Skip to main content

Topic: MEMS Gyro 12 Motors KK Multicopter Flight Control Board X8 OCTO Butterfly Copter (Read 3048 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: MEMS Gyro 12 Motors KK Multicopter Flight Control Board X8 OCTO Butterfly Copter

Reply #1
to je KK malo doradjeni, koliko para toliko muzike

Odg: MEMS Gyro 12 Motors KK Multicopter Flight Control Board X8 OCTO Butterfly Copter

Reply #2
zahvaljujem na odgovoru ....

da li može malo pojašnjenja u odgovoru ... prednosti .... nedostaci

unaprijed zahvaljujem

Odg: MEMS Gyro 12 Motors KK Multicopter Flight Control Board X8 OCTO Butterfly Copter

Reply #3
za 50$ uzmes FreeFlight plocicu koja ima gyro i acc i leti 5 puta bolje nege KK, detalje o KK imas u par tema tu na forumu


Odg: MEMS Gyro 12 Motors KK Multicopter Flight Control Board X8 OCTO Butterfly Copter

Reply #5
Poz - vidim da ste spomenuli multiwii firmware na FF bordu!!!!

Čitao sam o tome na RcGroups ali nisam shvatio dali to radi ili ne. Posjedujem FF bord i neznam dali mi je bolje sa ovim firmwareom ili da stavim gore multiwii - dali je to netko isprobao????
Proizvodnja je zakon, ostalo je čista zabava.

Odg: MEMS Gyro 12 Motors KK Multicopter Flight Control Board X8 OCTO Butterfly Copter

Reply #6
Poz - vidim da ste spomenuli multiwii firmware na FF bordu!!!!

Čitao sam o tome na RcGroups ali nisam shvatio dali to radi ili ne. Posjedujem FF bord i neznam dali mi je bolje sa ovim firmwareom ili da stavim gore multiwii - dali je to netko isprobao? ???

radi to, ali moras bas taj soft staviti od timecopa koji je prekompajliran za ST procesore

na linku prvi fajl http://code.google.com/p/afrodevices/downloads/list

Odg: MEMS Gyro 12 Motors KK Multicopter Flight Control Board X8 OCTO Butterfly Copter

Reply #7
Ok care - probat ču to, ali mislim da nema potrebe!!! Poštelao sam pidove i amortizirao FF - sad stoji ko ukopan s tom pločicom. Čak mi je na 65cm i 11*4,7 elisama pre živčan X-Y-Z strašno. Trebao bi ga još povečati ili smanjiti elise.

Tako da TOPLA preporuka FF Board za početak, + što ima Dual axle stabilization PTZ!!!
Vrlo se lako štela i nema filozofije.
Proizvodnja je zakon, ostalo je čista zabava.

Odg: MEMS Gyro 12 Motors KK Multicopter Flight Control Board X8 OCTO Butterfly Copter

Reply #8
Ok care - probat ču to, ali mislim da nema potrebe!!! Poštelao sam pidove i amortizirao FF - sad stoji ko ukopan s tom pločicom. Čak mi je na 65cm i 11*4,7 elisama pre živčan X-Y-Z strašno. Trebao bi ga još povečati ili smanjiti elise.

Tako da TOPLA preporuka FF Board za početak, + što ima Dual axle stabilization PTZ!!!
Vrlo se lako štela i nema filozofije.

kolega smanji pomake (rate) na elevatoru i ruderu na recimo 60-70% expo -40 (neke stanice imaju u +) a rep na 80-85% i expo -50 i da vidis koliko ce biti mirniji
reko sam ti da je plocica cool, bolja nego multiwii definitivno za te pare

Odg: MEMS Gyro 12 Motors KK Multicopter Flight Control Board X8 OCTO Butterfly Copter

Reply #9
hvala svima na savijetima.