Skip to main content

Topic: počela gradnja dvokrilca PZD (Read 10638 times) previous topic - next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Odg: počela gradnja dvokrilca PZD

Reply #30
Slike vaganja sa kompletnom elektronikom: motor ,regler, baterija ,prijemnik i četiri servoa i ukupna težina bez folije 479 grama.Više nego odlično za model dvokrilca od103 cm raspona krila...
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: počela gradnja dvokrilca PZD

Reply #31
Da li je u to vaganje uracunat i zadnji točak ?
Ha ha ha imam ja jedan točak koji sam jutros iskopao iz ledene bare ispred kuće.
Evo ga veseljak upravo popušta led i topi se.
Čujemo se poslije.
Ha ha ha trebao si vidjeti kako su me ljudi čudno gledali dok sam mlatio čekićem po ledu i psovao avionski točak. :D :D :D
nastavite bičevati posadu dok se ne odobrovolje...............

Odg: počela gradnja dvokrilca PZD

Reply #32
Valjalo je "rudariti" za njega -nov je ima svega nekoliko letova....  čujemo se starino....
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: počela gradnja dvokrilca PZD

Reply #33
nista se ne brini, spremljen je
danas cijeli dan šljakam  :'(
nastavite bičevati posadu dok se ne odobrovolje...............

Odg: počela gradnja dvokrilca PZD

Reply #34
pozdrav ekipi,  Narucio asam foliju onj dan i za tebe, rekao je da imasve osim crvene, pa sam mu rekao da posalje sta ima,  visoko krilca sampripremio, samo cekam foliju.

Odg: počela gradnja dvokrilca PZD

Reply #35
Odlično Mišo, a evo i ja zgotovio trup i isto čekam foliju.. valjda će brzo ..pa na probne letove......
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: počela gradnja dvokrilca PZD

Reply #36
super izgleda, mi stalno nesto crven bjeli plavi  ;D   bas me zanima kako ce letjeti. LEO AKO GLEDAS OVO MOLIM TA SALJI FOLIJU!!!!

Odg: počela gradnja dvokrilca PZD

Reply #37
Evo uljepšavanje modela je privedeno kraju ..  slijedi ubacivanje elektrike i spajanje komandi pa kad vrijeme dozvoli probni let...
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar


Odg: počela gradnja dvokrilca PZD

Reply #39
radovi završeni ,,, sutra ako vrijeme dozvoli probni let poslijepodne - bit će izvješće...
vedro nebo i miran zrak želi vam vukovar

Odg: počela gradnja dvokrilca PZD

Reply #40
neka je vrijeme na tvojoj strani ...