lemio žicu s servo konektorom i uključio u SPC port i tako vidim koliko mi pada napona na lipo bateriji.Mogao si ili sa baterije za prijemnik skinit ili sa baterija za regler za SPC port.
Jebo nitro i benzin , struja zakon

http://www.rcwings.webs.com/

Odg: Piper J3 Cub 1/4 scale

Reply #47
e mogla i moja baba biti jumferica ali je volila k***c....:)

Odg: Piper J3 Cub 1/4 scale

Reply #48
O Davore stvarno steta aviona,lijepo si ga slozio,,,bas mi je zao sto nisam ga vidio u letu.
...što si brži to si manji...




Odg: Piper J3 Cub 1/4 scale

Reply #52
Da, to tak ide...
Trebali bi prihvatiti rizik, da  u svakom tenutku model mozemo izgubiti...i cuvati zivce...


...

Odg: Piper J3 Cub 1/4 scale

Reply #53
U jbt bas je lepo letel,jako se skrsil,,,,steta..
...što si brži to si manji...

Odg: Piper J3 Cub 1/4 scale

Reply #54
to ti je zato kaj se vozis na struju :D
struja zakon, nitro USTAV

Odg: Piper J3 Cub 1/4 scale

Reply #55
Da da slažem se u potpunosti s eewan jebeš struju samo nitro i benz  :D
svaka čast :)

Odg: Piper J3 Cub 1/4 scale

Reply #56
Struja i benzin nemaju veze s tim. Ako izgubiš napajanje prijemnika, uopće nije važno na kaj motor ide

Odg: Piper J3 Cub 1/4 scale

Reply #57
to je bil gnjev bogova. ovaj gore si je ovak mislil: "2 metra raspona i struja? :o   malo morgen..." i eto ti sranja. ;)
struja zakon, nitro USTAV

Odg: Piper J3 Cub 1/4 scale

Reply #58
a zamisli da je bil na benzin pa ostane motor radit kad izgubis komunikaciju sa prijemnikom, tek si onda jebo ježa i cijelu mu familiju, 30m od mjesta gdje je pao bilo je parkirano 60-70 auta, bilo bi sranje na kvadrat

Odg: Piper J3 Cub 1/4 scale

Reply #59
a zamisli da je bil na benzin pa ostane motor radit kad izgubis komunikaciju sa prijemnikom, tek si onda jebo ježa i cijelu mu familiju, 30m od mjesta gdje je pao bilo je parkirano 60-70 auta, bilo bi sranje na kvadrat

ajde kolega nemoj pretjerivat, bilo je oko 55 auta  ;)