Skip to main content

Poll

Što su chemtrailsi ?

  • -Posljedica izgaranja goriva i prolaska aviona na većim visinama
    18 (58.1%)
  • -Smišljeno djelovanje u svrhu kontrole klime i drugih ciljeva globalne zavjere
    13 (41.9%)

Total Members Voted: 29

Voting closed: October 08, 2014, 08:32:11 pm

Topic: Chemtrailsi nad Zagrebom.. (Read 50816 times) previous topic - next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Odg: Chemtrailsi nad Zagrebom..

Reply #45
zakaj bi brisali temu ... baš  ::) ::) ::)


imaju ljudi valjda pravo na misljenje .... a samo za informaciju , u svakoj je zezanciji tocno pola istine.....
dx9-xd8-gobac630

Odg: Chemtrailsi nad Zagrebom..

Reply #46
kaj vas mući dečki, trebamo mi nači kemiju za komarce i svak na svoj model jer ja znam kad trebam iči doma... kad komarci navale...

Odg: Chemtrailsi nad Zagrebom..

Reply #47
Pusti to, ali tko ce objasniti padaline ove godine?

To s ovim kisurinama sigurno nije prirodno i ne brini polako nas truju, samo je poanta u tome da su ljudi papci pa se ne bune, vec kao

svi su najpametniji imaju objasnjenje za sve!

Mislim da bas nitko tu s foruma bez ljutnje nije dovoljno pametan da kaze da netko grijesi, a netko ne!

To ako je netko kemicar ili fizicar, dali se taj ikada susreo s icim takvim da moze nesto tvrdit?

Mislite da ako je netko skolovani kemicar da ima pojma o kemiji? Dali itko tu s foruma tvrdi da je to provjerio u praksi, pa se pravi pametan?

Dali vi kemicari ista kemijate osim sto se pravite pametni, a nakon skole niste vidjeli kemiju!

Ljudi ne kakajte i ne pravite se pametni, posto niste dovoljno pametni isto kao i ja!

Bas zbog tako zatucanih ljudi nas i mogu trovati i tlaciti cijeli zivot, a mi se na to niti bunimo, niti kuzimo!

Odg: Chemtrailsi nad Zagrebom..

Reply #48
zakaj bi brisali temu ... baš  ::) ::) ::)


imaju ljudi valjda pravo na misljenje .... a samo za informaciju , u svakoj je zezanciji tocno pola istine.....

Isto je i sa teorijama zavjere, pa nebi se toliko pisalo o tome da nema barem malo istine u tome.
Procitao sam skoro sve od Davida Ickea, spominje dosta Monsato, sve mi je to bilo daleko i
to je negdje vani, sve dok nisam vidio u Kauflandu natpis da drze hranu uzgojenu od Monsato sjemena.
Par tjedana kasnije frend koji se bavi cateringom kaze da ne mozes dobiti dozvolu za catering ili restoran ako ne potpises
da ces koristiti proizvode gore spomenutog Monsata.
Toliko o tome.... meni dovoljno, truju nas preko zraka, vode, genetski modificirana hrana uzrokuje sterilnost,
manjak testosterona u muskaraca, manje su agresivni, lakse ih se kontrolira, svako malo
neki decec ko modni macak. Za 50-ak, a mozda i manje mission acomplished.

Odg: Chemtrailsi nad Zagrebom..

Reply #49
i ja bi se za jednu HARRPICU dal zapisati  :D
dx9-xd8-gobac630


Odg: Chemtrailsi nad Zagrebom..

Reply #51

Par tjedana kasnije frend koji se bavi cateringom kaze da ne mozes dobiti dozvolu za catering ili restoran ako ne potpises
da ces koristiti proizvode gore spomenutog Monsata.



ovo je ozbiljno ili u sklopu zezancije?

ak ti frend to veli, ili laze, ili su njega lagali

ako me netko educira o tome tko je to trazio i po kom zakonu i pravilniku u RH je to potrebno za obavljanje djelatnosti cateringa, ja sam spreman platiti. ozbiljno.


Odg: Chemtrailsi nad Zagrebom..

Reply #52
naravno da nas truju u svrhu istraživanja a šta misliš šta rade u africi, ja neznam što se dešava ali ja imam osječaj da postajem sve pametniji i pametniji, sve jači i jači, JA SAM HI-MEN!!!

Odg: Chemtrailsi nad Zagrebom..

Reply #53
naravno da nas truju u svrhu istraživanja a šta misliš šta rade u africi, ja neznam što se dešava ali ja imam osječaj da postajem sve pametniji i pametniji, sve jači i jači, JA SAM HI-MEN!!!

Kako nas truju moze ti jedino narasti himen  :)


Odg: Chemtrailsi nad Zagrebom..

Reply #55

Da ne objašnjavam  previše i ne idem preduboko u temu , evo vam link u kojem je  objašnjeno sve kako nastaju tragovi , izgled , kemiski sastav  i ostalo... međutim skupine ljudi među kojima je daleko školovanijih od nas tu na forumu, meteorološkim balonima redovno prikuplja uzorke zraka na područjima na kojima tragovi formiraju maglićastu  naoblaku , i nalaze u uzorcima veće postotke aluminija i njegovih spojeva , barija i čega još sve ne .. prema podacima aveć sam rekao i nekim saznanjima a i samoj izjavi pojedinaca NASE , UN-a utjecaj na klimu postoji .. preko čega sve mislim da mi možemo samo sanjati kao znastvenu fantastiku .  :)







http://science-edu.larc.nasa.gov/contrail-edu/science.php
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: Chemtrailsi nad Zagrebom..

Reply #56

Par tjedana kasnije frend koji se bavi cateringom kaze da ne mozes dobiti dozvolu za catering ili restoran ako ne potpises
da ces koristiti proizvode gore spomenutog Monsata.



ovo je ozbiljno ili u sklopu zezancije?

ak ti frend to veli, ili laze, ili su njega lagali

ako me netko educira o tome tko je to trazio i po kom zakonu i pravilniku u RH je to potrebno za obavljanje djelatnosti cateringa, ja sam spreman platiti. ozbiljno.



Nije zezancija, frend mi je tako rekao, po kojem zakonu i pravilniku ne znam, budem se malo raspitao.
Ovo je visilo u kafulandu
http://www.dnevno.hr/i/data/2014/2/7/114258/1_223127.jpg

Odg: Chemtrailsi nad Zagrebom..

Reply #57
U niti jednom Zakonu ili Pravilniku u Hr ne postoji riječ 'Monsanto'. Govorimo o 'Monsanto', a ne 'Monsato' ?
D.

Odg: Chemtrailsi nad Zagrebom..

Reply #58
Namjerno pisem Monsato, a ne kako treba.
Svasta NE postoji u zakonu.