Skip to main content

Topic: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj......... (Read 163794 times) previous topic - next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Odg: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #45
bok..Vedran je..registrirao sam se sa ovim imenom da mogu gledat po forumu jer sam nazalost svoj profil obrisao..zac da malo pojasnimo stvari..vrijedanja je itekako bilo..Josip je po tom pitanju skroz u pravu..ja neodgovoran jesam ali prevarant nisam..ti si mene dobro izvrijedao ali necu reci da ni ja tebi nisam uzvratio.taj dio svade na forumu vise nema jer smo se dogovorili da obrisemo..ti imas pokoju godinu a ponasas se gore nego vecina..a za Marijoma nisam znao da me vrijedao i ne razumijem zasto..sto sam ja tebi Marijo napravio?..a ovako ja cu napisat s kim sam sve trgovao i sto to i ja sam siguran da su svi bili prezadovoljni

PRODAO:  piper cub joffi iz zadra
                 gliser Kristijanu iz Korpivnice cini mi se
                 twist 3D rc mravcu
                dva serva marsu iz Rijeke
                neki elektro motor jednom decku iz splita
                vise puta sam trgovao sa lukom iz koprivnice
                starter i grijac svjecice Dominiku

KUPIO:   serva od Rukle
              corsair od Štefa
              starter od Joffe
              gliser od Zige
              starter od Zige
              elektro heli sabre od jednog decka sa starog foruma nick mu je bio info
            

MIJENJAO:  psp za twist 3D sa dujom iz Splita
                  helic za stanicu sa miso 227
                  radio stanicu za elektro motoric i elisu sa tobom cini mi se zac

i eewan mi je pomogao sa narudbom preko hobby kinga i usput te pozdravljam ivane  ;)
                 
ima vjerovatno jos toga samo se ne mogu sjetiti
ja nisam prevarant i nisam takav jedino sam dosta neodgovaran..a niti lazem..ja sam rekao u cemu je bila stvar
Pozdrav

Odg: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #46
bok..Vedran je..registrirao sam se sa ovim imenom da mogu gledat po forumu jer sam nazalost svoj profil obrisao..zac da malo pojasnimo stvari..vrijedanja je itekako bilo..Josip je po tom pitanju skroz u pravu..ja neodgovoran jesam ali prevarant nisam..ti si mene dobro izvrijedao ali necu reci da ni ja tebi nisam uzvratio.taj dio svade na forumu vise nema jer smo se dogovorili da obrisemo..ti imas pokoju godinu a ponasas se gore nego vecina..a za Marijoma nisam znao da me vrijedao i ne razumijem zasto..sto sam ja tebi Marijo napravio?..a ovako ja cu napisat s kim sam sve trgovao i sto to i ja sam siguran da su svi bili prezadovoljni

PRODAO:  piper cub joffi iz zadra
                 gliser Kristijanu iz Korpivnice cini mi se
                 twist 3D rc mravcu
                dva serva marsu iz Rijeke
                neki elektro motor jednom decku iz splita
                vise puta sam trgovao sa lukom iz koprivnice
                starter i grijac svjecice Dominiku

KUPIO:   serva od Rukle
              corsair od Štefa
              starter od Joffe
              gliser od Zige
              starter od Zige
              elektro heli sabre od jednog decka sa starog foruma nick mu je bio info
            

MIJENJAO:  psp za twist 3D sa dujom iz Splita
                  helic za stanicu sa miso 227
                  radio stanicu za elektro motoric i elisu sa tobom cini mi se zac

i eewan mi je pomogao sa narudbom preko hobby kinga i usput te pozdravljam ivane  ;)
                 
ima vjerovatno jos toga samo se ne mogu sjetiti
ja nisam prevarant i nisam takav jedino sam dosta neodgovaran..a niti lazem..ja sam rekao u cemu je bila stvar
Pozdrav

 Vedrane neda mi se sa tobom više tko si i šta si, sve se zna.
 
Lagao si kad si rekao da ti nije došao paket, lagao si kad si rekao da se vratio paket a nije jer te čekao u pošti dalje nije potrebno nabrajati. Znači Lagao si u vezi tog paketa iso kao što si lagao da ćeš mi nadoknaditi trošak pa poslati dva serva umjesto novaca bla bla
 
Prevario si Gigu.
 
Vrijeđanja je bilo zato jer si me zasipao na pp sa porukama kao da ništa nije bilo kako sam ti objasnio sve je to bila škola, i svaki put kad ti padne napamet da budeš "NEODGOVORAN" sjeti se te škole.
 
Izgleda da tako mlad slabo pamtiš a brzo zaboravljaš.
 
Evo i nick si izbrisao sa svojim imenom i imaš drugi, čemu to? Sramiš se sebe?
 
