Skip to main content

Topic: Servo za gas (Read 3028 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Servo za gas

Imam pitanje danas sam završio svoj novi model i servo za gas mi najbolje paše odma do motora (benzinski motor) pa me zanima mišljenja jel to može biti blizo radi iskre ili ga moram micat dalje u trup modela
novi projekt za zimu the beast sa benzincem dla 50ccm

Odg: Servo za gas

Reply #1
Kaj radis beasta?  Ja imam 40 cc makinu koja ceka neki model...  imas mozda kakve nacrte?
Za servo pojma nemam. :-)
struja zakon, nitro USTAV

Odg: Servo za gas

Reply #2
Iskra nije problem,vec vibracije koje ce ti vjerojatno unistit servo (getribu)  ;)
Tako da nemoj ga stavljat odma pored motora,udalji ga nekih 10cm
FrSky Horus X10
Extreme Flight Extra 300 88",2x SebArt Angel S50e,SebArt Katana S30e,NPM Yak 54,Piper PA 38,Cessna 747,Protech Alpha 180,Align T-Rex 450 V2

Odg: Servo za gas

Reply #3
završio sam ultimata sa 30ccm a od sutra se kreče na gradnju beasta sa motorom 50 - 60ccm
novi projekt za zimu the beast sa benzincem dla 50ccm

Odg: Servo za gas

Reply #4
a nacrti? koja tehnika?
struja zakon, nitro USTAV

Odg: Servo za gas

Reply #5
evo i slike di mi dolazi servo.
KPatrik hvala na informaciji.
eewan imam ti nacrt ultimata i pittsa s12 ali u pdfu ako hočeš pošaljem ti, tehnika izrade trup špera balza, krila stiropor presvučen balzom sa 3 ramenjače tvrdo ko kamen
novi projekt za zimu the beast sa benzincem dla 50ccm



Odg: Servo za gas

Reply #8
Kano , jedna od mogućnosti ublažavanja vibracija na gas servu a ujedno i izbjegavanje opterećenja na krajnjim točkama hoda poluge.Ako možeš ugradi servo gasa dalje od motora...vibracije su pogubne,pogotovo kada je motor na gumenim ublaživačima. (više se trese a onda to prenosi ,preko poluge,na servo...itd) LP


Djeca i luđaci su iskreni u svojim kreacijama
Mes