Skip to main content

Topic: Raspis natjecanja u akrobatskom letenju "3. F3A Fizir-cup" (Read 10176 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: Raspis natjecanja u akrobatskom letenju "3. F3A Fizir-cup"

Reply #15
Nije valjda da sam ja uljez?
Dokazat cu da se moze i s jako malim modelima odletiti osnovni program, sa rasponom krila od samo 63cm. Tko se nije prijavio, imate jos uvijek vremena za prijavu barem u Sport programu, jer figure nisu komplicirane, a vjerujem da ih sve znate odletiti, pa stoga ocekujem jos konkurenata u svojoj kategoriji!  ;D




Nadam se da se ne ljutiš:). Vidimo se ujutro. Idem leći jer nam se dizati u 4 :(
Jebo struju, samo nitro i benzin.

Odg: Raspis natjecanja u akrobatskom letenju "3. F3A Fizir-cup"

Reply #16
Nekoliko fotkica od kolege Emanuela i mene, svaka čast sudionicima na prikazanome (po onom vjetru) i čestitke najboljima  ;)






I jedan prigodan video (koliko su tehničke mogućnosti dopustile)  ;)

3. F3A Fizir-cup highlights | 5.5.2012.

lp,
Marko

Odg: Raspis natjecanja u akrobatskom letenju "3. F3A Fizir-cup"

Reply #17
Super,  mogu li se negdi viditi rezultati?
Starenje je neizbježno ali zato odrastanje nije

Odg: Raspis natjecanja u akrobatskom letenju "3. F3A Fizir-cup"

Reply #18
Zahvaljujem svi natjecateljima, sucima, fotografima, gledateljima, ...

Rezultati su u privitku.
Pozdrav,
Davor Balažić
www.id-fotostudio.hr

Odg: Raspis natjecanja u akrobatskom letenju "3. F3A Fizir-cup"

Reply #19
S obzirom na vremenske prilike (jak vjetar), prva F3A tekma ove sezone uspjesno je odradena.
Zahvaljujemo organizatorima na super organizaciji, kao i poslih godina, kvaliteta F3A letenja na malo nizem nivou, s obzirom da je to prva tekma u sezoni pa su svi natjecatelji jos pod dojmom zimskog sna.
Drago mi je sto se opet puni sport kategorija (svaka cast ekipama iz Zadra i Kutine), i nadam se da ce ih do F3A u VG biti jos vise i iz dugih klubova
Pozrav svima, Boris

Odg: Raspis natjecanja u akrobatskom letenju "3. F3A Fizir-cup"

Reply #20
Mali izvještaj sa tekme, rezultati, fotografije možete naći na http://www.ak-rudolf-fizir.hr/ .
Vidimo se sljedeće godine!
Life is simple; eat, sleep, FLY!

Odg: Raspis natjecanja u akrobatskom letenju "3. F3A Fizir-cup"

Reply #21
Pohvale svima koji su odvojili vrijeme za f3a tekmu,hvala organizatorima na ostvarenju tekme i na tome sto su davali dovoljne kolicine piva sudcima tako da i ja dobijem pehar :D ma šalim se  ;).Također sam zahvalan Dražićevom autu jer nije stao nasred puta do zadra kao onaj zadnji prosle godine.Nadam se jos tekmama za ovu godinu i jednoj domaćoj.
Pozdrav iz zadra.



P.S.bude još slika?Nasi nam nevjeruju misle da smo bili do lokalnog staklara!