Tebe je Vedrane jako uvrijedilo što sam napisao temu kako si me vukao za nos za taj paket  http://www.flyfreak.net/birtija/za-sve-postoji-prvi-put/
 
naravno na kraju nisi ispravno postupio nego si se dao u odmetnike. To govori dovoljno.
 
Da si se ispričao kad je bilo vrijeme za to i to bi ti uvažio. Vedrane ne želim se stobom više raspravljati niti trošiti vrijeme na tebe, zaobiđi me.

Odg: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #47
Zac neznas ni sam šta pričaš..ostavi se ti mene..ti si ponovno krenuo o meni a ne ja o tebi..ja sam za to slagao ali čini mi se da vise ti voliš slagat..Josip je rekao da je bilo vrijedanja a ti si na to odgovorio da nije bilo pa sad da je..ko je tu lud?..a sto se tiče mog profila izbrisao sam ga jer se nisam mislio ovdje vise vraćat ali eto to je valjda u krvi..i ne ne desnom se sebe niti imam potrebu za tim..možda bis se ti trebao?..uglavnom neda mi se raspravljati s tobom vidi se kakav si čovjek..pozdrav!..i pricajte sto hoćete o RCP-u ali tamo se barem osjeća neka sloga dok je ovdje druga prica

Odg: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #48
mislim da je glavati mislio na malog marka u temi o glisercicu, a ne na vedrana.

pozdrav i tebi vedrane.
struja zakon, nitro USTAV

Odg: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #49
Zac neznas ni sam šta pričaš..ostavi se ti mene..ti si ponovno krenuo o meni a ne ja o tebi..ja sam za to slagao ali čini mi se da vise ti voliš slagat..Josip je rekao da je bilo vrijedanja a ti si na to odgovorio da nije bilo pa sad da je..ko je tu lud?..a sto se tiče mog profila izbrisao sam ga jer se nisam mislio ovdje vise vraćat ali eto to je valjda u krvi..i ne ne desnom se sebe niti imam potrebu za tim..možda bis se ti trebao?..uglavnom neda mi se raspravljati s tobom vidi se kakav si čovjek..pozdrav!..i pricajte sto hoćete o RCP-u ali tamo se barem osjeća neka sloga dok je ovdje druga prica

1) Ti si sad primjer kakve treba izbjegavati i zato budeš još puno puta na tapeti
2) Ja sam pobrojao neke tvoje laži a ti nemožeš nabrojati ni jednu za mene, Josipu sam rekao NE da nije bilo vrijeđanja nego da samo on vrijeđa kao drvosjeća, ti to ne razlikuješ kao ni on
3) Kaj se tiče tvog odlaženja i vračanja nisi trebao ni dovesti do toga
4)
Quote
ne ne desnom se sebe
ovo si valjda mislio ne sramiš se sebe, drugo nije od tebe ni za očekivati

5) Samnom nitko nije loše trovao a da sam zajeban prema svima takvima kao ti i Josip jesam i bit ću i to bez srama
6)
Quote
uglavnom neda mi se raspravljati s tobom vidi se kakav si čovjek..pozdrav
ovo si od mene prepisao

7) Ja nemam ništa protiv RCP-a samo mi se ne sviđa što se tamo dogodilo i kako se tamo određuju podobni i nepodobni a sve je zakuhao jedan čovjek koji je ovdje uvjek dobrodošao.
 


Odg: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #51
Zac nemamo vise o čemu raspravljat..a ispricavam se kolegi Marijomu zbog iznosenja krivih informacija..ni u jednom trenutku me nije vrijedao ni nešto slično tome


Odg: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #53
Aj da se i ja javim, u moje ime i ime moga prijatelja modelara tu sa foruma (jer on ne želi; a ja više ne mogu šutit jer se i ja osjećam posran!!!). Prije svega sve pozdravljam. Ukratko, imao sam priliku doć ove jeseni i pogledati natjecanje F5J AK Zaprešić u Buševcu. Na tom natjecanju susreli smo se,kolega i ja,sa čovjekom koji nas nije niti htio pozdravit (kao ne pozna nas),pravio se da nema ništa s nama, a pili smo kavu u ZG prošle godine kada smo i tržili. Naime, dotični gospodin je prodavao  stanicu za nekih 500 kn. Došli smo tamo i probali na parkiralištu da li sve radi, budući da je moj kolega tada bio novopečeni modelar išao sam s njim s namjerom da mu pomognem pri kupnji, al svejedno nas je dotični gospodin uspio 'preveslat'. Tvrdio je da je stanica potpuno ispravna sa još dodatnim funkcijama i usb kabelom za komp. Stanicu smo probali prilikom trženja i radila je bez pogrešaka na tih metar-dva,ali moj kolega je poslije polupao 2 modela koje je napravio jer je model nakon nekih 20-30 metara 'podivljao trzajuči'. Nakon svih ispitivanja uvidio sam da stanica nije isparavna i da se nalazi greška u modulu te je neisplativa za popravak. Kolega je izvisio za 500 kn,a mene sada gleda sa nevjericom, i rekao sam mu: Napiši to na forum nek se zna, al on je dobrica i neće to napravit, pa evo ja sad se javljam jer se osjećam posran. Dotični gospodin će se možda sada tu prepoznat, jer da nije znao da stanica nije ispravna rekao bi nam bar: BOK DEČKI, KAK STE, KAJ IMA, SE LETI ŠTA? -sa svima je kontaktirao, ali samo je od nas okretao glavu. Ovom prilikom moram pohvaliti Drvenog, Diogena, Branimira i Gigu jer sa tim ljudima smo imali odličnih iskustava i nadamo se i daljnjoj suradnji, kako sa trženjem tako i sa savjetima.  Saša Menjak, Sisak

