Skip to main content

Topic: FPV (Read 9098 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

FPV

dal bi netko bio tako dobar da mi sastavi popis za FPV... znaci cijeli komplet...
 -da ima negdje 4 km cistog signala ali moze i vise...
-i sa video naočalama
- dali bi to bilo moguce sve nabavit za 300 do 400 eura
i da sve to radi sa aurorom 9

hvala  ;)
lp Nikola


Odg: FPV

Reply #2
sve ti pise:
Requires:
1 x 2.4G / 5.8G video transmitter
1 x video camera

a imas i dosta tema vezane za FPV pa malo procitas ko sta koristi

Odg: FPV

Reply #3
procitao sam sve.. ali nigdje nista konkretno...(valjda zato kaj ne kuzim kaj to sve znaci)
ako bi mi htio tu stavit par linkova od djelova za fpv kaj bi bilo dobri za 400 eura... da mi ne gubi signal 4 km i da radi sa aurorom 9...(ili koliko vec  moze daleko lovit) ne kuzim se u to pa molim pomoc...
lp Nikola

Odg: FPV

Reply #4
e da sta kazes na te naočale?
lp Nikola


Odg: FPV

Reply #6
skuzi sam... da nema... pa sam malo prepravio poruku...  ;)
lp Nikola

Odg: FPV

Reply #7
nije lako nači odrovarajuči set jer video link koji ima uvijek stabilnu sliku  nečeš nači.
ja sam ih probao preko 10 komada od par dolara do 400 dolara niti jedan nema uvijek stabilnu sliku.

Ja u hrvata nisam još vidio nikoga da leti na 4 km pa ako uspiješ stavi video.

Ja sam letio ma max 700 do 1000 m zbog sigurnosti ali ako imaš komad stiropora koji leti onda probaj pa vidi.

imaš
rangevideo
hobbywireless
to su po meni najbolji sve ostalo neznam dali radi

Odg: FPV

Reply #8
mozda sam malo pretjerao sa daljinom...  :D :D :D :D :D
ali da lovi onak solidno... ne pak da lovi 700 metara sa prekidima... :'( :'(
koji ti imas set koji ti je dobar (moze linkovi)?
lp Nikola


Odg: FPV

Reply #10
Ja u hrvata nisam još vidio nikoga da leti na 4 km pa ako uspiješ stavi video.
Nisam FPV-frik, tj. odavno sam prestao to biti ( nakon nekoliko filmića)  i gledajući ovu stranicu:

http://www.israeli-weapons.com/weapons/aircraft/uav/skylark/Skylark.html

Ova makina , prema deklaraciji proizvođaća sposobna je ići do 5 ili čak 10 km u idealnim uvjetima. Neka pretjeruju i 1/3, pa to je ipak 6-7 km !

Cijena je prava sitnica, oko 250 puta deset na treću baksi, no naravno ovisi o količini, pregovorima... i ćemu sve ne.

Za one kojima ovo nije dovoljno, mogu se guštati 'modelima' na ovoj stranici (Najmanji je na dnu):

http://www.israeli-weapons.com/israeli_weapons_aircraft_uavs.htm

Ukratko: ovo što kaže Jazavac apsolutno je istina!  Naslušao sam se majstora koji lete 10-20 km daleko i slićnih gluposti
,a znam i jednoga odličnog modelara koji je išao i 35 km, no trebalo je par mjeseci da mu se javi pošteni nalaznik modela  :D .

Damir


Odg: FPV

Reply #12
video link 100$
 
kamera gopro ali može i bilo koja druga
 
očale fatshark

Odg: FPV

Reply #13
nije lako nači odrovarajuči set jer video link koji ima uvijek stabilnu sliku  nečeš nači.
ja sam ih probao preko 10 komada od par dolara do 400 dolara niti jedan nema uvijek stabilnu sliku.

Ja u hrvata nisam još vidio nikoga da leti na 4 km pa ako uspiješ stavi video.

Ja sam letio ma max 700 do 1000 m zbog sigurnosti ali ako imaš komad stiropora koji leti onda probaj pa vidi.

imaš
rangevideo
hobbywireless
to su po meni najbolji sve ostalo neznam dali radi