Skip to main content

Topic: Vikend na Mreznici od 8. do 10. 10. (Read 17659 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Vikend na Mreznici od 8. do 10. 10.

Ovaj vikend je najavljeno dobro vrijeme za letenje. Ja svakako namjeravam letjeti na nasem uzletistu u Mrzlom Polju kraj Mreznice. Sakupiti cemo se tamo i zapaliti rostilj, donjeti i koju hladnu pivu pa polako cijeli dan letjeti. Navratite ako imate volje i vremena. Vidimo se.
Tko misli letjeti potruditi ce se da leti.
Tko ne misli letjeti pronaci ce izgovor da ne leti.

Odg: Vikend na Mreznici od 8. do 10. 10.

Reply #1
Odlična ideja, baš sam se pitao kamo za produženi vikend ! :)
Ovdje ima interesa, pa vjerojatno dođemo u proširenoj 'ekspediciji' u Mrzlo Polje
! ;)
Usput, da li i ovaj, kao i prošli puta važi 'poziv za sve, bez diskriminacije' ? ::)


Damir


Odg: Vikend na Mreznici od 8. do 10. 10.

Reply #3
DOLAZIMO SVI. :)

Odg: Vikend na Mreznici od 8. do 10. 10.

Reply #4
Baš mi je drago da se opet organizira druženje...


dolazimo u širem sastavu
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe



Odg: Vikend na Mreznici od 8. do 10. 10.

Reply #7
Ovdje ima interesa, pa vjerojatno dođemo u proširenoj 'ekspediciji' u Mrzlo Polje [/size]! ;)
Usput, da li i ovaj, kao i prošli puta važi 'poziv za sve, bez diskriminacije

Poziv vazi za sve, bez ikakvih diskriminacija. Svi koji zelite letjeti dobrodosli ste. Sloziti cemo i neki rostilj tamo na livadi, a ovaj puta nebi trebalo biti onako pakleno vruce kao sto je bilo zadnji puta kad smo se okupili u malo vecem broju tamo tako da bi trebalo biti ugodnije. Mi cemo letjeti vec od sutra, a ocekujemo da ce vise ljudi doci u subotu i nedjelju. Unaprijed hvala svima koji nas odluce posjetiti i letjeti s nama, vidimo se na livadi! Kad god dodjete dobro ste dosli, ovo je cisto neformalno letenje na livadi.

Pozdrav!
Tko misli letjeti potruditi ce se da leti.
Tko ne misli letjeti pronaci ce izgovor da ne leti.


Odg: Vikend na Mreznici od 8. do 10. 10.

Reply #9
vjerujem u tri stvari:

1.hdz
2.hdz
3.hdz

Odg: Vikend na Mreznici od 8. do 10. 10.

Reply #10
vjerujem u tri stvari:

1.hdz
2.hdz
3.hdz

Saraga, dosadašnji padovi u HDZ-u su stvar slučajnosti ili treba pripazit na specificne zamke kao
sto su dustsevils, vertikalni i horizontalni rotori, koji sigurno vode do novih padova?
MX16s+Assan, AURORA 9, T8FG
SF47, Ventus 2AX, Shadow, Elektra,
Optima PRO, Discus CS, Escape Jarro Miler
Eagle Tree PRO

Odg: Vikend na Mreznici od 8. do 10. 10.

Reply #11
kakvi padovi?
HDZ suvereno vlada vasim zivotima.
i vertikalno i horinzotalno.

Odg: Vikend na Mreznici od 8. do 10. 10.

Reply #12
jel bio tko danas? Ja planiram sutra navratiti tokom dana ili jutra.. ovisi kad se probudim..

Odg: Vikend na Mreznici od 8. do 10. 10.

Reply #13
jel bio tko danas? Ja planiram sutra navratiti tokom dana ili jutra.. ovisi kad se probudim..

Bio sam ja, bilo je nekoliko letacha i oko 5-6 aviona. Danas cemo cijeli dan biti tamo, zapaliti cemo i rostilj na livadi. Vjerojatno ce nas biti vise jer su jos neki rekli da ce danas doci na livadu. Ja se sada spremam tamo i biti cu do navecer, mozda cemo i navecer nastaviti nocne letove, pa sutra opet ispocetka.

Vidimo se.
Tko misli letjeti potruditi ce se da leti.
Tko ne misli letjeti pronaci ce izgovor da ne leti.

Odg: Vikend na Mreznici od 8. do 10. 10.

Reply #14
Danas sam imao najbolju volju svratiti zajedno sa ekipom......


ali sam se sjetio uvreda koje su slijedile nakon zadnje posjete i zakljucio sam da mi to ne treba.


stvarno ste pre dobra ekipa i ponovili bi rado zadnji susret ali nije vrijedno uvreda koje bi slijedile.


nadam se da ste se dobro zabavili .... roštiljali .... i povrh svega dobro letili....
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe