Skip to main content

Topic: Moj hangar (Read 8631 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Moj hangar

Reply #15
Ne razumijem šta hočeš pokazati ovim SS om?  Ako neznate neki izdvojiti iz koncepta šta se napiše to nisam ja kriv.Ma stavi ti mene gdje hočeš, ne čitaj i to je to.Ja se ne pravim da sam popio svu pamet ovog svijeta kao neki...
Extra 300,Edge 540, S-Bach 342, Beaver dhc-2, Domino, Ultron,Discovery...
          Graupner MX-12, MX-20

Odg: Moj hangar

Reply #16
Franc... fakti govore ovo:
Red Brick 100A je najjeftiniji regler od 100 A na HobbyKingu.. a i šire.. 33.22€ .. jeftiniji ne postoji...
Turnigy Plush 100A UBEC košta 43€ - čisto za komparaciju.
Općenito Turnigy PLUSH serija je u odnosu na RedBrick seriju stepenica više - RedBrick je potpuni entry level.


Razlika između onoga za 11$ i ovoga koji Ti koristiš je samo u tome što je onaj za 11$ predviđen za struju od 40A. Druge razlike nema.. Isti firmware, ista kvaliteta komponenti.. itd..
Da nam je standard svima malo viši, vjerojatno bi raspravljali o escovima marki: Graupner, Castle Creations, Kontronik, Jeti, Hacker, Scorpion, kao kolege iz nekih zapadnoeuropskih zemalja ali tu smo di jesmo i sretni smo što letimo i Red Brick-ove, zato nemoj konstantno provlačiti iz teme u temu neke pretenciozne izjave koje ukazuju na tvoje dvostruke standarde - jedan kada kritiziraš i jedan kada kupuješ komponente na HK-u.
Mislim da smo Te manje-više svi na FF-u lijepo prihvatili, ali isto tako nemoj zaboraviti da i sam svojim postovima kreiraš percepciju članova o sebi, zato pokušaj da ono što pišeš ima nekakvu konstantu, da bude konzistentno, da ne bude kontradiktorno i nećeš ulaziti u konfliktne rasprave..

Odg: Moj hangar

Reply #17
A dečki kaj ste zapeli, vidite da se čovjek zabavlja.
U jednoj temi pokaže hrpu svojih elektro modela (lijepi su) u drugoj pita koji prop ide na taj i taj elektromotor, a ima jedva 32 godine staža.
U jednoj temi daje život da su najbolji treneri visokokrilci od 1,5m i 2kg a u drugoj temi s apsolutnim početnikom gradi ljuti 3D model.


Prošli put sam ti u najboljoj namjeri napisal pa si se naljutil.
Ali nekak mi se od početka činilo da bu tebi trebalo više puta ponoviti.
Pa bum napisal opet - ljutio se ti ili ne - moja namjera je iskrena.


Prije postanja po forumu uključiti .......
if ($znanje == NULL) {read FAQ; use SEARCH; use GOOGLE; } else { use mozak; make post; }

Odg: Moj hangar

Reply #18
Ajaj dečki  :D ne ljutim se ja nego vi  :).Faldomak taj model (3D) nije "ljut" izgradi pa probaj...uostalom ako pitam koji prop ide na koji motor to neznači da neznam nego tražim i mišljenje drugih.{mislim i da je to svrha foruma}.Uostalom ako bi svi sve znali zvali bi se svi onda Faldomak i još neki... :)
Extra 300,Edge 540, S-Bach 342, Beaver dhc-2, Domino, Ultron,Discovery...
          Graupner MX-12, MX-20

Odg: Moj hangar

Reply #19
3. puta


Prije pisanja po forumu uključiti .......
if ($znanje == NULL) {read FAQ; use SEARCH; use GOOGLE; } else { use mozak; make post; }

Odg: Moj hangar

Reply #20
3D model nije "ljuti"? Onda nije 3D model. :D

Odg: Moj hangar

Reply #21
Probaj 4 i doktoriraj!
Extra 300,Edge 540, S-Bach 342, Beaver dhc-2, Domino, Ultron,Discovery...
          Graupner MX-12, MX-20

Odg: Moj hangar

Reply #22
pa jel svi skupa kužite da nam se postovi pretvaraju u kuruzu ?
 ::)

Odg: Moj hangar

Reply #23
Vidise da je zima ucinila svoje. Ljudima dopizdilo pa poceli kenja... po forumu :D Vrijeme je na malo luftiranje na teren

Odg: Moj hangar

Reply #24
Ajmo dečki na livadu s kojim god esc-om! :D
Spektrum dx7s i razni modelčeki

Odg: Moj hangar

Reply #25
Predlažem da isfuramo međunarodni aviomodelarski event:
"RED BRICK AIR RACE"

 :D :D :D

uvjet - ZNA SE !!! Red brikčina od ESCA !! 8)



Odg: Moj hangar

Reply #28
Ne ali stvarno, iMan objasni što si htio reći užasno me zanima...