Skip to main content

Topic: trex700 i GOPROHD slike 3sek (Read 4083 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

trex700 i GOPROHD slike 3sek

evo par slika zbog probe:
 

 

 

 

 

 
evo jedna iz zd sa drugim fotićem:
 

 
video bi stavio isto ali mi se zgadi kada čekam 2 dana da mi digne video i onda mi ga još razj.....be.
 
Ako uspijem šta stavim ali za sada je slika katastrofa zbog tog kodiranja ali radim na tome i mislim da sam na dobrom putu.
 
Slike su inače ogormne i super kvalitete ali valjda mi wespen ne da da slike budu 2x2 m pa su takve.

Odg: trex700 i GOPROHD slike 3sek

Reply #1
evo vido neobrađeni.
 
Ali ovo je samo zaljepljena kamera na nosač a nadam se da ču ovih dana staviti i ovu drugu snimku koja je još bolja od ove:
 
GOPR0032

Odg: trex700 i GOPROHD slike 3sek

Reply #2
ljepo ljepo...
evo ja sam u procesu nabavke 600 klase helicha tako da mogu malo lakse dignuti teret...
upravo sam slozio listu stvari potrebnih da zbrojim koliko mi para treba za HK600GT.
Da se to sloziti relativno povoljno tako da bi ja to mogao uskoro nabaviti.
Tko leti vrijedi, tko vrijedi leti, tko ne leti, ne vrijedi.
A ja letim :)) DJI Quad... i Yuneec typhoon H http://www.youtube.com/user/NiramZD
skype: niram_zd

Odg: trex700 i GOPROHD slike 3sek

Reply #3
dannas je mala prerada platforme pala vibracije sam eliminirao totalno sada još samo sve skup ustabiliti i da se ne klima i to je to.
Vidjeti češ kada staviš kameru na veči heli da je to druga priča a i možeš staviti kontra balans u odnosu na kemeru da upije vibracije.
U svakom slučaju biti če bolje.

Odg: trex700 i GOPROHD slike 3sek

Reply #4
Ovo je odlicno, nema ni ovako puno vibracija, mogu mislit kako ce biti sad tek, a koja je kamera u pitanju?


Odg: trex700 i GOPROHD slike 3sek

Reply #6
Jao jao što se odjednom zemljina kugla smanjila :'( .
Jebo struju, samo nitro i benzin.


Odg: trex700 i GOPROHD slike 3sek

Reply #8
Samo jedno informativno pitanje - dal postoji kakav kit ili lece gdje se smanjuje vidni kut Hero kamere recimo na nekih 80-100 stupnjeva!
Ili da radi u modu 720p na nekih 130 stupnjeva?


pozz
LP,  Chris
... gravity always wins ....

Odg: trex700 i GOPROHD slike 3sek

Reply #9
navodno u ful hd-u je manji kut a za slike je uvijek takav ne može se mijenjati možda je manji kada se se izvadi iz kućišta jer tada nema ove leće nego samo gola kamera nisam probao još.

Odg: trex700 i GOPROHD slike 3sek

Reply #10
Upravo me to zanima, jer pise da je  kuciste wide (to bi ispalo da je na kucisku montirana leca za wide snimanje)!!
Po informacijama vidim da sa povecavanjem  rezolucijom slike pada kut snimanja -->
  • Angle of View: 170º ultra wide angle in WVGA, 720p, or 960p mode
  • Angle of View: 127º wide angle in 1080p mode
  
 Video 
  • HD Video Resolution Modes: (subject to change, pending final firmware release)
      
    • 1080p = 1920x1080 pixels (16:9), 30 fps, 15 Mbit/s data rate
    • 960p = 1280x960 pixels (4:3), 30 fps, 12 Mbit/s data rate
    • 720p = 1280x720 pixels (16:9), 60 fps, 15 Mbit/s data rate
    • 720p = 1280x720 pixels (16:9), 30 fps, 8 Mbit/s data rate
    • WVGA = 848x480 pixels (16:9), 60 fps, 8 Mbit/s data rate
Ja bih zelio da je kut snimanja 130 stupnjeva na 720p i 960p, samim tim bi na 1080p bio nekih 40tak stupnjeva manji!!

E sad me zanima dal postoji kuciste ili leca koja bi bila suprotna od WIDE, znaci ZOOM pa da umjesto sto povecava smanjuje kut koji zahvaca objektiv kamere! Znam da za klasicne kamere koje imaju navoj mozes kupiti i zoom i wide lece, dal postoji tako nesto za Hero!?
LP,  Chris
... gravity always wins ....

Odg: trex700 i GOPROHD slike 3sek

Reply #11
koliko ja znam ne postoji pogleaj na njihovoj stranici možda tamo piše meni odgovara tako široko dobro je za fpv