Skip to main content

Topic: problem s konekcijom flymentora 3d (Read 1778 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

problem s konekcijom flymentora 3d

ne mogu konektirati 3d flymentor s računalom sve postavljeno 
drajveri prisutni
sve kako treba ali ne daje znakove 
scan KDS link line
no on se ne uspjeva spojiti   onda do besvijest sa retry
dali je netko imao sličan problem molim za pomoć
operativni sustav je XP
DJI MAVIC PRO

Odg: problem s konekcijom flymentora 3d

Reply #1
Meni sve proradilo..
si probao drugi USB?
Iskljucio antivirus i to?
Posljednji model:
Sin V1: tezina: 7500 g, raspon: 70 cm, gorivo:mlijeko, kapacitet rezervoara: sve veci, izdrzljivost: 0-24

Odg: problem s konekcijom flymentora 3d

Reply #2
antivirisni je iskopčen jedino još USB no drugoga nemam   ima tko za probu  posuditi ili viška  sigurno ispravnog za prodati  nezna što bih još moglopoči po zlu
DJI MAVIC PRO

Odg: problem s konekcijom flymentora 3d

Reply #3
Kolega je od mene kupio KDS Flymentor, tj. mjenjali smo, kod mene je sve radilo, na Sedmici

Odg: problem s konekcijom flymentora 3d

Reply #4
Provjeri na kojem je virtualnom serijskom portu (USB > serial interface) pa onda provjeri u KDS softwaretu dal je na istom. Mislim da sam i ja imao isti problem, a negdje sam našao da ima problema sa autodetekcijom serijskog porta.
Outrage Fusion 50
Futaba T14SG

Odg: problem s konekcijom flymentora 3d

Reply #5
Ja sam mu pokušao podesiti Flymentora ali problem na win7 je da se nije dao ispravno instalirati driver (XP kao ni od viste) pa sam pokušao preko laptopa na kojem je XP. Tamo je instaliran driver međutim kada spojim USB adapter na Flymentora dobijem odgovor "no device", a na USB adapteru gori crvena ledica a zelena lagano trepti. Virtualni serijski port je 6,7 zavisno u koji ga USB port stavim. Jedino što mi pada na pamet da nisu u prekidu kabeli od USB adaptera do Flymentora pa da ga "ne vidi"
Trex 550E 3G, PA Bandit, HK Y-3 Tricopter
Futaba 9C, Jr MC-20

 

Odg: problem s konekcijom flymentora 3d

Reply #6
Trebalo bi otići kod nekoga kome sve radi pa probati, da se eliminira interface kao uzrok problema.
Outrage Fusion 50
Futaba T14SG