Skip to main content

Topic: HK 450 GT PRo (Read 2486 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

HK 450 GT PRo

evo nešto sam naučio  za početak
GT 450 pro
DJI MAVIC PRO

Odg: HK 450 GT PRo

Reply #1
Ide to tebi, još malo da stisneš i napraviš zaokret... i onda na 3D :)
Trex 550E 3G, PA Bandit, HK Y-3 Tricopter
Futaba 9C, Jr MC-20

Odg: HK 450 GT PRo

Reply #2
odlicno ti ide ja nakon 4 mj jos neznam tako  ;D


Odg: HK 450 GT PRo

Reply #4
treba se pomiriti sa tim da cu ga zabit a to je malo teze svaki model mi priraste srcu i jeb ga

na simulatoru bez beda se vozikam ali u stvarnosti eee to je vec dr prica :)

Odg: HK 450 GT PRo

Reply #5
Evo iskreno ja sam prvi put za volan prije nekih 4-5 mjeseci. Nemam baš puno vremena pa nisam često. Pričam naravno o svemu većem od SOLO-a.

I sad sam dogurao da mogu raditi hover sastrane, i kad skupim hrabrosti nose in hover kada ima nula vjetra i to samo s 450.

Tako da za sada vozikam heli gledajući ga sastrane lijevo desno,  a pravi krug još čekam, napravio sam 3-4 jednom i zadnji je bio UUUUUU!!!
Skoro u drvetu završi, ni dan danas ne znam kak nije pogodio taj bor ;) Mislim teško ga je za fulat na kojoj je putanji bio, kao da je prošao kroz dio krošnje, koma!!

No osjećam da bude uskoro i to. No nikud ne žurim.

Ali činjenica simulator pomaže dosta, orijentacija itd.(barem meni)!! ALI još veća činjenica simulator nema veze s stvarnosti!

Odg: HK 450 GT PRo

Reply #6
Ja se bojim hovera kad prvi put poletim...  :D Jer ako ga razbijem iz hovera, to mi je veća šteta nego da ga stulim nakon bar nekakvog leta  :D
MAK Zapad

Odg: HK 450 GT PRo

Reply #7
Ja se bojim hovera kad prvi put poletim...  :D Jer ako ga razbijem iz hovera, to mi je veća šteta nego da ga stulim nakon bar nekakvog leta  :D

pa ništa onda znaš one:

"go in the blaze of glory...!!"

"go out with the bang!!"

Hover, pa stavi odmah idle bubni ga u nebo i drži ga gore tih 5 minuta i možeš reći da si barem to napravio, vrtio ga po zraku vamo tamo 8)
Kad padne padne.

Ma daj pa ako onak letiš s simulatorom, hover nije problem.

 

Odg: HK 450 GT PRo

Reply #8
Hahahahaha  :D Ma šalim se naravno...
Ma naravno da ću pokušati par sekundi hovera, ali budući da poznajem svoju znatiželjnu narav, morati ću probati idle up, to je jače od mene  :P
Sutra maiden nadam se
MAK Zapad