Skip to main content

Topic: HawkSky FPV + crash test (Read 4215 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

HawkSky FPV + crash test

Danas se malo letjelo, išel sam probati kombinaciju HK FPV-a i Toshiba Camileo kamere. Letim na FPV a Toshiba snima. Malo sam se zanesel niskim letom pa se dogodilo....!!!!
Let 04 08 2010

Odg: HawkSky FPV + crash test

Reply #1
ooooo krava te ubola, gdje ces sa hasanom u takvo okruzenje  :P

Odg: HawkSky FPV + crash test

Reply #2
dobo je prošlo  ;)

odličan ti je video....
išel si ti sa assanom i prek 1km udaljenosti..... lovi to dosta....
mislim da tebi podhitno treba OSD  :D

ja razmišljam o camileo S10 ili S20, ali me muči jedino to kaj nema 60fps u HD-u
idealno bi bilo kupit GOPro HD ali sa dostavom i carinom bi došla oko 2200kn, pa sam u dilemi....
camileo dođe 3 puta manje u dučanu, ali GoPro ima savršenu kvalitetu

Odg: HawkSky FPV + crash test

Reply #3
Hehe,haso se ne snalazi najbolje u gradu, on više voli selo i livadu!!! OSD? baš mi i nebi puno pomogel u ovom slučaju!!! Ali osječaj kad gledaš kak avionom letiš u kuću i nebreš si pomoći je neponovljiv!!!! :'(

Odg: HawkSky FPV + crash test

Reply #4
OSD bi ti pomogel da znaš kak daleko smiješ otići a da assanček bude sretan ;)

no svaka čast išel si ti jako daleko s tim, prek pruge si išel  :D , još malo i v centru bi bil  :)

Odg: HawkSky FPV + crash test

Reply #5
Je, i nebi bilo problema da se nisam spustil ispod krovova i ostal bez optičke vidljivosti. To me sredilo! 8) Udaljenosti znam jer sam proučil krug koji smijem letjeti pomoću Google Earth-a.  A bojim se da niti jedan prijemnik u tim uvjetima nebi bil baš jako sretan! Zanimljivo-slika nije pukla.

Odg: HawkSky FPV + crash test

Reply #6
Rekla Lili da se smrzla kad je vidla svoju kuću, onda je skužila da je to "Tomica samo malo letel"


Odg: HawkSky FPV + crash test

Reply #8
No pa to je ipak samo pocetak, sad kad se pocnemo vozit za autima po autocesti, pa trke ispod nadvoznjaka i takve ekzibicije  :D

Odg: HawkSky FPV + crash test

Reply #9
..tako da nas organi što prije prizemlje...
 
lp
 
Toni

Odg: HawkSky FPV + crash test

Reply #10
svaka čast dečki :) , a padovi nebudu nikad napustili modelarstvo ::)

Odg: HawkSky FPV + crash test

Reply #11
Hehe, hvala svima na čestitkama za "dobar" let i još bolji pad :D ! Diogen, znam za probleme sa 2,4 a osim kaj se neče "ogibat" i puno lošije prolazi kroz prepreke, ALI, baš na tom području sam jedva letel sa helićem na 35 MHz jer je, zbog puno "smeča" u eteru, stalno trzal! I to mi je bil prvi razlog za prelazak na 2,4 sa kojim, do sada, nisam imal nikakvih problema. Razmišljam podići antenu od stanice na 3-4 m iznad zemlje i mislim da bi s tim bitno poboljšal kvalitetu signala!