Skip to main content

Topic: nacrt edge (Read 3041 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

nacrt edge

pozdrav svima, zanima me dali netko od vas forumasa posjeduje nacrt od edgea 540t raspona 2x2m. bio bi mu jako zahvalan, upustio bi se u gradnju tako nesto vece a edge mi je miljenik pa bi njega napravio. hvala

Odg: nacrt edge

Reply #1
to ćeš jako jako teško nać, ali ako nađeš javi mi obavezno, trenutno ti mogu poslat samo katanu 2x2, također akoro ko i edge, pa ako hoćeš pošalji mi na PM privatni mail na koji ti mogu poslat, nacrt je u DXF i PDF formatu pa koji ti više paše, ako hočeš naravno...
pozzz

Odg: nacrt edge

Reply #2
pozdav od PZD , pretraži slike na googlu i naći ćeš neke prihvatljive tri d skice iz kojih lako možeš sam napraviti nacrt-daju presjek trupa a to je najvažnija stvar kod gradnje trupa; profil odabereš sam i iskonstruiraš krila i ostale elemente....ako kreneš ovim putem sretno ti bilo u gradnji!!
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: nacrt edge

Reply #3
katanu imam nacrta bas tu 2x2 ali mi je edge ljepsi, makar ni katana tak malo veca sigurno ne izgleda lose. a tako veliki model mi nije bas da ga gradim "odokativno" a googlao sam vec puno i nist bas interesantno. ne razmujem kak za katanu postoji nacrt a za edge ne. malo smijesno. nije nista manje poznati model. hvala vam na odgovoru, ako nista ne nadem ipak bude katana isla u proizvodnju...lijepi pozdrav


Odg: nacrt edge

Reply #5
Imam ti nacrt za akrobatsku mašinu "Pace of Spirit", nešto između Extre i Edgea, raspona 1890 mm,  a budući smo na istoj lokaciji, možeš si pogledati.
Pozdrav, Danijel

Odg: nacrt edge

Reply #6
prvi put cujem za taj model, a i na netu bas nema neki opis, slike.. si siguran da se bas tak zove? ak ti nije problem, mi posalji nacrt na ivan-cindric@hotmail.com pa da vidim tu stvarcicu. hvala

Odg: nacrt edge

Reply #7
Nacrt je na papiru, u originalnom mjerilu 1:1, a ne u dxf, dwg ili pdf formatu, tako da ti ga ne mogu poslati mailom. Jedino da si dođeš pogledati. Tel. 091-899-5437.
Danijel