Skip to main content

Topic: dal vam dolaze paketi ?? (Read 782168 times) previous topic - next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #210
DealExtreme mi je do sada bio redovan 10-12 dana. A evo dva paketa od njih mi kasne, cekam ih ravno mjesec dana. Ali kad procitam da neki cekaju i po dva mjeseca.....Uh!
A ja vec razmisljao da ponovo narucim.


I  ne budem lijen, posaljem jedan mail i dobijem odgovor
da sacekam jos 14 dana, jer su poslali sve ali ova dva zadnja bez tracking-a ??? ?
I sad, sjedi i cekaj.


FMS simulator sa kablom za futabu i esky stigao, radi za 5. :) jeee
Jos cekam zadnji paket, kabl, da spojim laptop na veliki TV ....
Striker, listen, and you listen close: flying a plane is no different than riding a bicycle, just a lot harder to put baseball cards in the spokes.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #211
meni unutar par dana došli 5 paketa, naravno onaj koji je prvi naručen (22.02) i poslan, došo je zadnji! još sad da vremena vlovim i da napravim gripena!

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #212
Stigao paket sa HK poslan 20.3 avijunom iz hong konga.....sreća da sam kupio neki dan accucel odavde sa foruma...pa mi je sad odma brže bolje došao i poštom iz kine hehehe...od viška glava neboli :)



Djadjo

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #213
2.04 naruceno u HobbyKing-u spakovano i poslano tek 17.04 , jos nije stiglo . :(
istog tog 2.04 zena narucila kopcu za kosu za 2$ sa Dealextrema i stiglo nakon 2 tjedna. >:(

dakle prica je ista kao kod vecine , medjutim ono sto me je obradovalo i iznenadilo a bit ce od koristi znati je sljedece :

Online trgovina http://www.giantcod.co.uk/index.php narucio foliju i neke sitnice 29.04 ,
30.04 mi stize mail sa tracking brojem i obavjest da su poslali, danas 03.05  na ips.posta.hr meni obavjest da je paket stigao i da je prosljedjen na
domestic location  ;)

Dakle englezi su strava 5 dana od narudzbe i paket je u HR

Cijene su im malo vece , ali kako na koju robu , a s obzirom na cekanje iz kine cijene su prihvatljive
izmedjuostalog pogledajte
http://www.giantcod.co.uk/index.php

Pozdrav


Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #215
ma mater im žutu meni nije krenilo ni iz skladišta od 11. travnja
nastavite bičevati posadu dok se ne odobrovolje...............

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #216
Meni su ovaj sad zadnji s helikopterom i nekim sitnicama od 28.4. poslali iz skladista jucer vec, mogo bi ovaj doci prije onoga od 2.4. :D

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #217
Je li moguce da hoce ovo da mi carine, doslo mi da na carinu moram po ovo, Mostar je u pitanju BiH
 PolyMax 3.5mm Gold Connectors 1
 TowerPro H40A Brushless Speed Controler    2
 Female JST-XH <-> Male Kokam 3S konektori 
 TGS Sport 6x5E Precision propelle    1
 HXT900 9g / 1.6kg / .12sec Micro S    1

     
Shipment   International (Registered) Air Mail 201-250g $9.97
Taxes   $0.00
Total   $38.88

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #218
Je li moguce da hoce ovo da mi carine, doslo mi da na carinu moram po ovo, Mostar je u pitanju BiH
 PolyMax 3.5mm Gold Connectors 1
 TowerPro H40A Brushless Speed Controler    2
 Female JST-XH <-> Male Kokam 3S konektori
 TGS Sport 6x5E Precision propelle    1
 HXT900 9g / 1.6kg / .12sec Micro S    1

    
Shipment   International (Registered) Air Mail 201-250g $9.97
Taxes   $0.00
Total   $38.88

vjerojatno te nebudu carinili

samo ti naplate PDV i malo troškova oko pozivanja na ccarinarnicu
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #219
meni stigla dva poslana 22.03 i 26.03.
Striker, listen, and you listen close: flying a plane is no different than riding a bicycle, just a lot harder to put baseball cards in the spokes.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #220
ja sam jućer dobio rekordera, plaćen 06.01. u RC timeru, oni stvarno kilave, još mi je jedan od drugog mjeseca na putu
Karlo. 098-711-540, Sisak

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #221
Evo i meni jucer stigao paket koji sam narucio 12.4. a nije onaj od 2.4.pa mi nista nije jasno...
A evo ovaj http://www.giantcod.co.uk/fc2812-1650kv-brushless-outrunner-motor-p-52.html motor sam bas narucio u ovome paketu s HK i kosta 5.95$, tako da i nije bas mala razlika Tomislave

Hm , 6$ u HK =34 KN  -  4,7 funti u GC = 40 KN   Razlika je cirka 1 $ (http://www.hnb.hr/tecajn/htecajn.htm), meni to nije para zbog koje bi ceko dva mjeseca posiljku iz kine.
Ima stvari koje su dosta skuplje npr baterije ,punjaci , ali neke stvari su cak jeftinije npr prop saver i slicno.
Ja sam na kineze popizdio najvise zato jer sam krajem 3 mjeseca poceo pravit aeronicu 1,4m a pocetkom 4 mjeseca sam narucio komplet opremu za taj avion ( motor,esc,receiver,bat,serva,prop i jos neke sitnice) nadajuci se da ce to stici taman kad zavrsim.
Namucio sam se oko te aeronice jos sam ju i presvuko japan papirom jer folije nisam imo. tri tjedna posla a sad ju gledam nezavrsenu i nemam sta vise na njoj radit, muka mi je vise od cekanja :'( a vidim neki cekaju i 3-4 mjeseca.

Jedino ako me stave na onu listu izvucenih za punjac , tad se necu ljutit sto cekam  :) jos je 10 punjaca ostalo

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #222
krenulo me :)
jos jedan stigao, narucen 22.4.
one kamerice kao privjesak :)
bice videa...
Striker, listen, and you listen close: flying a plane is no different than riding a bicycle, just a lot harder to put baseball cards in the spokes.

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #223
Meni više ništa nije jasno, neznam tko je ovde lud .
Danas dobijem posiljku iz rc timera narucenu prije 12 dana , a iz iste trgovine sam narucio jos jedan paket prije mjesec dana a tom ni traga ni glasa.
takodjer iz hobby kinga danas dodje posiljka narucena 27.04 , a imam jos dvje posiljke iz HK-a od pocetka 4. mjeseca ,ni traga ni glasa.
 ???

 

Odg: dal vam dolaze paketi ??

Reply #224
svi naši paketi su u Kini u jednom velikom bazenu...

kad ide pošiljka prema HR u bazen uđe nekoliko kineza.... i nasumicno odaeru hrpu paketa koje budu taj tjedan poslali

ostali cekaju sljedeci odabir...
Debljina je ozbiljan medicinsko-estetski problem koji se može riješiti dijetom, a glupavost je medicinsko - socijalni problem koji se NE može riješiti.

YT kanal http://bit.ly/2lAbpIe