Skip to main content

Topic: Ježevo (Read 13693 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Ježevo

U subotu 12.06.2010. od 10 pa do noći...

U Ježevu Dobrovoljno vatrogasno društvo organizira okupljanje mladih vatrogasaca koji će se takmičiti u vatrogasnim vještinama, takmičenje počinje u 14:00

Modelari su pozvani da pokažu svoje modele i vještine s nima prije i poslije takmičenja vatrogasaca. DVD je osigurao 140m danas povaljane piste izvan naselja a usred njiva i livada.
Učesnicima je osiguran ručak.
MX16s+Assan, AURORA 9, T8FG
SF47, Ventus 2AX, Shadow, Elektra,
Optima PRO, Discus CS, Escape Jarro Miler
Eagle Tree PRO

Odg: Ježevo

Reply #1
ja se nadam da cu doci bar na kratko, ali nisam opet nis stigao sloziti od nitro modela tak da imam samo spa3dt sto bas i nije preatraktivno za pokazati jer izgleda kao leteca ploca, a sutra sam cijeli dan u bihacu pa opet ne stignem baviti se modelarenjem.

nadam se da ce doci i dugoselci da se upoznamo.
struja zakon, nitro USTAV

Odg: Ježevo

Reply #2
ja se nadam da cu doci bar na kratko, ali nisam opet nis stigao sloziti od nitro modela tak da imam samo spa3dt sto bas i nije preatraktivno za pokazati jer izgleda kao leteca ploca, a sutra sam cijeli dan u bihacu pa opet ne stignem baviti se modelarenjem.

nadam se da ce doci i dugoselci da se upoznamo.

Dobro je pokazati i jeftine modele tako da ljudi vide da se i s malo novca može letjeti.
MX16s+Assan, AURORA 9, T8FG
SF47, Ventus 2AX, Shadow, Elektra,
Optima PRO, Discus CS, Escape Jarro Miler
Eagle Tree PRO

Odg: Ježevo

Reply #3
Naravno da dolazimo, samo popodne, ne mogu još znati dal sam ujutro slobodan.
Evan, pa nema veze kakav model doneses, bitno da se leti. I ja nisam baš pripremljen, al ćemo smislit nekaj, nisu mi stigli dijelovi, ni liji, letit će na gumicu :-)

Odg: Ježevo

Reply #4
Naravno da dolazimo, samo popodne, ne mogu još znati dal sam ujutro slobodan.
Evan, pa nema veze kakav model doneses, bitno da se leti. I ja nisam baš pripremljen, al ćemo smislit nekaj, nisu mi stigli dijelovi, ni liji, letit će na gumicu :-)

Takve Vas Volim.

Ima li tko model na gumu?
MX16s+Assan, AURORA 9, T8FG
SF47, Ventus 2AX, Shadow, Elektra,
Optima PRO, Discus CS, Escape Jarro Miler
Eagle Tree PRO

Odg: Ježevo

Reply #5
Imat će Rclija ak ne smisli neki motor:)


Odg: Ježevo

Reply #7
ja trenutno ne mogu do jezeva, imam nekih obaveza....

@dugoselci, a i svi ostali
do kada mislite biti tamo i kada idete? ja mozda dodjem kasnije
struja zakon, nitro USTAV

Odg: Ježevo

Reply #8
mi bili od 10 do sad i opet idemo oko 5 super je ima nas dosta dođite vi iz Ivanica da se upoznamo
 
novi projekt za zimu the beast sa benzincem dla 50ccm

Odg: Ježevo

Reply #9
mi smo planirali doci oko 4, ali onda bolje u 5, a doci ce vjerojatno i giga iz popovace
struja zakon, nitro USTAV

Odg: Ježevo

Reply #10
mi bili od 9 ..... do sada
slike budu
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: Ježevo

Reply #11
evo slika

stavio sam u 5 postova po 20 kom da ovi sa sporijom vezom ne cekaju pre dugo dok se otvori post  :'(

dio 1

dio 2

dio 3

dio 4

dio 5
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: Ježevo

Reply #12
evo par slika od mene  ;) ....











































































































































































Odg: Ježevo

Reply #13
nadal sam se da se buš sjetil poslikati onaj grah i kobasice i hladnu pivu kad ja vec nisam  :'( :'( :'( :'(
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: Ježevo

Reply #14
ja dosao sada kuci, bilo je lijepo i steta da nisam dosao ranije da se svi vidimo. mi iz ivanica smo rano porazbijali sve kaj smo imali pa se bas i nismo naletjeli. decki iz aerokluba ivanic su napravili show sa pravim avionima sto je bilo jako atraktivno, a posebno me je odusevio pilot sa pipistrel sinusom cija je predstava oduzimala dah. drago mi je da sam se upoznal s plavim, denisom i kanom, a plavi mi je dao da probam zagija s kojim sam se odusevio. decki su me skoro navukli na zagija, ali zagi nije ni nitro niti ima kormilo pa nis od toga ;)
struja zakon, nitro USTAV