Skip to main content

Topic: Moje maiden snimanje iz zraka :-) (Read 4953 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Moje maiden snimanje iz zraka :-)

Evo moje prvo snimanje iz zraka koje sam odradio za kolegu. Snimao sam njegovu kuću blizu mora za iznajmljivanje:

Apartmani Proroković - Nin, Ždrijac

Ima tu još puno poraditi na stabilizaciji, letjelici, načinu letenja ali svaki početak je težak pa i ovaj.
Jebo struju, samo nitro i benzin.

Odg: Moje maiden snimanje iz zraka :-)

Reply #1
Lijepa snimka.
Lp,
Alex

Odg: Moje maiden snimanje iz zraka :-)

Reply #2
Je, doista super snimak i sama lokacija izgleda tako privlačna ,, e moja slavonija, da si barem malo bliža moru  ;D

Odg: Moje maiden snimanje iz zraka :-)

Reply #3
Hvala. Ima tu još puno mjesta za napredak. Gimbal je najjeftiniji 2-axis iz goodluckbuy-a, kamera je gopro 4 silver, letio sam na pamet odnosno vizalno s poda jer nisam gledao na lcd budući da još nisam tako letio i još me je strah da ne skršim novokupljenu opremu
Jebo struju, samo nitro i benzin.

Odg: Moje maiden snimanje iz zraka :-)

Reply #4
Hvala. Ima tu još puno mjesta za napredak. Gimbal je najjeftiniji 2-axis iz goodluckbuy-a, kamera je gopro 4 silver, letio sam na pamet odnosno vizalno s poda jer nisam gledao na lcd budući da još nisam tako letio i još me je strah da ne skršim novokupljenu opremu

Jel si radio kakvu post-stabilizaciju snimka? Pitam jer ti je kamera super drži smjer s tim da gimbal nema treću os..

Odg: Moje maiden snimanje iz zraka :-)

Reply #5
I ja sam mu snimao s X-UFO isto prije 3 godine  :D
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: Moje maiden snimanje iz zraka :-)

Reply #6
Snimano pri 60fps, nema stabilizacije osim usporavanja snimke, birani kadrovi koji ne zanose ali i ne pleše puno samo 3. os fali definitivno...polako, i to će doći kad bude para
Jebo struju, samo nitro i benzin.

Odg: Moje maiden snimanje iz zraka :-)

Reply #7
Na ženin nagovor sam sastavio svoj drugi video uradak iako ja nikako nisam zadovoljan brojnim nedostacima na istom (yello zbog propela, nemam sjenilo, nemam nd4 fiter, puhalo je solidno):


http://www.youtube.com/watch?v=nyq1jEEE7Ak
Jebo struju, samo nitro i benzin.

Odg: Moje maiden snimanje iz zraka :-)

Reply #8
Zadar iz zraka u sumrak
Jebo struju, samo nitro i benzin.

Odg: Moje maiden snimanje iz zraka :-)

Reply #9
Ovo zadnje je odlično. Jesi to poletio iz stana ?  ;)
Kršite svoje koptere da biste ih bolje upoznali ! :-)
A sada i avione! :-(

Odg: Moje maiden snimanje iz zraka :-)

Reply #10
Ne nego doli iz dvorišta, susjed  ;D

Hoćemo sutra zujati?
 
Jebo struju, samo nitro i benzin.

Odg: Moje maiden snimanje iz zraka :-)

Reply #11
moja omiljena destinacija za godišnji  
nadam se dolasku i ove godine
DJI MAVIC PRO