Odg: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #54
moj prijatelju kada se radi o nekekvoj polovnoj stanici ili o nekakvom prijemniku, bizi kao vrag od toga, u 90% slucajeva se ljudi hoce toga rijesiti (sto se sad i kod tebe potvrdilo) jer nesto ne valja, moj sogor je prosao tako kao i tvoj kolega kupio MC-14 tu sa foruma, i trim za dubinu neradi, prijatelj kupio prijemnik tu sa foruma, naravno ode model koji je radio par tjedana,  znaci i ako je "MOZDA" skuplje  samo novo!  sada se mogu naci povoljno solidne nove stanice koje mogu dugo posluziti!

Odg: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #55
Onda sam ja,hvala Bogu,u onih 10% koji su dobro prošli sa stanicom!!! Još početkom 2009. sam kupil MX12 (na starom FF-u od Karlo ck) i stanica do danas besprekorno radi!!!

Odg: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #56
Aj da se i ja javim, u moje ime i ime moga prijatelja modelara tu sa foruma (jer on ne želi; a ja više ne mogu šutit jer se i ja osjećam posran!!!). Prije svega sve pozdravljam. Ukratko, imao sam priliku doć ove jeseni i pogledati natjecanje F5J AK Zaprešić u Buševcu. Na tom natjecanju susreli smo se,kolega i ja,sa čovjekom koji nas nije niti htio pozdravit (kao ne pozna nas),pravio se da nema ništa s nama, a pili smo kavu u ZG prošle godine kada smo i tržili. Naime, dotični gospodin je prodavao  stanicu za nekih 500 kn. Došli smo tamo i probali na parkiralištu da li sve radi, budući da je moj kolega tada bio novopečeni modelar išao sam s njim s namjerom da mu pomognem pri kupnji, al svejedno nas je dotični gospodin uspio 'preveslat'. Tvrdio je da je stanica potpuno ispravna sa još dodatnim funkcijama i usb kabelom za komp. Stanicu smo probali prilikom trženja i radila je bez pogrešaka na tih metar-dva,ali moj kolega je poslije polupao 2 modela koje je napravio jer je model nakon nekih 20-30 metara 'podivljao trzajuči'. Nakon svih ispitivanja uvidio sam da stanica nije isparavna i da se nalazi greška u modulu te je neisplativa za popravak. Kolega je izvisio za 500 kn,a mene sada gleda sa nevjericom, i rekao sam mu: Napiši to na forum nek se zna, al on je dobrica i neće to napravit, pa evo ja sad se javljam jer se osjećam posran. Dotični gospodin će se možda sada tu prepoznat, jer da nije znao da stanica nije ispravna rekao bi nam bar: BOK DEČKI, KAK STE, KAJ IMA, SE LETI ŠTA? -sa svima je kontaktirao, ali samo je od nas okretao glavu. Ovom prilikom moram pohvaliti Drvenog, Diogena, Branimira i Gigu jer sa tim ljudima smo imali odličnih iskustava i nadamo se i daljnjoj suradnji, kako sa trženjem tako i sa savjetima.  Saša Menjak, Sisak

 
 
Čini mi se da ovo ima veze samnom.
A gdje se ja to vama nisam javio odnosno okretao glavu i gdje ste to vi meni prišli i javili se rekli bok?
Znači sa svima sam kontaktirao a s vama nisam jer sam vas zajebao za stanicu jel tako???
A kada je to stanica prodana ?
A koliko ste me puta od onda  nazvali i rekli da stanica nije ispravana i da hočete lovu nazad ?
Ja sam letio helikopter s tom stanicom i ljudi su me vidjeli da letim s tom stanicom i probali letjeti . To sve sam  vam rekao i još ktome rekao provjerite sve pa se javite, kome ste se javili ?
A kaj sam ja vidoviti Milan ili imam kristalnu kuglu pa sam osjetio s 12 čulom da vi niste zadovoljni!
Da se nisam htio javiti J....I BS nisam vas prepoznao , dali ste mi prišli javili se ?Od društa na Buševcu znam Žaca , Diogena dva dečka iz Zadra i još par domačih samo po viđenju i po nekoliko riječi koje sam s njima izmjenio.
I sad je tvoj EGO povrijeđen jer ti se ja nisam htio javiti pa češ ti sad meni pokazati kakvo sam ja smeče od čovjeka vidiš nisam ni znao da sam sposoban biti takav gad za petsto kuna.
Evo posramljen sam doživotno.
 
 Pozdrav ,
Siniša Meštrić
 
P.S. Neka si ti to sve ljepo izbacio iz sebe pa ti je sada lakše i ne osječaš se više posran.
 
 
 
 
To je ova stanica http://www.flyfreak.net/oglasi-kupujem-prodajem/p-futaba-fc16-35-mhz-prodano/msg2329/#msg2329
Možeš li napisati kaj ste još dobili uz ovu stanicu...... mislim ako ti se da?
Trex550E manji ali BRŽI I ŽEŠĆI od wespenove
600-tke.....ali uskoro više ne ČUDO je na putu

Odg: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #57
Onda sam ja,hvala Bogu,u onih 10% koji su dobro prošli sa stanicom!!! Još početkom 2009. sam kupil MX12 (na starom FF-u od Karlo ck) i stanica do danas besprekorno radi!!!
Eto i mene među sretnicima. Kupio Futabu sa dva prijemnika od DavorVŽ. I još krdo drugih stvari... sve u najboljem stanju. Palac gore za davoraVŽ ili ti ga trendovski.... lajkam.
Tko umre  na jesen, za njega nema zime.

Odg: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #58
nema veze, za 500kunića neće niko propast, ali javili smo ti se koji vikend poslje(nakon letenja), rekli smo ti da stanica ne radi i da nismo zadovoljni i rekao si da je radila sigurno i da je moguće da je kabal 'flet' no bio je modul, i na tome je sve ostalo, i nismo bili pizde da navedemo tvoje ime, niti smo te poslje 'davili' šta s tim sad, niti te tražili povrat, niti te tko tračao od nas, niti sam te sad naveo, niti rekao da si smeće, niti o kojoj stanici se radi. Nitko osim nas dvojice nije znao za to, i nismo se htjeli, a i sad ne želimo svađat i prepucavat oko toga, zato jer možda je to tebi stvarno radilo. A to je naša greška jer smo kupili polovno, a mogli smo novo. I nismo te tražili da se sad javiš, ostalo bi na tome, a ovo sam postao da budući kupci (neki novi klinci) budu oprezniji i da se možda orijentiraju na neke druge solucije, novo iz dućana s računom i garancijom, ili kako mi još uvijek radimo nešto prek e baya, hobbyija, a nešto tržimo međusobno kad se poznamo pa letimo sa tuđom opremom,(ono što si i ti naveo da su tvoji frendovi letili na toj stanici i radila je super). I vjerujem da nas nisi tamo u Buševcu prepoznao, a mi ti se nismo htjeli prvi javit, nismo te htjeli 'davit' i da se zakačimo oko toga, bilo pa prošlo.. ak se sretnemo nadam se da ćemo letit zajedno i popit koju rakijicu ko ljudi..  :)  bilo pa prošlo..  :)
 
Lijep pozdrav, Saša

Odg: LOŠI TRGOVCI (modelari) koj je kog i na koji način zaj.........

Reply #59
moj prijatelju kada se radi o nekekvoj polovnoj stanici ili o nekakvom prijemniku, bizi kao vrag od toga, u 90% slucajeva se ljudi hoce toga rijesiti (sto se sad i kod tebe potvrdilo) jer nesto ne valja, moj sogor je prosao tako kao i tvoj kolega kupio MC-14 tu sa foruma, i trim za dubinu neradi, prijatelj kupio prijemnik tu sa foruma, naravno ode model koji je radio par tjedana,  znaci i ako je "MOZDA" skuplje  samo novo!  sada se mogu naci povoljno solidne nove stanice koje mogu dugo posluziti!

to si potpuno u pravu, al morali smo se prvo opeć da bi skužili, naime kasnije sam i sam opet tako prošao, doduše čovjek mi je za malo novaca poklonio i galon goriva i neke servaće uz stanicu pa iako stanica ne radi,a on je tvrdio da radi, nisam bio na neko baš velikom gubitku, gorivo se isplatilo,nisam model štedio ni mrvicu, a još je dio tog goriva završio kod Gige pa su i on i njegovi sve potrošili kroz par letenja a ja sam zauzvrat dobio neke LiPice pa ajd kako bilo bilo al od sad manje više sve uzimam(o) novo.. (iako letim na multiplex stariju stanicu od kuma) prezadovoljan sam... (ZAGI JE ZAKONNNN!!!)  ;D